Limontar

 Limontar
 Limontar - apvienojumā narkotiku palielina apetīti, samazina toksisko iedarbību alkohola, uzlabojot kompensācijas drošības un adaptīvās spējas grūtniecēm.

Farmakoloģiskā darbība

Limontar ir anti-hipoksijas (skābekļa bads palielina pārnesamību), vielmaiņas, antioksidanta īpašības, kā arī spēja samazināt toksisko iedarbību alkohola, stimulē sekrēciju kuņģa sulas, lai uzlabotu reducēšanās procesus, palielina apetīti un regulē audu vielmaiņu.

Viena tablete satur 50 mg Limontar citronskābes un 200 mg sukcīnskābi.

Limontar, atsauksmes apstiprināt, uzlabo garīgo un fizisko veiktspēju, uzlabotu grūtniecības norisi, augļa augšanu un attīstību.

Rīkojoties narkotiku pēc iekšķīgas lietošanas sākas pēc 10-20 minūtēm.

Limontar uzkrāšanās organismā nenotiek, jo tā sastāvā esošās aktīvās vielas sadalās līdz oglekļa dioksīdu un ūdeni.

Indikācijas Limontar

Limontar instrukcijas ieteicams:

 • piedzēries valstis pacientiem ar hronisku alkoholismu;
 • novēršana intoksikācijas;
 • gaismas un mērena alkohola intoksikāciju;
 • samazināta apetīte;
 • samazinājās sniegumu;
 • neiro-psiholoģisko vājums;
 • pētījumi kuņģa sekrēciju kā "testa maltīti".

Limontar lietot grūtniecības laikā, lai palielinātu nespecifiska reaģētspēju ķermeņa sievietēm dzemdēt bērnus, kā arī par to, lai nepieļautu nepietiekama uztura un augļa hipoksiju. Izrakstot zāles, un sievietes ar nevynoshennymi grūtniecībām.

Kontrindikācijas

No pieteikumā vajadzētu atturēties Limontar personām, kas slimo:

 • glaukoma;
 • koronārā sirds slimība;
 • hipertensija;
 • smaga gestosis (komplikācijas grūtniecības);
 • čūla slimība no gremošanas trakta akūtās fāzes;
 • paaugstināta jutība pret citronskābi vai sukcīnskābi.

Lietošanas instrukcijas Limontar

Limontar ražots tablešu formā šķīduma pagatavošana, kura ir paredzēta perorālai ievadīšanai.

Lai novērstu reibuma Limontar norādījums iesaka 250 mg (1 tab.) Attiecībā uz 20-60 minūtēm pirms iespējamo uzņemšanu alkohola. Akūtas alkohola intoksikācijas pašu devu ir jābūt no 2 līdz 4 reizes dienā ik pēc 1-2, 5:00. Piedzēries valsts apgriezts ar šādu shēmu: 3-4 reizes dienā jālieto kopā ar 250 mg 4-10 dienas (1 tab.). Saskaņā ar šo pašu shēmu novērš astēniski-veģetatīvās traucējumu alkohola abstinences sindromu. Kad arestējot piedzēries stāvokli pirmajās divās dienās vienu devu var palielināt līdz 500 mg Limontar.

Lai novērstu smagu kuņģa zāles jālieto pēc ēšanas. Tablet Limontar iepriekš sasmalcina, vai izšķīdina minerālūdens parastā ūdens vai ar nelielu daudzumu cepamais soda.

 Limontar tabletes

Limontar grūtniecības laikā būtu jāpieņem 10 dienu laikā no 1. tab. dienā.

Grūtniecēm trešajā trimestrī narkotikas tiek dota 10-25 dienas pirms piegādes. Kopējā deva Limontar par visu periodu grūtniecības bērna - 5-7, 5 g

Kā "testa maltīti" veikt 250 mg izšķīdušā 10-15 ml ūdens.

Blakus efekti

Limontar atsauksmes raksturot kā labi panesama narkotiku retos gadījumos tika reģistrētas sūdzības par pacientu īstermiņa (3-5 min.) Sāpes pakrūtē, kas nodots par to pašu. Personām, kas ir tendētas uz hipertensiju, pēc pieteikšanās Limontar jābūt gataviem paaugstināt asinsspiedienu.

Papildus Informācija

Keep Limontar instrukcija iesaka tumšā, sausā vietā, kur temperatūra nepaceltos virs 25 0 C. Uzglabāšanas laiks Limontar tabletes - 3 gadi.

Яндекс.Метрика