Longidaza

 Longidaza formā liofilizāta šķīduma
 Longidaza - farmakoloģiskā sagatavošana, pamatojoties uz fermentu.

Struktūra un sastāvs

Longidaza ietver lidazy (konjugātu hyaluronidase) aktivizēts ar kopolimēra N - oksīda poli-1, 4 - etilenpiperazina (kas ir līdzīgs polioksidonija - preparāts ar imūnmodulējošu iedarbību). Longidaza ražots formā liofilizāta, lai sagatavotu šķīdumu, ko var ievadīt gan intramuskulāri un zem ādas.

Aktīvā viela - to darbību hyaluronidase Longidaza 1500 SV vai 3000 SV. Iekļauti arī narkotiku palīgvielas - mannītu (attiecīgi 15 vai 20 mg).

Ārēji Longidaza ir porains higroskopisks masa baltā (dzeltenīgs tonis ir atļauta).

Ražotas Longidaza 5 ampulas (vai flakoni) in kontūras plastmasas iepakojuma kastē un lietošanas instrukcijas.

Farmakoloģiskās iedarbības Longidaza

Šīs zāles ir fermentu un proteolītisko rīcība Longidaza ir arī imūnmodulējošu, pretiekaisuma un antioksidantu īpašības. Reibumā hyaluronidase palielina elastību saistaudu, samazina pietūkumu audos, saplacināt rētas, palielina kustību locītavās, samazinātas saaugumi. Bez Longidaza samazina iekaisumu akūtā fāzē, uzlabo izturību pret infekcijām un uzlabo imūno atbildi.

Saskaņā ar instrukcijām Longidaza nav kancerogēnas, teratogēnas, mutagēnu un alerģisku iedarbību. Tas ir arī zināms, ka zāles iekļūst asins-smadzeņu barjeru.

Pēc parenterālas ievadīšanas narkotikas ir ļoti ātri uzsūcas, maksimālo koncentrāciju nosaka pēc 25 minūtēm. Ķermenis Longidaza strauji izplatās. Atsaukšana narkotiku galvenokārt caur nierēm. Saskaņā ar instrukcijām Longidaza Ne uzkrājas organismā.

Indikācijas

 Longidaza - zāles ir imūnmodulējošu iedarbību
 Longidaza izmanto kombinētā terapija slimībām, kuras pavada hiperplāzija (aizaugšanu) saistaudus.

In Pulmonoloģija Longidaza izmanto kā daļu no daudzkomponentu terapija plaušu fibrozes, tuberkuloze, alveolīts, tuberculoma.

Ginekoloģijā Longidaza lieto, lai ārstētu saaugumi iegurņa dobumā (pēc operācijas, traumas vai iekaisuma izcelsmes), hronisks intersticiāls cistīts, kā daļa no integrētas ārstēšanai olvadu-peritoneālo neauglību.

Ķirurģijā un ortopēdijā narkotiku lieto keloīdu un hipertrofisku rētu, kontraktūras, līmi procesa (vēdera), kā arī ilgtermiņa nedzīstošām brūcēm (pēc traumām, apdegumiem) un trofiskas čūlas.

Dermatoloģijā Longidaza lieto sklerodermija.

Arī, kam medikaments tiek lietots, lai palielinātu biopieejamību citām farmakoloģiski aģentu.

Kontrindikācijas Longidaza

Paaugstināta jutība pret zālēm, ļaundabīgiem audzējiem, bērnu vecumu (12 gadi), grūtniecības.

Piesardzības pasākumi Longidaza injekcijas jālieto plaušu asiņošanas, un pazīmes akūtu nieru mazspēju.

Dozēšanas un administrēšana

Saskaņā ar instrukcijām Longidaza injicējot subkutāni netālu no vietas uz bojājumu vai rētaudi, kas deva 3000 SV, ārstēšana ir 5 - 15 administrācijas. Intervāls starp injekcijām Longidaza 3-10 dienas.

Šīs zāles var intramuskulāri, ilgums kursa ir tas pats. Administrēšanas un ārstēšanas ilgumu maršrutu nosaka ārsts atkarībā no slimības, tā smagums un klīniskajām izpausmēm, kā arī pacienta vecumu.

Ja nepieciešams, likme atkārtotu ārstēšanu pēc 2-3 mēnešiem.

Lai palielinātu biopieejamību citu medikamentu ievada ar Longidaza deva 1500 SV.

Pirms parenterālas ievadīšanas aģentu jāizšķīdina 0, 25% vai 0 līdz 5% šķīdumu prokaīnu (tikai viens, 5-2 ml). Ja pacientam ir nepanesība Prokaīna Longidaza tad jāizšķīdina ar fizioloģisko šķīdumu vai ūdeni injekcijām. Sagatavotais šķīdums nevar uzglabāt.

Ieteicamie shēmas:

In elpošanas sistēmas slimībām Longidaza intramuskulāri devā 3000 SV, veicot 10 injekciju 3-5 dienas. Tāpat ir iespējams ilgstoša ārstēšana ar zālēm (līdz 1 gada vecumam) devā 3000 SV pēc 10-14 dienām.

Ginekoloģiskas slimības Longidaza arī ieteicamie intramuskulāri devā 3000 IU 3-5 dienas, terapija ir 5-15 injekcijas.

Kad sklerodermija (vietējais) zāles lieto devā 3000 - 4500 SV reizi 3 dienās. Ārstēšanas 5-15 injekciju kurss. Ilgums un devas tiek izvēlētas ārsts individuāli.

Ārstējot keloīdu un hipertrofisku rētu, apdegumu zemādas injekcijas Longidaza veiktas apgabalā netālu no rētas. 3000 SV devu, ieteicams injicēt 1-2 reizes nedēļā, gaitu 5 - 10 Ievads Longidaza.

Kad nonhealing brūces medikaments tiek ievadīts intramuskulāri devā 1500 - 3000 SV reizi piecas dienas, kuru gaitā terapijas 5-7 injekcijām.

Ārstējot kontraktūras, locītavu slimību Longidaza injicē intramuskulāri pie 3000 IU, 1-2 reizes nedēļā, ārstēšanas kursa ir 7-15 injekcijas.

Ārstējot līmes slimības Longidaza izmanto kā daļu no ārstēšanas, tas tiek ievadīts intramuskulāras injekcijas 3000 SV reizi 3-5 dienās, 7-15 iesaka injekciju kursu. Arī atsauksmes Longidaza labi izmantojot elektroforēzi.

Ja Longidaza iecelts palielināt biopieejamību citu narkotiku, ir ieteicams, ka administrācija ir 1500 SV reizi trīs dienās, kurss 10 injekcijas.

Ja pacientam ir simptomi nieru mazspēju, ieteicams lietot Longidaza ne vairāk kā 1 reizi 7 dienās.

Blakusparādības Longidaza

Kā uzskata Longidaza var izraisīt sāpes injekcijas vietā. Reti tiek atzīmēts alerģiskas reakcijas. Ir anekdotiski ziņojumi par vietējo reakciju veidā apsārtums, pietūkums audos. Kā uzskata Longidaza reti izraisa šādas parādības, un tie paši 48-72 stundu laikā.

Mijiedarbība ar citām zālēm

Saskaņā ar instrukcijām Longidaza var izmantot kombinācijā ar citām narkotikām (antibiotikas, pretsēnīšu, pretvīrusu, antihistamīni, kortikosteroīdi, citotoksisko medikamentu, bronhodilatatoriem).

Īpaši izstrādāta lietošanas Longidaza

Šīs zāles nedrīkst lietot uz inficētās zonas (ar akūtu iekaisumu), rajonā ar audzējiem.

Яндекс.Метрика