Lizobakt

Lizobakt loceklis grupas antiseptiķi, ko izmanto zobārstniecības praksē. Tā ir kombinēta struktūra. Aktīvās sastāvdaļas: piridoksīna (piridoksīns), lizocīms hidrohlorīds (lizocīma).  Lizobakt

Farmakoloģiskās īpašības Lizobakta

Pieteikums Lizobakta nodrošina pretiekaisuma iedarbība ārstēšanā zobu slimību. Konservanta darbojas kā lizocīmu, fermentu, kas ir dabīgi. Tas veicina iznīcināšanu un likvidāciju šūnu membrānām dažāda veida baktērijas un sēnītes, kas izraisa slimības, palielina pretvīrusu darbību organismā.

Piridoksīna nodrošina reģenerāciju gļotādu mutē, veidošanās novēršanai AFL (čūlas).

Atbrīvošana zāļu veidā

Lizobakt nāk tablešu formā apaļa forma, krāsotas baltā krāsā vai balts ar nedaudz dzeltenīgu / krēma krāsā. No vienas puses, ir ar sadalošo līniju.

Viena tablete Lizobakta nodrošina uzņemšanu 20 mg lizocīma hidrohlorīda un 10 mg piridoksīna hidrohlorīds.

Pieejams Valium planimetric iepakojumos 10 gabaliem katrā.

Indikācijas Lizobakta

Saskaņā ar instrukciju Lizobakt piešķirto ārstēšanai un profilaksei infekcijas slimību gļotādām mutes, rīkles un smaganām, iesaistot iekaisuma procesus. Starp viņiem:

  • gingivīts;
  • stomatīts;
  • bojājumi gļotādām mutē herpes vīruss;
  • erozija mutes gļotādas ar daudzveidīgu izcelsmes dabā;
  • iekaisums augšējo elpceļu vīrusa izraisītas gripas (saaukstēšanās simptomiem).

Kontrindikācijas Lizobakta

Pieteikums Lizobakta kontrindicēta, ja tiek palielināts individuālo jutību uz vienu vai vairākiem komponentiem narkotikas.

Lizobakt grūtniecības un zīdīšanas laikā, var iecelt saskaņā ar norādēm ārstu.

Instrukcijas Lizobakta: Devas un lietošanas veids

Lizobakt lietot 1-2 tabletes. Skaits kārtās dienā - 3-4. Ārstēšanas kurss bija 8 dienas (ar lēmumu ārstējošajam ārstam var pagarināt).

Tabletes nav norīt, un degradē ļoti lēni, cenšoties, cik vien iespējams, lai aizkavētu masu izšķīdušo mutē.  Lizobakt tabletes

Blakus efekti

Saskaņā ar pārskatiem Lizobakte, kā Nelabvēlīgie simptomi dažos gadījumos (reti) iespējamām izpausmēm alerģiskām reakcijām. Ja Jums ir blakusparādības, zāļu lietošana jāpārtrauc.

Kopumā narkotiku klasificē kā labi panesama narkotikas. Uzņemot Lizobakta grūtniecības laikā Blakusparādības reti sastopami.

Mijiedarbība ar citām zālēm

Medicīnas atsauksmes Lizobakte liecina, ka narkotiku uzlabo darbību antibiotiku un nitrofurānu (ieskaitot hloramfenikolu, penicilīnu, nitrofurantoīnu), diurētiskie līdzekļi. Savienojumā ar levodopu ietekmi vājināt aktivitāti pēdējo.

Vienlaicīga ārstēšana ar Lizobaktom izoniazīdu, penicilamīnu var būt nepieciešama palielināta uzņemto piridoksīna.

Noteikumi un nosacījumi uzglabāšanas

Lizobakt derīgas izmantošanai 5 gadus no izdošanas dienas.

Optimālā uzglabāšanas temperatūras diapazons no narkotikām - 10-30 ° C.

Яндекс.Метрика