Leykostim

Leykostim (Leucostim) - šis preparāts pārdots kā risinājums intravenozas un subkutānas ievadīšanas. Tas attiecas uz farmakoloģiskās grupas "leykopoeza stimulantu."

 Leykostim
 Aktīvā viela narkotiku ir filgrastims, kas pārstāv rekombinantu granulocītu koloniju stimulējošo faktoru. Viens ml šķīduma var saturēt 150 g (15 ppm. ME) filgrastima vai 300 mcg (30 MSV).

Produkta veids - paketi, kas ietver vienu vai piecas flakoniem Leykostima.

Farmakoloģiskās īpašības Leykostima

Leykostim ir narkotiku imūnmodulators. Ieviešot augstas tīrības olbaltumviela nav glikozilēts, tas ir reglamentējošo ietekme uz ražošanu neitrofilo funkcijas un par to pārvietošanas no kaulu smadzenēm nonāk asinīs. Veicina ievērojams pieaugums skaita neitrofilu 24 stundu laikā narkotikas laikā arī palielina skaitu monocītu (nedaudz). Ar skaita neitrofilu asinīs palielināšanās ir atkarīga no devas.

Ražošanas Filgrastima - bioloģiski aktīvo proteīnu, normalizējot diferenciāciju un proliferāciju šūnu - veic baktēriju celmu Escherichia coli, papildinātas pateicoties iespējām gēnu inženierijas, gēna cilvēka granulocītu koloniju stimulējošo faktoru. Saskaņā ar tās ietekmi uz ķermeni līdzīgi Leykostim granulocītu koloniju stimulējošo faktoru dabiskas izcelsmes. Vienīgā atšķirība Leykostim nav glikozilēts un ir papildus N-galā ir metionīns aminoskābes atlikumu.

Leykostim sagatavošanas metode ir noderīga diagnosticēšanai neitropēnija pacientiem, kuri saņem ķīmijterapiju, kā arī neitropēnijas, kas plūst no hroniskā formā, jo tas palīdz atjaunot optimālo skaitu neitrofilu organismā. Saņemtais profilaktiskā, tas palīdz samazināt saslimstību ar neitropēniju, sarežģītību un ilgumu pašreizējā perioda slimības. Tas, savukārt, kavē komplikāciju infekcijas rakstura, samazinot ilgumu slimnīcā, ļauj ķīmijterapiju, bez atkāpjoties no noteikumiem, ko vispārējā shēmā ārstēšanas.

Norādījumus, lai Leykostimu norādīja, ka šīs narkotikas lietošana palīdz mobilizēt uz perifēro asins šūnu pirms asinsradi, kuri iet cauri cytapheresis metodi (metode atdalīšanās šūnu elementu asinīm to selektīvo noņemšanai) un administrēto pacientam, kad viņš pieņēma kursu augstu devu ķīmijterapija. Ievadītie cilmes šūnas ar asinsrades funkciju, ļauj jums, lai atjaunotu imūnsistēmu un asinsrades sistēmu pēc ķīmijterapijas, kā arī samazina risku un smagumu asiņošanas komplikācijas un komplikācijas infekcijas raksturs.

Leykostim ir tikpat droša pacientiem, kuri saņem citotoksisku ķīmijterapiju, gan pieaugušajiem, gan bērniem.

Cilvēki ar imūndeficīta vīrusu narkotika uztur optimālu līmeni neitrofilu un, kā sekas, spēja sekot ieteiktās devas antiretrovīrusu terapiju un / vai citu mielosupresīvu terapiju. Piesakoties filgrastim pieaugums bija vērojams HIV replikācija.

Farmakokinētika

Par aktīvās vielas koncentrāciju asins plazmā Leykostima ir atkarīgs no devas, lai pacientam. Pēc subkutānas vai intravenozas ievadīšanas pusperiods zāļu izdalās filgrastīma ir trīs līdz četras stundas.

Šajā procesā metabolisma filgrastima tiek pārvērsti peptīdi un neliela daļa no tā nemainījās (ne vairāk kā 1% ievadītās narkotiku), izdalās no organisma ar urīnu.

Hroniska administrācija Leykostima kad ārstēšana nāk līdz 28 dienām, uzkrāšanās Filgrastima nenotiek. Pussabrukšanas paliek nemainīga.

Indikācijas Leykostima

Saskaņā ar Instrukciju Leykostimu, noteikt šādus mērķus izrakstīšanu:

 • samazinājums ilguma neitropēnija plūsmas II-IV stadija, samazinot biežumu simptomu febrilas neitropēnijas pacientiem ar audzējiem nemieloproliferativnymi pabraucot garām kursu ķīmijterapijas ar citotoksisku narkotikām;
 • mobilizācija asinsrades cilmes šūnu uz perifēro asiņu, lai tās varētu atdalīt un pārstādīti pēc mielosupresīvas ķīmijterapijas;
 • samazināt izskatu komplikāciju dēļ no neitropēniju, kā arī samazinot laiku, slimības gaitu pacientiem, kuri saņem ķīmijterapiju mieloablatīvo ar nepieciešamību nākotnē kaulu smadzeņu transplantācija;
 • hroniskas neitropēnijas;
 • ārstēšana neitropēnijas pacientiem ar HIV infekcijas attīstītajās posmā, lai mazinātu infekcijas risku baktēriju izcelsmes;
 • mobilizācija asinsrades cilmes šūnu pāreju perifērajās asinīs veseliem donoriem, lai ļautu viņiem atsevišķi un transplantācijas pacientiem.

Kontrindikācijas

Leykostim kontrindicēta:

 • paaugstinātā individuālās jutības tā aktīvā sastāvdaļa, un citām sastāvdaļām;
 • ja ir iedzimta neitropēnija, smaga (Kostmann sindroms), kas plūst no citoģenētisko pārkāpumiem;
 • jaundzimušajiem (pirmās 28 dienas dzīvē).

Instrukcijas Leykostima: Devas un lietošana

Leykostim ieviesta divos veidos:

 • subkutāni;
 • intravenozi.

No pārvaldes un devas maršruts ir noteikti ārstējošais ārsts, pamatojoties uz konkrētā pacienta un rakstura slimības.

Optimālāko ir zemādas Leykostima.

Ja vēlas zāles intravenozi, tas tiek ņemts ar šļirci no flakona un ievieto mēģenē / trauka ar 5% dekstrozi. Tad 30 minūtes ražo infūziju atšķaidītu zāļu. Ievadiet Leykostim var būt intravenozi vai subkutāni

Leykostim iecelt ne mazāk kā 24 stundas pirms ķīmijterapijas uzsākšanas un ne agrāk kā 24 stundas pēc tam, kad beidzies tā, protams.

Uzņemšana grūtniecības un zīdīšanas laikā

Ietekme narkotikas nav pētīts grūtniecēm, tāpēc dati par tā drošību šai grupai līdz šim nav. Un tāpēc Leykostim ieteicis iecelt grūtniecības laikā.

Ja vēlaties saņemt Leykostima zīdīšanas laikā, zīdīšana jāpārtrauc.

Blakusparādības un pārdozēšanu Leykostimom

Pārdozēšanas gadījumā Leykostimom nav novērota.

Ar ieviešanu narkotiku ieteiktās devas, var būt sāpes injekcijas vietā, sāpes kaulos un muskuļos.

Uzglabāšanas nosacījumi

Ievērojot temperatūrai (optimāli 2-8 ° C) Leykostim piemērots lietošanai uz 2 gadiem.

Яндекс.Метрика