Loosestrife

Loosestrife - daudzgadīgs vai divgadīgs zālaugu augs, kas pieder pie ģimenes Primulaceae.

 Lysimachia vulgaris
 Savvaļā augs dod mitri pļavas, purvus un piekrastes ūdens teritorijas. Tas zied jūnija beigās. Biezokņi šī auga var atrast visā Eiropā, uz Krimas pussalā, Krievijā, Centrālāzijā un Kaukāzā.

Tur Loosestrife lapas, Ložņu gar zemi, vai augstu uzcelt, kas pārklāts ar lapām, dzinumiem. Par augu parasti dzelteniem ziediem, bet ir sugas ar baltiem ziediem, mazie zvanveida, pulcējās piramīdveida ziedkopām. Ziedkopa ir diezgan liels un aizņem gandrīz pusi no augšējās daļas dzinuma.

Audzēšana loosestrife

Audzēšana loosestrife izplatīts dekoratīvās dārzkopības. Galvenokārt dārznieki augt trīs sugas Loosestrife - monetchaty, vietas un parasts.

Spot un parasts loosestrife ir uzcelt kātiem. Lysimachia vulgaris - diezgan garš augs, tās augstums var būt līdz pusotru metru. Ziedkopa ir dzeltenā krāsā, formā panicles. Loosestrife punkts zem aptuveni divreiz tās ziedkopām un savienoti kopā, lai veidotu noslaucīt 4 gabalos. Šīs augu veidus, piemēram, mitri saulains vietas un labi drenēta augsne. Šādos apstākļos augi zied visu vasaru.

Monetchaty loosestrife ir Ložņu dzinumus garums nepārsniedz pusi metru. Ziedkopa diezgan liela, pieaugot no lapu deguna blakusdobumu. Šī auga veids ir ļoti brīvus un sausuma izturīgs, strauji augoša un plaukst daļējā ēnā vai ēnā.

Derīgās īpašības Loosestrife

Tautas medicīnā, visplašāk izplatījās Lysimachia vulgaris, sakarā ar augsto saturu askorbīnskābes un saponīnus. Monetchaty loosestrife, zināms arī kā pļavas tējas tiek izmantots kā tinktūra par dažām slimībām.

Iekārta ir daudzas noderīgas ārstnieciskas īpašības: pretsāpju, savelkoša, hemostatic un brūču dzīšanu. Tomēr oficiālā medicīna ārstnieciskas īpašības šo augu nav piemērojami. Bet tie ir piemēroti tautas medicīnā un homeopātijā.  Tautas medicīnā lieto Loosestrife tēja

Tautas medicīnā, tas tiek izmantots, lai atvieglotu simptomus iekšējo asiņošanu un caureju. Ārstnieciskās īpašības Tējas no šo augu lieto, lai ārstētu strutojošu un strutojošu brūču, kā arī piena sēnīte, ekzēma un stomatīts.

Loosestrife satur ogļhidrātus, miecvielas, rutīnu, saponīni un silīcijskābe. Ziedēšanas auga laikā satur lielu daudzumu askorbīnskābi.

Augu novāc ar saknēm un žāvē bez saules labi vēdināmās telpās. Zāle izmantota tēju. Lapas un ziedi spuroties un padarīt maisījumu, ko izmanto, lai ārstētu abscesi. Tas ir piemērots arī brūču un svaigas lapas auga. No augu saknēm padarīt pulveris, ko izmanto kā pretsāpju līdzeklis un brūču dzīšanu.

Kontrindikācijas Loosestrife

Izmantojiet Loosestrife aizliegta paaugstināts asins recēšanu, kā arī slimības, piemēram, multiplās sklerozes, ekstremitāšu kuģiem, varikozas vēnas, trombozes. Hipertensija, viņš ir arī kontrindicēta. Buljona augi nedrīkst ievadīt ārstēšanai sauss klepus bērniem.





Яндекс.Метрика