Lipikar

Lipikar - ārējais instruments, lai atjaunotu lipīdu deficītu ādā.

Farmakoloģiskās iedarbības Lipikar

 Lipikar balzams
 Ārējie līdzekļi Lipikar tika izstrādāti speciāli patoloģiski sausai, dehidrētai ādai - nosacījums, kas rodas sakarā ar pārkāpumu taukiem.

Lipīdu ādā deficīts rodas sakarā ar moderno agresīviem mazgāšanas līdzekļi, ķermeņa losjoni un citu kosmētiku, ļaunprātīgi izmantojot sauļoties vai solārijā.

Tauku slānis uz ādas - aizsargbarjeru, kas aizsargā to no dehidratācijas, tāpēc liegta dabas aizsardzību, āda sabiezē, žūst, cilvēks sāk justies diskomfortu: tirpšanas, niezi un sasprindzinājums. Ir pierādīts, ka pārkāpums dabiskā tauku - ir viens no cēloņiem, priekšlaicīgu ādas novecošanos.

Series Lipikar - finansējums, kas paredzēts intensīvai iedarbībai uz sausas ādas. Pamatojoties uz viņu rīcību - Karite eļļa un rapšu eļļa (rapšu tipa audzē ASV), kas satur daudz omega 3 un 6, pazīstama ar savu lipidovospolnyayuschim rīcību. Palīgvielas: glicerīns, pazīstams ar savu nomierinošo efektu, glicīns, mazina niezi, dzīšana, nomierinošas siltuma ūdeni.

Pēc pieteikšanās balzams vai krējumu Lipikar ādas apstājas zvīņošanās un nieze, tas paaugstina imunitāti pret apkārtējās vides iedarbību, ātrāk dziedēt microtrauma,

Atsauksmes Lipikar raksturo zīmolu kā līdzekli augstas veiktspējas: āda ir ievērojami mīkstināts uzreiz pēc uzklāšanas, un nav nieze, lai nākamajā dienā pēc to piemērošanas.

Produkta veids

Izgatavošanas emulsija, ziepes, losjons, želeja, balzams, krēms Lipikar.

Indikācijas

Instrumenti Lipikar paredzētas sausai ādai, ar tieksmi uz biežām alerģiskas reakcijas - slimība dermatoloģijā sauc atopy

Lipikar var izmantot, lai ārstētu ādas bērnu no dzimšanas - medijos nav parabēnus un smaržvielas.

Kā lietot krējumu, balzams Lipikar

Lipikar balzams Cream vai radīt vienu p / nakts uz tīras, sausas ādas.

Āda jāārstē, jāiztīra ar mazgāšanas līdzekļiem, kas nav ziepes. Šādi līdzekļi var tikt izmantoti mitrinošu želeju sejai un ķermenim Lipikar syndet.  Lipikar krēms

Blakusparādības Lipikar

Nav atsauksmes Lipikar, kas izraisa blakusparādības.

Tā kā līdzekļi ir iespējama paaugstināta jutība alerģija.

Kontrindikācijas

Tikai kontrindikācija izmantošanai krēmi, balzāmi Lipikar un citus līdzekļus, kas šajā sērijā ir to idiosinkrāzija.

Līdzekļi apstiprināts lietošanai grūtniecības laikā, bet obligāta apspriešanās ginekologa.

Яндекс.Метрика