Logest

Logest - zemas devas monophasic kombinēto kontraceptīvo.

Struktūra un sastāvs

 Logest
 Logest ražots tablešu formā ar baltu apvalks. Katra tablete satur 0, 075 mg gestodēns un 0, 02 mg etinilestradiola. Ietver arī blakuspakalpojumu sastāvdaļas: laktozes monohidrāts, kukurūzas ciete, talks, magnija stearāts, polividons, saharozi, makrogols, kalcija karbonāts, karnaubas vasks.

Saskaņā ar instrukcijām Logest vienā iepakojumā iekļauti 21 tabletes narkotiku un polivinilhlorīda blistera. Kaste var būt 1 vai 3 blisteri ar instrukciju un kalendāra ārstēšanu.

Farmakoloģiskās iedarbības Logest

Saskaņā ar instrukcijām, Logest ir kontracepcijas efekts. Šo narkotiku kombinācija (satur estrogēnu un progestagēnu) un tās ietekme izraisa trīs mehānismus. Pirmkārt, Logest nomāc ovulāciju pie hipotalāma-hipofīzes līmenī. Otrkārt, narkotiku maina viskozitāti dzemdes kakla gļotas, kā rezultātā spermas nevar iekļūt dzemdes dobumā. Logest ietekmē arī stāvokli endometrija, kavējot implantāciju olu.

Sievietēm, kuras lieto kombinētos perorālos kontraceptīvos līdzekļus, ir regulārs menstruālais cikls, mazāk sāpīga un intensīva menstruācijas. Tur ir arī informācija par samazinātu risku olnīcu vēzi sievietēm, kuras lieto perorālos kontracepcijas līdzekļus.

Saņemot norādījumus par Logest gestodēns un etinilestradiola ātri uzsūcas, maksimālā koncentrācija asinīs tiek noteikta, izmantojot 1-1, 7:00, ņemot šo narkotiku. Bioloģiskā pieejamība - 99% un 45%. Kā uzskata Logest, tā ir moderna un uzticama kontracepcijas.

Indikācijas

Pieteikums Logest parādīts kontracepciju sievietēm reproduktīvā vecumā.

Kontrindikācijas Logest

Pieteikums Logest kontrindicēta šādos gadījumos:

 • arteriāla un vēnu tromboze un trombembolija, tostarp miokarda infarktu un insultu (šajā vai agrāk);
 • valstīs, kas ir prekursori trombozes (stenokardija, pārejoša išēmiska lēkme);
 • izteikta riska faktori (vai vairākas) no trombozes (piemēram, sirds aritmiju, vārstuļu aparāta traumu, nekontrolētu hipertensiju);
 • diabēts (ieskaitot mikroangiopātijas);
 • migrēna, fokusa neiroloģiski simptomi vēsturē;
 • pankreatīts ar lipīdu traucējumiem (tagad vai vēsturē);
 • smaga aknu slimība, aknu mazspēja (paaugstināts transamināžu līmenis);
 • audzēji, aknu (tagad vai vēsturē);
 • hormonu-atkarīgo ļaundabīgi audzēji (krūts, dzimumorgāniem), tostarp aizdomas par to;
 • dzemdes asiņošana no nenoteiktam izcelsmes;
 • grūtniecība un zīdīšana;
 • jutība pret sastāvdaļām Logest;
 • ķirurģiska operācija apakšējo ekstremitāšu, ilgstošas ​​imobilizācijas, plašas traumatiski ievainojumi.

Gadījumā, ja kāds no šiem nosacījumiem attīstās ārstēšanas ar Logest laikā, narkotiku jāatceļ nekavējoties.

Piesardzības Logest izmanto lipīdu traucējumi (hyperlipidemia, aptaukošanās un citi.), In otosklerozes ar dzirdes zudums, dzelte nezināmas izcelsmes vai iedzimtu hiperbilirubinēmijas (Žilbēra slimība, rotoru, utt ..) Un sistēmiskā sarkanā vilkēde, Krona slimība, anēmija, hipertensija.

Uzņemšana grūtniecības un zīdīšanas laikā

Saskaņā ar instrukcijām, Logest nedrīkst lietot grūtniecības un zīdīšanas laikā. Gadījumā, ja iestājas grūtniecība, lietojot narkotikas, viņš nekavējoties atcelts. Klīniskie pētījumi neatklāja jebkādu negatīvu ietekmi uz augli Logest un attīstības grūtniecību.

Narkotiku uzņemšanas zīdīšanas laikā var ietekmēt krūts piena daudzumu un ietekmi uz tā sastāvu, tāpēc izmantojiet Logest zīdīšanas laikā nav ieteicama.

Instrukcijas Logest: Devas un administrēšana

No narkotiku perorāli veidā tabletes, kas norādīts uz iepakojuma, tajā pašā laikā, ar nelielu ūdens daudzumu. Tā nepārtraukti saņem Logest 21 dienu laikā. Sākt lietot nākamo iepakojumu būtu pēc 7 dienu pārtraukuma (kura laikā parasti tiek atzīmēta ar asiņošanu). Parasti asiņošana sākas 2-3 dienas pēc pēdējās tabletes Logest, tas var ilgt vairāk nekā 7 dienas.

Sāktu saņemt Logest instrukciju jābūt pirmajā dienā menstruālā cikla (ti, pirmajā dienā menstruāciju), ja neesat lietojuši narkotikas pēdējā mēneša laikā, daži - vai hormonālās kontracepcijas. Jūs varat saņemt Logest pirmajās 2-5 dienās menstruālā cikla, bet tas ir ieteicams lietot papildus kontracepcijas barjermetode pirmās ārstēšanas nedēļas laikā.

Tādā gadījumā, ja Jūs lietojat citus kombinētos hormonālos kontraceptīvos līdzekļus, ieteicams pāriet uz Logest uzreiz pēc pēdējās tabletes iepriekšējā (attiecībā uz produktiem, kas paredzēti 28 dienas), vai arī tūlīt pēc 7 dienu intervālu (attiecībā uz produktiem, kas paredzēti 21 dienu).

Ja Jūs lietojat zāles, kas satur tikai progestīna ("mini-tableti"), vai arī jums bija intrauterīnā ierīci (piemēram, Mirena), tad dodieties uz Logest iespējams jebkurā dienā pēc uzņemšanai šo līdzekļu (vai noņemt spirāles). Jebkurā gadījumā, papildus barjeras kontracepcijas metode pirmajā nedēļā uzņemšanas Logest.

Pēc aborta pirmajā trimestrī (12 nedēļas), lai zāles Logest iespējamo jebkurā dienā (ieskaitot uzreiz).

Gadījumā, ja neatbildēto tabletes Logest vajadzētu ņemt to, cik drīz vien iespējams. Ja kavēšanās ir mazāk nekā 12 stundas, kontraceptīvā aizsardzība netiek ietekmēta. Ja kavēšanās saņem vairāk nekā 12 stundas, kontraceptīvā aizsardzība tiek samazināts. Logest tabletes

Pārdozēt

In Pārdozēšanas Logest var rasties simptomi, slikta dūša, vemšana, asiņošana no dzimumorgānu traktu, dzemdes asiņošanu. Nav specifiska antidota. Ārstēšana ir simptomātiska.

Blakusparādības Logest

Blakusparādības Logest var izteikt šādi: stresu un krūšu jutīgums, smērēšanās no dzimumorgānu traktu, izdalījumi no krūts, samazināts libido, galvassāpes, garastāvokļa izmaiņas, slikta dūša, vemšana, slikta pielaidi kontaktlēcas, ādas izsitumi, eritēma, nieze , izmaiņas maksts izdalījumi, alerģiskas reakcijas, izmaiņas ķermeņa masas, holestātisku dzelti, šķidruma aizture.

Reizēm var būt blakusparādība Logest piemēram, caureja un nogurums.

Tromboze un trombembolija var ļoti retos gadījumos.

Kā uzskata Logest reti izraisa blakusparādības, bet, ja tie rodas, jākonsultējas ar ārstu.

Mijiedarbība ar citām zālēm

Kad ilgtermiņa terapija ar zālēm, kas inducē aknu enzīmus (fenitoīns, barbiturāti, karbamazepīns, rifampicīns, primidons), samazināt risku Logest efektivitāti, kā arī rašanos dzemdes asiņošanu.

Ņemiet vērā, ka, lai gan saņem antibakteriālas zāles (tetraciklīns, ampicilīna) un Logest tās kontraceptīvo jaudu var samazināt.

Tāpat ņemiet vērā, ka šīs zāles var pieprasīt korekcijas hipoglikemizējošus līdzekļus un antikoagulantus.

Яндекс.Метрика