Linex

 Linex

Linex ir kombinācija narkotiku paredzēts atjaunot un uzturēt dabisko zarnu mikrofloru.

Farmakoloģiskā darbība

Struktūru veido trīs veidu Linex dzīvu pienskābes baktēriju - lactobacilli, bifidobaktēriju un pienskābes nontoxigenic Enterococcus - kas ir daļa no dabas zarnu floru.

Šo komponentu darbība Linex mērķis ir radīt nelabvēlīgus apstākļus dzīvot un vairoties patogēno mikroorganismu, kas nodrošina organismu ar vitamīniem B6, B12 un biotīns, aktivizēšanu sintēzes daudzu vitamīnu, kā arī, lai radītu labvēlīgus apstākļus absorbcijas kalcija, dzelzs un D vitamīna

Pieteikums ļauj pārvietot Linex pH zarnu saturu uz skābo pusi, kas nodrošina optimālu gremošanu un rīcību fermentu prepyatstvovuet izaugsmes Oportūnistisko un patogēno mikroorganismu.

Linex, atsauksmes apstiprināt atvieglotu procesu hidrolīzes olbaltumvielu zīdaiņiem.

Unikalitāte Linex, analogi parasti ietver vienu vai divu veidu baktērijas, ir nepieciešama, lai veiksmīgi apvienojot normalizāciju mikrofloru komponentus.

Populārākais ietver analogi Linex Atsipol, Normabakt Florin Forte Bifiform.

Lietošanas indikācijas LINEX

Linex instrukcija ieteicams: ārstēšanai un profilaksei dysbiosis, un, lai novērstu viņa pazīmes, piemēram, aizcietējums, gremošanas traucējumi, caureja, meteorisms, vemšana, slikta dūša, atraugas, vēdera sāpes, un alerģiskas reakcijas.

Kontrindikācijas

Lineks, piemērošana būtu jāapspriež ar ārstējošā ārsta, nav indicēts paaugstināta jutība pret piena produktiem vai uz baktērijām, kas atrodas sagatavošanā.

Lietošanas instrukcijas LINEX

 Linex Forte
 Lineks kā kapsulas paredzētas iekšķīgai lietošanai. Viena kapsula satur apmēram 1, 2 * 10 7   dzīvās baktērijas. Veikt narkotikas būtu pēc maltītes ar kapsulā nelielā ūdens daudzumā. Linex bērniem līdz 3 gadiem jāizšķīdina nelielā ūdens daudzumā, pēc tam atver kapsulu un ielej tās saturu karoti.

Linex rokasgrāmata iesaka jālieto 3 reizes dienā bērniem, kuri vecāki par 12 gadiem un pieaugušajiem - 2 kapsulas, bērniem 2-12 gadi - 1-2 kapsulas. Linex bērniem, kas jaunāki par 2 gadiem, un jaundzimušo tiek noteikts pie 1 kapsulai uzņemšanai.

Ārstēšanas ilgums ir atkarīgs no smaguma Linex dysbiosis simptomiem un cēloņiem tās attīstību.

Blakus efekti

Linex atsauksmes raksturot kā labi panesama un drošu zāļu blakusparādību ka informācija netika saņemta. Tomēr, cilvēki ar paaugstinātu jutību, nevar izslēgt varbūtību, ka alerģiskas reakcijas pret narkotiku.

Papildus Informācija

Dzīvē nav šaubu Linex uz trim gadiem, ja uzglabā tumšā, sausā vietā istabas temperatūrā.

Яндекс.Метрика