Livolin

 Livolin Forte

Livolin - nozīmē, lai ārstētu no kuņģa un zarnu trakta slimību ārstēšanai.

Farmakoloģiskā darbība

Livolin forte ir līdzeklis multivitamīnu satur ēteriskās fosfolipīdus un vitamīnus (B1, B2, B6, B12, E), kas uzlabo aknu detoksikācijas funkcijas, normalizē vielmaiņu tauku aknu šūnās, kas regulē ražošanu enzīmu un receptoru sistēmām. Priekšrocība salīdzinājumā ar citiem narkotiku hepatoprotectors ka vitamīni ne tikai uzlabo efektu nepieciešamo aknu fosfolipīdus, bet arī aizsargāt, atbalstīt šo ķermeni, pamatojoties uz to īpašībām. B1 piedalās ogļhidrātu vielmaiņas, B2 - procesā šūnu elpošana, B3 - metabolismā olbaltumvielu, aminoskābes, B12 - izstrādē nukleotīdu. Tādējādi, narkotiku mēdz uzlabot aknu stāvokli, lai atgūtu hepatocītu struktūru, kavē veidošanos saistaudu aknās, regulē ogļhidrātu un tauku apmaiņu.

Livolin raksturo labu absorbcijas kuņģa-zarnu traktā, tā tiek apstrādāta ar tievās zarnas, aknas, un izdalās ar izkārnījumiem.

Pusperiods komponentu Livolin sasniedz 66ch.

Produkta veids

Izgatavošanas Livolin cietoksni želatīna kapsulās.

Indikācijas

Livolin ordinēts pacientiem ar aknu slimību: treknās deģenerācijas (ko izraisa hroniskas infekcijas, cukura diabēts), hronisku un akūtu hepatītu un dažādas izcelsmes, aknu ciroze, toksisko bojājumiem tās narkotikas, alkoholu.

Arī Livolin instrukciju norādīja, ka zāles var piemērot grūtniecēm, lai ārstētu toksisku ietekmi, pacientiem pirms / pēc operācijas uz žults ceļu, aknu, pacientiem ar psoriāzi vai ar radiācijas sindroms (starojums slimības).

Livolin efektīvi ārstējot aknu darbības traucējumiem ar somatisko slimību.

Lietošanas instrukcijas Livolin

 Livolin
 Livolin ir tikai iekšā fort, ēšanas laikā, košļāt, smalcināt kapsulas nevar būt.

Ārstēšana parasti ilgst vismaz trīs mēnešus, ja nepieciešams, atkārtot kursu.

Bērni pēc 12l., Pieaugušie veikt vienu kapsulu trīs p / dienā.

Blakus efekti

Livolin parasti ir labi panesams, tikai retos gadījumos, tas rada diskomforta sajūtu, kas pakrūtē, alerģijas, slikta dūša.

Apstiprinātu informāciju par iespēju pārdozēšanas un negatīvu nozīmē, tā ietekme nav.

Kontrindikācijas Livolin

Livolin apmācības ir kontrindicēta paaugstinātu jutību pacientiem ar intrahepatiskā holestāzi, bērniem līdz 12 litriem zīdīšanas laikā (jo trūkst datu par lietošanas drošumu).

Grūtniecēm zāles ir drošas.

Яндекс.Метрика