Likopid

 Likopid
 Likopid - imunomodulatora ārstniecības līdzeklis integrētā tādu slimību ārstēšanai, kas saistītas ar novājinātu imūnsistēmu.

Farmakoloģiskā darbība

Aktīvā viela ir Likopid glyukozaminilmuramildipeptid ar spēju ietekmēt šādu populāciju šūnu imūnās sistēmas, piemēram, T un B limfocītu, makrofāgu, neitrofilu, tādējādi palielinot to citotoksicitāti (izraisot šūnas bojājumiem baktērijām, ieskaitot nāvi), un baktericīda aktivitāte.

Application Likopid var nomākt organisma iekaisuma un infekcijas procesus, un stimulēt pretvēža imunitāti.

Likopid maksimālā koncentrācija asinīs var novērot pēc 1 un 7 stundas pēc iekšķīgas lietošanas.

Attēlots Likopid galvenokārt ar urīnu, un pēc 4 un 5 stundu laikā pēc ievadīšanas tā koncentrācija organismā tiek samazināta uz pusi.

Indikācijas Likopid

Iecelt Likopid norādījumus ieteicams ārstēšanai hroniskas recidivējošas, zemas intensitātes un infekcijas un iekaisuma procesi, kas saistīti ar iegūtā imūndeficīta.

Likopid, atsauksmes apstiprināt efektīvs kā daļa no visaptverošas terapijas:

 • hroniskas infekcijas apakšējo un augšējo elpošanas ceļu;
 • hronisku un akūtu strutaini-iekaisuma slimības ādas un mīksto audu, pēcoperācijas septisko komplikācijas, atkārtotas nobrāzumi;
 • Vīrusu infekcijas: hroniska B hepatīta un C, citomegalovīrusu, herpes;
 • plaušu tuberkuloze;
 • bojājumi kakla HPV infekcijas, kakla papillomatosis;
 • psoriāze.

Likopid noteikts bērniem, kā daļu no integrētas tādu slimību ārstēšanai, piemēram:

 • hroniskas iekaisuma slimības, ādas un mīksto audu;
 • hroniskas infekcijas, elpošanas ceļu;
 • hronisko B un C hepatīta;
 • herpes infekcija.

Kontrindikācijas

Likopid, pieteikums jāapstiprina ar savu ārstu, nav indicēts:

 • ir paaugstināta jutība;
 • ķermeņa temperatūra vairāk nekā 38 0 NO;
 • autoimūnas tireoidīts (iekaisums vairogdziedzera slimība) akūtā fāzē.

Piesakies Likopid instrukcija nav ieteicama grūtniecēm, jo ​​trūkst informācijas par tās ietekmi uz mātes stāvokli un nedzimušajam bērnam.

Likopid bērniem tiek piešķirts saskaņā ar norādījumiem, vai ārsts.

Lietošanas instrukcijas Likopid

Likopid ražots tablešu formā, kas satur 1 mg vai 10 mg aktīvās vielas. 10 mg tabletes, kas paredzētas iekšķīgai lietošanai pusstundu pirms ēšanas, un tabletes 1 mg - izmantošanai, ievietojot tos zem mēles.

Ar infekciju elpošanas ceļu, kā arī profilaksei pēcoperācijas komplikāciju pieteikties Likopid norādījumu ieteicams formā tablešu zem mēles 1-2 mg vienu reizi dienā 10 dienas. Tajā pašā laikā, reizi dienā jāveic mutvārdu Likopid 10 mg novēršanai atkārtotām elpceļu infekcijām, ar smagām septisko procesiem, plaušu tuberkuloze un dzemdes kakla bojājumiem HPV infekcijas.

Pyo-septisko procesi mīksto audu un ādas ārstē, piemērojot Likopid 2-3 reizes dienā līdz 2 mg zem mēles 10 dienas.

Tas pats deva 1-2 reizes dienā, 6 dienas ar vieglu herpes. Smagas herpes slimība ir apstrādāta tādā pašā veidā, tikai viena deva palielināta līdz 10 mg. Saskaņā ar instrukcijām, Likopid oftalmogerpese kad lieto iekšķīgi 3 dienas, divas reizes dienā, 10 mg, pēc trīs dienu pārtraukuma, kursu atkārto.

Atsauksmes Likopid apstiprinātu efektivitāti narkotiku ārstēšanā psoriāzi. Pacientiem ar vidēji slimībām, ir ieteicams ņemt Likopid 10 mg 1-2 reizes dienā 10 dienas un pēc tam pāriet uz saņemt 10-20 mg dienā katru otro dienu 1, 5 nedēļas. Smagas formas psoriāzes ietver izmantošanu Likopid 2 reizes dienā Likopid tabletes
   10 mg uz 20 dienām.

Likopid piešķirts tikai bērniem tablešu formā, 1 mg, kas jālieto iekšķīgi.

Strutaini ādas infekcijas un hroniskas elpceļu infekcijas šajā vecuma grupā tiek apstrādāti, piemērojot Likopid 10 dienu reizi dienā 1 mg robežās.

Tas pats vienas devas trīs reizes dienā ir parakstītas herpes (10 dienas) un vīrusu hepatītu (20 dienas). Ārstēšanai ieilgušu infekcijas slimību jaundzimušajam ieteicams lietot Likopid 7-10 dienu laikā 2 reizes dienā ar 0, 5 mg.

Blakus efekti

Likopid atsauksmes raksturot kā labi panesama narkotikas. Retos gadījumos ir ievēroti alerģiskas reakcijas uz narkotiku, un nelielu pieaugumu ķermeņa temperatūra, kas parasti notiek patstāvīgi.

Papildus Informācija

Atdzesē un tumšā vietā spēj saglabāt terapeitiskās īpašības narkotiku Likopid uz 5 gadiem.

Яндекс.Метрика