Lipint

Lipint - narkotiku ar imūnmodulējošu efektu.

Farmakoloģiskās iedarbības Lipinta

 Lipint
 Lipint - liofilizēts rekombinantā cilvēka interferons alfa-2b, ir imūnmodulējošu, pretvīrusu iedarbība.

Produkta veids

Lipint ražots veidā balta pulvera.

Indikācijas

Lipint lieto ārstēšanai, profilaksei, akūtas elpceļu infekcijas, ietver visaptverošu ārstēšanu akūtu B hepatītu un hronisku hepatītu B neaktīvo un aktīvā formā vai sarežģītu attīstības glomerulonefrīta; atopiska slimība, bronhiālā astma, alerģija Rhinoconjunctivitis.

Labas atsauksmes par Lipinte lieto hlamīdiju uroģenitālās infekcijas.

Instrukcijas Lipinta: kā izmantot

Lipint iekšķīgi: atšķaidīts pulveris vārītu vai destilētu ūdeni (1-2ml) un krata 1-5 minūtes, lai veidotu putriņu.

B hepatīta akūtā stadijā, ņemot risinājumu pusstundu pirms ēšanas šādos devām: skolas vecuma bērni un pieaugušie var veikt 1 miljonu. Divas rindas SV / dienā. vairāk nekā 10 dienas. Bērni 3-7l dot 500 tūkstoši. SV vienu p / dienā 10 dienas. Dažos gadījumos par bioķīmiskās analīzes asins rezultāti ir noteikta ilgāku Lipintom terapiju, kas ilgst līdz brīdim, kad tās tiek izārstēta.

Lai ārstētu hronisku B hepatīta formā vircas un dzert pusstundu pirms ēšanas. Instrukcijas ir uzskaitīti Lipinta devu. Bērniem pēc 7 gadi, Pieaugušo rāda ņemt 1 miljonu 2p SV / dienā.. 10 dienas. un pēc tam -. 1 miljons One SV p / dienā naktī, katru otro dienu par mēnesi. Babies 3-7l. dot 500 tūkstoši. SV divu p / dienā 10 dienas. un pēc tam, uz mēnesi -. 500 SV tūkstoši viens p / dienā naktī, katru otro dienu par mēnesi.

Ja pacients saņem specifisku imūnterapiju, Lipint pierādīts viņam veikt no rīta, pusstundu pēc ēšanas. Alerģiskas Rhinoconjunctivitis pieaugušajiem veikt 500 tūkstoši Lipinta SV dienā 10 dienas..; atopiskais bronhiālā astma -. 500 SV tūkstošus viens p / dienā 10 dienas. un 500 tūkstoši. IU katru otro dienu 20 dienas. Lipinta Instrukcijas norādīja, ka ārstēšana ilgst mēnesi.

Par akūtu respiratoro slimību profilaksi un gripu pieaugušajiem, bērniem pēc 15L., Ieteicams lietot 500 tūkstoši. SV divi p / nedēļā mēnešus sezonas uzliesmojuma laikā. Bērni var ievadīt 3-15l 250 tūkstoši. SV Lipinta divi p / nedēļu uz mēnesi, tajā pašā laikā.  Lipint bērni

Par gripas ārstēšanai, elpošanas orgānu slimības bērni pēc 15L., Adult rāda veikt 500 tūkstoši. IU Lipinta divi p / dienā 3 dienas, bērnu 3-15l. dot 250 tūkstoši. SV divu p / dienā 3 dienas.

Ārstēšanai uroģenitālo infekciju medikamentu (to sarežģīto ārstēšanas laikā) noteiktajā pieaugušajiem devā 500 tūkstoši. IU Lipinta divi p / dienā 10 dienas.

Blakus efekti

Atsauksmes Lipinte norāda ārstēšanās laikā, ka blakusparādības ir retas. Dažos gadījumos interferons var izraisīt nepanesamības reakcijas.

Dati par pārdozēšanu Lipinta nav.

Kontrindikācijas Lipinta

Nelietojiet zāles grūtniecības laikā, smagām alerģiskām slimībām.

Ir negatīvas atsauksmes par Lipinte kas apvienojumā ar alkoholu, narkotikām, nospiedošu ietekmi uz nervu centrālo sistēmu, imunitāti nomācoši medikamenti (ieskaitot kortikosteroīdu).

Interferons var saasināt kardiotoksisku, mielotoksisku, neirotoksiska ietekme dažādu medikamentu, kas tiek piešķirts vienlaikus ar vai iecelti agrāk, un arī ietekmēt farmakokinētiku fenitoīns, teofilīna, varfarīnu, cimetidīnu dipiridamolu, diazepāms, kādu tsistostatikov, propranololu.

Яндекс.Метрика