Linkus

 Linkus sīrups

Linkus - komplekss augu zāles paredzētas, lai samazinātu intensitāti klepus un paaugstināt produktivitāti.

Farmakoloģiskā darbība

Linkus ir pasludinājis atkrēpošanas, bronhodilatatoriem, pretiekaisuma, spazmolītiskais un pretdrudža īpašības, kā arī vāja antibakteriāla un nomierinoša iedarbība.

Sīrups Linkus savā sastāvā kā sausu lapu ekstraktu satur asinsvadu adhatody, narkotiku izops lapas un ziedi pritsvetkovoy onosomy, lakrica saknes, Alpina Galang, augļi un saknes garo pipari, augļi platlapju Cordier, šo jujube, ziedi, zāļu un smaržīgas vijolītes zefīrs.

Pieteikums Linkus samazināt viskozitāti krēpām, veicinātu tās atkrēpošanu, stimulē aktivitāti skropstas no ciliated epitēlijā.

Linkus, atsauksmes liecina, palīdz atklepot trudnootdelyaemoy un viskozs gļotas, kā rezultātā produktīvs klepus, ir ievērojami samazināts.

Indikācijas Linkus

Piesakies Linkus ceļvedis iesaka simptomātiska ārstēšana elpošanas orgānu slimību infekcijas iekaisumu, ko raksturo klepus ar sarežģītu krēpas.

Linkus klepus ir efektīvs, lai ārstētu pneimoniju, bronhītu, tracheobronchitis, traheīts, gripu.

Kontrindikācijas

Linkus klepus nav iecelts: bērni līdz 6 mēnešiem, grūtniecēm un sievietēm zīdīšanas periodā, un cilvēki ar paaugstinātu jutību pret kas ir daļa no sīrupa sastāvdaļām.

Lietošanas instrukcijas Linkus

Preparāti Linkus klepus sīrups ir iesniegta orālai lietošanai, ziede (Linkus balzams) un pastilās.

 Linkus klepus

Pieaugušie Linkus sīrups ievada summu 2 tējkarotes (10 ml) uzņemšanas, daudzajiem reizes dienā - 3-4.

Bērni un pusaudži 8-18 gadi vienu devu 5 ml, ieteicams lietot 3-4 reizes dienā. Linkus bērniem 3-8 gadi ievadīšanai daudzumā no 5 ml laikā, skaits pieņemšanas - 2-3 reizes dienā. Linkus bērniem no 6 mēnešiem līdz 3 gadiem, parasti tiek dota vienu devu pieņemts vienāds ar 2, 5 ml, 2-3 reizes dienā.

Vidējais ilgums izmantošanas sīrupa Linkus - 5-7 dienas.

Blakus efekti

Linkus atsauksmes aprakstīti kā drošu un labi panes aģents, ka tikai gadījumā, ja individuālās jutības var izraisīt alerģiskas reakcijas.

Papildus Informācija

Veikalu instrukciju Linkus iesaka istabas temperatūrā vietā, piekļuve kuriem tikai bērniem. Uzglabāšanas laiks Linkus sīrups - 3 gadi.

Яндекс.Метрика