Livial

 Livial
 Livial - hormonālo aģents korekcijai menopauzes izmaiņām.

Farmakoloģiskā darbība

Livial lieto hormonu aizstājterapiju pēcmenopauzes periodā tikai.

Aktīvā sastāvdaļa narkotiku - izraisītu steroīdu tibolone, kam ir īpaša ietekme uz dažādiem audumiem, vājo androgēnu darbību, neizraisa asiņošanu "atceltu."

Pacienti un ārsti Livial ieguva pozitīvas atsauksmes, jo nav negatīvas ietekmes uz endometrija, krūts vēža (krūšu jutīgums, un samazina risku hiperplastisku procesu tiem). Narkotiku uzlabo garastāvokli, vispārējo tonusu, libido.

Produkta veids

Izgatavošanas Livial tabletes.

Indikācijas Livial

Livial saskaņā ar instrukciju noteiktajā simptomi ķirurģijas, dabas menopauzes.

Kontrindikācijas

Instrukcijām, Livial norādīja, ka tas nav piemērots hormonālā audzēja, cerebrovaskulāro un sirds un asinsvadu slimībām, dzemdes asiņošana nezināmas izcelsmes grūtniecības laikā.

Uzņemšana Livial apstāties, ja Jums rodas simptomi trombemboliju, mainīti aknu darbību, holestātiskā dzelte attīstīta.

Kontrolē līdzekļus, kas vērsti sievieti ar nieru slimību, migrēna, epilepsija, augsts holesterīna līmenis (hiperholesterinēmija).

Lietošanas instrukcijas Livial

Livial sāk veikt gadu pēc pēdējās menstruācijas (pirms zāles nav ieteicama, jo pastāv risks asiņošanas neregulāra izpildi).

Ņemt viena tablete p / dienā - pa vienam, vēlams vienā un tajā pašā laikā.

Spriežot pēc pārskatiem Livial pilnveidošana notiek pār tuvāko nedēļu laikā pēc saņemšanas, bet dramatiskas pārmaiņas valstī notikt ne agrāk kā c / o trim mēnešiem. Neskarot devu, zāles var būt  Livial tabletes
 un būs nepieciešams ilgāks laiks.

Packing Livial paredzēti, lai apmierinātu ikdienas devu - viena tablete ir apzīmēta ar attiecīgo nedēļas dienu.

Ja pacients pirms Livial citu hormonu zāles, lai dotos uz savu noteikto progestagēnu lai iedarbinātu asiņošana un novērstu tālāku attīstību endometrija hiperplāzija māte (ja tiek konstatēts).

Blakus efekti

Livial varētu radīt izmaiņas svara, izskatu seborejiskā dermatozes, reibonis, galvassāpes, maksts asiņošana, caureja, paaugstināts sejas matu augšanas izmaiņas aknu funkciju.

Sievietēm ar cukura diabētu, var svinēt pēc Livial pasliktināšanās glikozes toleranci, pieauga pieprasījums pēc insulīna, citas zāles samazināt cukura līmeni asinīs.

Lielas devas var izraisīt Livial līdzekļus, asiņošana no maksts, un, ja to piemērošana ir nepieciešama, iecelt vairāk progestīnu - kursus 10d. reizi trijos mēnešos.

Яндекс.Метрика