Liv52

 Liv52 tabletes
 Liv52 - nozīmē, lai ārstētu no kuņģa un zarnu trakta slimību ārstēšanai.

Farmakoloģiskā darbība

Liv52 - hepatoprotector augu izcelsme, kas ir galvenais mērķis atjaunošanas aknu šūnu un to bioloģiskajām funkcijām.

Narkotiku samazina negatīvo ietekmi toksīnu aknās, mazina simptomus žultsceļu diskinēzija, noņem žults, uzlabo gremošanu un ēstgribu, ir diurētisku, pretiekaisuma, antioksidantu iedarbība.

Finanšu pārskatu sagatavošanas padarīt ekstraktus melnā nightshade, kaperiem, divmāju tamariski, Rietumu cassia, termināliem, pelašķi.

Produkta veids

Izgatavošanas Liv52 pilieni un tabletes.

Indikācijas Liv52

Pieteikuma Liv52 redzamās: akūtu, hronisku hepatītu un dažādas izcelsmes (izraisīja alkohola, narkotisko, vīrusi, citi faktori), aknu ciroze un apstākļiem, pirms tā ir, ja žultsceļu diskinēzija, taukskābju aknas deģenerācija, holecistīts.

Pozitīvas atsauksmes par Liv52, piemēro kā profilaktiskas aizsargāt aknas antibiotiku lietošanu, ķīmijterapijas zāles, sulfonamīdiem vai staru terapiju laikā, pēc operācijas.

Arī Liv52 instrukciju, norādīts, ka zāles var izmantot ārstēšanā anoreksiju, vispārējās izsīkuma, vienlaikus samazinot svaru bērna, paraproteinemia.

Kontrindikācijas

Nelietojiet līdzekļus tās neiecietību, zīdīšanas laikā, grūtniecību. Piesardzība būtu jāievēro hronisku un akūtu slimību kuņģa-zarnu traktā, infekciozo hepatītu (sakarā ar hepatītu var attīstīties epidermālā nekrolīze).

Vienlaicīga lietošana Liv52 ar doksiciklīna, tetraciklīns, ibuprofēns var samazināt to ietekmi.

Lietošanas instrukcijas Liv52

 Liv52 pilieni
 Tabletes Liv52 veikt pirms ēšanas pusstundu. Pieaugušie veikt 2-3tabl. 3-4r / dienā, bērni 6l.- pēc vienas, divām tabletēm 3-4r / h.

Saskaņā ar instrukcijām Liv52 profilaktiski lietot divas tabletes divas p / dienā.

Liv52 pieaugušie ņem divus pilienus p / dienā 1-2 tējkarotes (80-160kap.). Bērni pēc diviem gadiem ir 10-20kap. arī divas rindas / dienā. Profilaksei dzert tējkaroti tējas pilieni dienā.

Blakus efekti

Atsauksmes Liv52 vispozitīvākais tikai nepanesības gadījumā individuāliem varētu būt alerģija, dispepsija.

Ierakstītie dati par narkotiku pārdozēšanas ne.

Яндекс.Метрика