Lipitor

Lipitor - zāles, kas pazemina holesterīna līmeni.

Farmakoloģiskā darbība

 Lipitor
 Galvenais mērķis Lipitor - pazemina holesterīna līmeni lipoproteīnu, kas ir novērst aterosklerozi, samazina iespēju saslimt ar sirds išēmisko slimību.

Aktīvā sastāvdaļa narkotiku - par statīnu atorvastatīna.

Produkta veids

Tabletes.

Analogs of Lipitor: Atomaks, atorvastatīns, Atorvoks, Atoris, atorvastatīna kalciju Liptonorm, lipon,

Indikācijas Lipitor

Lipitor uzņemt ģimenes heterozigotu hiperholesterinēmiju un non-pārmantotā hiperholesterinēmija pēc Fredriksona tips IIa, jauktas hiperlipidēmijas, ģimenes endogēna hipertrigliceridēmiju, disbetalipoproteinemii.

Kā līdzekli turpmākās ārstēšanas Lipitor lieto iedzimts homozigotiska hiperholesterinēmija.

Ir atsauksmes par Lipitor efektīvs sirds un asinsvadu slimībām, kas izstrādāti uz fona dislipidēmija, sekundārās profilakses sirdslēkmes, rehospitalization stenokardijas.

Lipitor instrukcijas: kā lietot

Laiks ņemot tabletes Lipitor ir neatkarīgs no ēdienreizēm. Sāka ārstēšanu ar devu 10 mg p / dienā. Sākotnēji piešķirto devu tikai vienu mēnesi mainās. Pieļaujamā dienas deva - 80mg, ņemt to laikā.

Kad galvenais hiperholesterolēmijas vai jaukta hiperlipidēmija iecelt 10 mg vienu p / dienā. Spriežot pēc pārskatiem Lipitor, narkotikas efekts kļūst pamanāms divu nedēļu laikā, un maksimālais efekts attīstās mēneša laikā.

Kad homozigotiska ģimenes hiperholesterinēmija parakstītas Lipitor 80mg vienu p / dienā.

Instrukciju Lipitor arī norādīja, ka pirms ārstēšanas pacientam jāievēro diēta, kuras mērķis ir samazināt lipīdu līmeni asinīs.

Gadījumos, kad nepastāv iespēja izmantot oriģinālo zāļu, kā norādījis ārsts, un piešķirto tos nodarbina shēmas kolēģiem Lipitor.  Atomaks - analogs Lipitor

Blakus efekti

Lipitor var izraisīt miegainību, amnēzija, perifērā neiropātija, bezmiegs, parestēzija, galvassāpes, emocionāla nestabilitāte, ģībonis, zvanīšana ausīs, izmaiņas garšas, kurlums, migrēna, bronhiālā astma, rinīts, stenokardiju, flebīts, sirdsklauves, atraugas, slimība, ezofagīts, izmaiņas ēstgriba, stenokardija, aritmija, trombocitopēnija, pneimonija, asiņošana no deguna, sāpes vēderā, sausa mute, anoreksija, gastroenterīts, žultsceļu kolikas, disfāgija, hepatīts, glosīts, ezofagītu, gastralgia, stomatīts, kuņģa-zarnu trakta čūla vai erozijas, taisnās zarnas asiņošana, smaganu asiņošana, artrīts, miozīts, muskuļu sāpes, nefrīts, impotence, palielināts muskuļu tonuss, bursīts, muskuļu krampji kājās, uroģenitālās infekcijas, depresija, elpas trūkums, sāpes locītavās, traucēta urinēšana, ādas izsitumi, petehijas, seboreja, ekzēma, nātrene, hipoglikēmija, svara pieaugums, no podagras pasliktināšanos.

Turklāt, ārstēšanas ar Lipitor laikā var attīstīties mammalgia, ginekomastija.

Kad neizskaidrojams muskuļu vājums vai muskuļu sāpes, it īpaši, ja tas sāk drudzi vai jūtas savārgums, meklēt medicīnisko palīdzību.

Ir atsauksmes par Lipitor, kas apliecina, ka pārdozēšana var notikt vai pastiprināt minētos blakusparādības. Ārstēšana tiek veikta standarta simptomātiska terapija, pretlīdzeklis šim produktam nav. Hemodialīze par spēkā neesošu.

Analogi Lipitor var būt citas blakusparādības un kontrindikācijas.

Kontrindikācijas Lipitor

Lipitor ir kontrindicēta aknu slimību aktīvajā stadijā, ar aknu mazspēju, paaugstinātu aknu enzīmu.

Grūtnieces, barojošas mātes nav ieteicams izmantot Lipitor.

Ar aprūpi izrakstīt līdzeklis pret bērniem, kā arī vielmaiņas, endokrīnās sistēmas traucējumi, aknu pagātnē, alkoholismu, pazemināta spiediena, vairāk smagu, akūtu infekciju, lielas operācijas slimībām, pēc traumām, nekontrolētu krampji.

Instrukciju Lipitor norādīja, ka koncentrācijas atorvastatīna asins palielinās, ja kopā ar fibrātiem, imūnsupresantiem, klaritromicīnu, ciklosporīns, eritromicīns, pretsēnīšu līdzekļi (no grupas azoliem) nikotīnamīda.

Яндекс.Метрика