Lidokaīns

 Lidokaīns ampulās
 Lidokaīns - vietējo anestēziju.

Farmakoloģiskā darbība

Lidokaīns izmanto vadu, infiltrācija, termināla anestēziju. Zāles ir vietējā anestēzija, antiaritmiskas rīcību.

Kā anestēzijas zāļu efektu dēļ inhibējot nervu vadīšanas bloķējot nātrija kanālus nervu šķiedru un galiem. Lidokaīns ievērojami pārsniedz Prokaīna, tās rīcība ir ātrāks un ilgstoša to - līdz 75min (kopā ar epinefrīna - vairāk nekā divas stundas). Lidokaīns ja lokāli paplašina asinsvadus, vietējais kairinošs rīcība nepadara.

Antiaritmiska efekts no zāļu sakarā ar spēju palielināt caurlaidību membrānu uz kāliju, bloķēt nātrija kanālus, lai stabilizētu šūnu membrānas.

Lidokaīns nav būtiskas ietekmes uz kontraktilitātes no miokarda vadītspēja (tikai efektīvas lielās devās).

Level absorbability lidokaīnu lokālas izmantošanas deva atkarīga no līdzekļiem un pārstrādes vietas (piemēram, lidokaīns gļotu uzsūcas labāk nekā uz ādas).

Pēc intramuskulāras injekcijas lidokaīnu sasniedz maksimālo koncentrāciju pēc 5-15min pēc injekcijas.

Produkta veids

Izlaišana lidokaīna aerosolu lidokaīns ampulas (ar šķīdumu injekcijām).

Indikācijas lidokaīnu

Injekcijas lidokaīnu 2% izmanto vietējo anestēziju stomatoloģijā, ķirurģijā, oftalmoloģijā, Otolaryngology, bloķēt nervu pinumu, perifērās nervu pacientiem ar sāpēm.

Ampulah10% lidokaīns anestēzija izmanto pieteikumus formā gļotu ar LOR prakses, ginekoloģija, Pulmonoloģija, gastroenteroloģijā, stomatoloģijā operācijās, diagnostisko procedūru. Piesakies 10% šķīdumu un tāpat antiaritmisko līdzekli.

Lidokaīns aerosols lieto zobārstniecībā, lai novērstu piena zobus, zobakmens, nosakot zobu kroņi citu manipulācijas nepieciešama īsu anestēziju; in Otolaryngology - par tonsillectomy, uz saīsināšanu deguna polipu, starpsienu pīrsings sāpju mazināšanai procesu un skalošanu no augšžokļa sinusa.

Lidokaīns Spray ir efektīvs veicot diagnostikas procedūras (ieviešana kuņģa-zarnu trakta zonde rezerves trahejas cauruli) par anestēzijas no rīkles.

Ginekoloģijā aerosols tiek izmantots, noņemot šuvēm, sadalīšanu sieviešu starpenē dzemdību laikā, operācijas uz dzemdes kakla.

Dermatoloģijā, aerosols tiek izmantots sāpju gļotādu, ādu nelielas ķirurģiskas procedūras laikā.

Kontrindikācijas

Lidokaīns ir kontrindicēta instrukcijā blokādes atrioventrikulāro 2, trešās pakāpes sirds mazspēja 2, trešās pakāpes, bradikardija, hipotensija arteriālo, kardiogēnais šoks, pilnīgs šķērsvirziena sirds blokāde, porfīrija, myasthenia gravis, nieru, aknu anomālijas, hipovolēmija, glaukoma (acu pagatavošanai ), paaugstināta jutība zīdīšana.

Lidokaīns Spray piesardzīgi izraudzīt traucējumiem, gados vecākiem pacientiem bērni, pacienti ar epilepsiju, šokā, bradikardija, patoloģijā, aknu, vadīšanas traucējumi, grūtniecības. Zīdīšanas laikā, aerosols var piemērot tikai ieteikto devām.

Lietošanas instrukcijas lidokaīnu

Pirms izmantot lidokaīnu, lai instrukcijas alerģijas testu jāveic, lai noteiktu iespējamo jutību pret narkotikām. Ja tur ir pietūkums vai apsārtums, pieteikties lidokaīns anestēzija neiespējami.

Šķīdums 2% lidokaīnu (ampulas) subkutānai, intramuskulāra, vadīšanas anestēziju, iepilināšanas konjunktīvas maisiņā, gļotu apstrāde.

Devas ir individuālas, bet norādījumus lidokaīns vidējo devu: par vadīšanas anestēziju lieto 100-200mg līdzekļus (ne vairāk kā 200 mg) sāpju degunu, ausis, pirksti - 40-60mg par narkotiku.

Iecelšanā injekcijām lidokaīnu, lai sasniegtu maksimālu terapeitisko efektu vēl parakstītas epinefrīnu (ja nav kontrindicēts).

Oftalmoloģijā samazinājās līdz sešām pilienus šķīduma, aprokot divus pilienus katru 30-60sek. Parasti 4-6kap. Viena acs ir pietiekams anestēzijai pirms operācijām, diagnostisko procedūru.

Par termināla anestēzija maksimāli pieļaujamo devu lidokaīnu par instrukcijām - 20 ml. Ārstēšanas ilgums - 15-30min.

Kad anestēzija bērniem, kopējā deva nedrīkst pārsniegt 3 mg uz kg ķermeņa masas no bērna.

A solution of 10% lidokaīnu (ampulās) intramuskulāri un izmanto kā pieteikumu. Pieļaujamais apjoms lidokaīns pieteikumiem - 2 ml.

Lai apturētu uzbrukums sirds ritma izdarīt intramuskulāras iedurt lidokaīna - 200-400. Ēda uzbrukums nav apturēta, trīs stundas, veicot atkārtotu injekciju.

Kad aritmija var ievadīt 1, 2% šķīdums intravenozi - 50-100mg, pēc tam saskaņā ar norādījumiem lidokaīna intramuskulāri ievadāmas.

Piemērojot lidokaīna ampulās 2 un 10% būtu jāuzrauga EKG, atturēties no injekcijas vietas dezinfekcijas šķīdumu ar smago metālu sastāvu.

Ieceļot aģentus lielās devās izdurt veikt barbiturātus.

 Lidokaīns Spray
 Lidokaīns Spray lieto tikai lokāli. Spray narkotikas no neliela attāluma uz vietas, kas prasa anestēziju, izvairoties no viņa acis, elpošanas traktu.

Ar apūdeņošanas muti, jo zemāka jutība ir jābūt uzmanīgiem, lai nesabojātu zobu mēli.

Zobārstniecībā, dermatoloģija pieteikties 1-3 devas 10% lidokaīna; in Otolaryngology, Craniofacial ķirurģija - 1-4 devas 10% lidokaīna; uz endoskopisko pārbaudei - 2-3 devām 10% šķīdumu; ginekoloģija - 4-5 devas (bet dzemdniecības praksē ir atļauts izmantot līdz 20 devām 10% šķīdums).

Apstrādājot lielas platības, jūs varat izmantot tamponu, Apūdeņošanas lidokaīnu no balllonchika.

Tāpat iesakām izmantot aerosols anestēzijas bērniem (izjādes "Baby" devu - 3 mg uz kg ķermeņa svara) laikā.

Blakus efekti

Pēc zāles var būt vājums, galvassāpes, nistagms, nogurums, eiforija, fotofobija, dzirdes zudums, nejutīgums mēles, mutes, miegainība, murgi, diplopija (redzes dubultošanās), pārkāpumu ritma un vadīšanas sirds, sirds bloku pretestību, spiediena samazināšanai, sāpes krūtīs, parestēzija, paralīze elpošanas muskuļus, pārkāpjot jutību, krampji, trīce.

Lidokaīns lielās devās var izraisīt sirds blokādi, sabrukums, sirds apstāšanās.

Arī zāles var izraisīt elpas trūkumu, miega apnoja, alerģiskā rinīta, konjunktivīts, dermatīts, aizdusa, nātreni, anafilaktisku šoku, slikta dūša, vemšana, samazināta ķermeņa temperatūru, sajūta, drudzis, drebuļi, nejutīgums, sāpes tajā vietā, kur veikta injekcija lidokaīna injekcijām.

Spray Lidokaīns var izraisīt: dedzināšanas sajūta, alerģiskas reakcijas, pazeminot spiedienu, sirdslēkme, depresija, miegainība, nemiers, samaņas zudums, krampji, elpošanas paralīze, aizkaitināmība

Яндекс.Метрика