Lomeksin

 Lomeksin krēms

Lomeksin - pretsēnīšu zāles lietot lokāli uz infekcijas slimību ārstēšanā ginekoloģijā.

Farmakoloģiskā darbība

Lomeksin saskaņā ar instrukcijām, ir vietējo fungicīda un fungistatiskos, kā arī pretsēnīšu, antibakteriāla un pretiekaisuma iedarbība.

Tas darbojas pret rauga Candida spp., Ieskaitot Candida albicans, un

  • Staphylococcus aureus;
  • Streptococcus spp.;
  • Trihomoniāze.

Viena no priekšrocībām ir trūkums sistēmiskas zāļu absorbcijas tā ilgstošas ​​lietošanas laikā.

Produkta veids

Lomeksin ražots veidā:

  • White vienota 2% vaginālo krēmu Lomeksin. 1 g krēma satur 20 mg fenticonazole nitrātu. Palīgvielas - hidrogenēti lanolīnu, cetilspirts, propilēnglikols, mandeļu eļļa, poliglikola taukskābju esteri, nātrija edetāts, glicerīns monostearātu un attīrīts ūdens. Alumīnija caurules ar 30 g un 78 g (ar dozatoru);
  • Dzeltenās ovālas mīkstās kapsulas (sveces Lomeksin), kas satur baltu biezu taukainas homogēnu suspensiju. Katra kapsula satur 600 mg vai 1000 mg fenticonazole nitrātu. Palīgvielas - šķidrais parafīns, sojas lecitīns, petrolatumu. Līdz 1 vai 2 gabali blistera.

Indikācijas Lomeksina

Lomeksin instrukcijas izmantoto vulvovagināls kandidozi un maksts trichomoniasis.

Kontrindikācijas

Lomeksin kontrindicēts paaugstināta jutība uz zāļu sastāvdaļu, kā bērnībā un menstruāciju laikā.

Pirmais grūtniecības trimestris ir kontrindikācija izmantošanu Lomeksina. Pieteikums Lomeksina otrajā un trešajā trimestrī grūtniecības un zīdīšanas nav ieteicams, jo trūkst klīnisko izmēģinājumu.

Lietošanas instrukcijas Lomeksina

 Lomeksin sveces
 Lomeksin krēms piemērots vienu reizi dienā vakarā, jāievieto dziļi makstī aptuveni 5 grami narkotiku. Ja nepieciešams, izmantojiet daudzveidība var palielināt, bet ne vairāk kā 2 reizes dienā. Parasti ārstēšana krējums Lomeksin pēc 3 līdz 6 dienām.

Sveces Lomeksin izmanto vienu reizi vakarā. In infekciju ārstēšanai, kas ir izraisījuši ar Trichomonas vaginalis, var izmantot sveces Lomeksin divas dienas pēc kārtas. Ja nepieciešams, ārstēšanu var atkārtot pēc 3 vai 10 dienām.

Ārstēšana Lomeksinom Review ieteicams sākt pēc menstruācijas.

Nav gadījumi pārdozēšanas Lietojot Lomeksina nav noteikts.

Blakus efekti

Kā uzskata Lomeksin labi panesamas un reti izraisa blakusparādības, kas neprasa pārtraukt terapiju. Piesakoties Lomeksina instrukcijām var izraisīt izsitumus, eritēma, nātrene, vietējais kairinājums, dedzināšana, nieze vai.

Kā uzskata Lomeksin ar ilgstošas ​​lietošanas var izraisīt attīstību sensibilizācijas, līdz ar to ir nepieciešams pārtraukt ārstēšanu un sazinieties ar savu ārstu.

Ja nav uzlabojumu pēc trim nedēļām narkomānijas ārstēšanas jāpārtrauc un Lomeksinom konsultēties ar ārstu tālākai diagnozi.

Uzglabāšanas nosacījumi

Narkotika ir izlaists zem ārsta recepti. Glabāšanas laiks krēmi un svecītes Lomeksin - 3 gadi.

Яндекс.Метрика