Lomilan

Lomilan - antialerģiska zāļu sistēmisku iedarbību izmanto, tostarp alerģijas sezonā. Starptautiskais nepatentētais nosaukums narkotikas - loratadīnu.

Produkta veids

 Lomilan sīrups
 Lomilan ir pieejams divās zāļu formu:

 • tabletes, kas satur 10 mg loratadīna, 7, 10, 20 un 30 tabletes iepakojumā;
 • suspensija iekšķīgai lietošanai, 5 ml satur 5 mg loratadīna. No pudeles tilpums - 120 ml. Jo sekundārā iepakojuma (kartona) joprojām iegultās un karote par devu narkotiku. Starp palīgvielām, kas atrodas apturēšanas ar garšvielām, savvaļas ķiršu garšu sastāvu.

Color tablešu suspensiju - balta, viendabīga.

Ir vēl viens sastāvs - mēles tabletes, kas satur tos pašus 10 mg loratadīna, bet tie ir nedaudz atšķirīgs zīmola nosaukums: Lomilan Solo.

Ražoti Lomilan Slovēnijas farmaceitiskā rūpnīca "Lek".

Analogus Lomilana

Tie vai citas alerģiskas izpausmes ir kopīgas vairumam no cilvēku populācijas locekļiem. Tas izskaidro plašu pretalerģijas aģentu, un mūsu gadījumā - Lomilana analogus, kurās ir loratadīnu.

Latvijas aptiekās var atrast:

 • Klarisens, sīrupu un tabletes (Krievija);
 • Loratadīns-Hemofarm, sīrupu un putojošās tabletes (Serbija);
 • Erolin tabletes (Ungārija);
 • Loratadīnam tabletes (ar nosaukumu saražots divi ražotāji: krievu un holandiešu valodā);
 • Klargotil sīrups (Rumānija);
 • Lothar, taisnās zarnas svecītes (Krievija).

Farmakoloģiskā darbība

Darbojas loratadīna princips balstās uz tās spēju bloķēt H1-histamīna receptorus, proti, Lomilan ir antihistamīna līdzeklis. Tas nomāc alerģiskas reakcijas, mazina niezi, mazina veidošanos eksudāts (šķidruma ražots iekaisums), samazina joslas kapilāru sieniņas, samazina toni gludās muskulatūras, novērš tūsku audos.

Lietojot Lomilana terapeitisko efektu manāms pēc pusstundas. 8-12 stundu laikā pēc ievadīšanas, kam seko klīniskā iedarbība uz kritumu - par viņa rīcību virsotne.

Spriežot pēc pārskatiem Lomilane, narkotiku nav atkarību, un centrālā nervu sistēma nedarbojas.

Indikācijas Lomilana

Pieteikums Lomilana pamatots šādos gadījumos:

 • alerģisks rinīts (iesnas), gan sezonas un ikdienas daba;
 • alerģisks iekaisums gļotādas acs ābola (konjunktivīts);
 • alerģiska ādas izsitumi izcelsmi (tai skaitā hronisku saimju nezināmas etioloģijas);
 • viltus alerģijas (pseudoallergy);
 • Alerģiskas reakcijas pret kukaiņu kodumiem.

Noteikumi izmantošanas Lomilanu

Jebkuras īpašās prasības un nosacījumi, kas ir jāiesniedz uzņemšanas Lomilana nav. Zāles var ņemt gan pirms, gan pēc vai ēšanas laikā, noskalo ar ūdeni vai citiem šķidrumiem, tai skaitā piena. Tabletes var košļāt.

Saskaņā ar instrukcijām Lomilanu, optimālā dienas deva pieaugušajiem un bērniem, kas vecāki par 12 gadiem, ir 10 mg, kas ir līdzvērtīgs vienai tabletei vai 10 ml suspensijas. Personām, kas cieš no aknu vai nieru mazspēju vajadzētu izmantot šo zāļu devu katru dienu, un nākamajā dienā.

Bērniem no 2 līdz 12 gadiem veci jāņem poltabletki dienu, vai 5 ml suspensijas. Šai vecuma grupā vairāk preferred zāļu forma, saskaņā ar pārskatiem Lomilane ir suspensija.

Kontrindikācijas Lomilana

Saskaņā ar Instrukciju Lomilanu zāles nedrīkst lietot, ja Jums ir paaugstināta jutība. Citas negatīvas atsauksmes Lomilane, padarot neiespējamu sveikt reģistrēta. Tomēr zāles nav ieteicams lietot bērniem, kas jaunāki par 2 gadiem, jo ​​uz precīzu datu trūkumu par tās drošību cilvēkiem šajā vecumā.

Cilvēki ar deficītu aknu zāles jālieto ar piesardzību. To pašu var teikt arī par grūtniecēm un sievietēm zīdīšanas periodā. Ārstam vajadzētu rūpīgi izvērtēt visus iespējamos riskus pirms pieteikšanās Lomilana.

Blakusefekts

Prasības pieteikumā šādas Lomilana saistītās blakusparādības ir galvassāpes, miegainība un nogurums, sialoschesis, slikta dūša, iekaisums gļotādā kuņģī. Tomēr, pamatojoties uz pārskatīšanu Lomilane, jāatzīmē, ka līdzīgi simptomi, ja to izmanto pareizi, ir ļoti reti.

Pārdozēšana var diagnosticēt ilgstoša sedācija, galvassāpes, tahikardija. Šādos gadījumos ir nepieciešams izmazgāt kuņģa un veikt aktīvo ogli. Lomilan tabletes

Brīdinājumi

Ja plānotais diagnostikas procedūru ādas testi alerģijas, izmantojiet Lomilana jāaptur ne vēlāk kā divas dienas pirms testa, jo narkotiku spēj maskēt rezultātus.

Atsauksmes par Lomilane kā zāles, nekādā veidā neietekmē uzmanību un koncentrēšanos, vadot automašīnu vai strādā ražošanā, nē. Tomēr, ja pacientam ir nomierinošo iedarbību narkotiku, vai vienā gadījumā pārsniedza savu devu, aktivitātes, kas prasa ātruma lēmumu pieņemšanu un tūlītēju reakciju, tas nav ieteicams nodarboties.

Lai iegādātos Lomilana ārsta recepti aptiekā nav obligāta, bet, tāpat kā jebkurš antihistamīnu narkotikas būtu vēlams ņemt ārsta uzraudzībā.

Instrukcijas uzglabāšanas Lomilanu

Gan tabletes un suspensija Lomilana var uzglabāt istabas temperatūrā (līdz 25 ° C), bet tā jānovieto vietā, sargājot no saules gaismas (neskatoties uz darbības formu - apelsīnu stikla pudeles). Iespēja bērnu piekļuvi glabāšanas vietu zāļu būtu jāizslēdz.

Ražotājs ir noteicis glabāšanas dzīvi Lomilana 4 gadu laikā, pēc kura zāles nav ieteicams lietot.

Яндекс.Метрика