Lorista

 Lorista tabletes

Lorista - zāles, ko lieto paaugstināta asinsspiediena un sirds mazspējas.

Farmakoloģiskā darbība

Aktīvā viela ir losartāna Loristy, kas spēj bloķēt angiotenzīna 2 receptoru centrā, nieres, asinsvadu, virsnieru garozas, kā rezultātā samazinās asinsvadu sašaurināšanās (sašaurināšanās arteriālās lūmenu), samazinot kopējo perifēro pretestību un, kā rezultātā, pie samazināšanos asinsspiedienu.

Sirds mazspējas Lorista, atsauksmes apstiprināt izturība pacientus izmantošanas laikā un kavē miokarda hipertrofiju. Maksimālā koncentrācija losartāna vērojama asins 1 stundas pēc iekšķīgas lietošanas Loristy, bet metabolīti radītie aknās, sāk darboties pēc 2, 5-4 stundas.

Lorista H un Lorista ND ir kombinācija narkotiku, aktīvo sastāvdaļu, kas ir losartāna un hidrohlortiazīda. Hidrohlortiazīds ir izteikta diurētisku efektu, ko izraisa spēju ietekmēt būtību otrā posma procesiem urīna veidošanos, kas ir rezorbcija (nepieredzējis) ūdens joni, magnija, kālija, hlorīdu, nātrija, kā arī aizturēt izdalīšanos urīnskābes un kalcija jonus. Hidrohlortiazīds ir antihipertensīvos īpašības, kas izskaidro savu rīcību, kuras mērķis ir paplašināšanos arteriolu.

Diurētisku efektu vielas var jau novērot pēc 1-2 stundu laikā pēc pieteikuma Loristy H, bet hipotensīvo efektu attīstās 3-4 dienas.

Indikācijas Lorista

Piesakies medikamentu ceļvedi Lorista iesaka:

 • hipertensija;
 • kreisā kambara hipertrofiju un hipertensija, lai samazinātu insulta risku;
 • hroniska sirds mazspēja kā daļa no kombinētās terapijas;
 • Nefroloģijas pacientiem ar II tipa diabētu, lai samazinātu protenurii (ar proteīnu klātbūtne urīnā).

Saskaņā ar instrukcijām, Lorista H ir indicēts nepieciešams kombinētās antihipertensīvo narkotikas un diurētiskie līdzekļi.

Kontrindikācijas

Lorista, ir saistīta ar iepriekšēju apspriešanos ar ārsta izmantošana nav indicēts zemu asinsspiedienu, dehidratācija, hiperkaliēmijas, laktozes nepanesamība, malabsorbcijas sindromu, glikozes un galaktozes, paaugstināta jutība pret losartānu. Vajadzētu atteikties izmantot Loristy grūsnām vai laktējošām pacientiem, kā arī personas, kas jaunākas par 18 gadiem. Lorista H, papildus iepriekš minētajām kontrindikācijām nav indicēts smagu nieru funkcijas traucējumiem vai aknu un anūriju (nav urīnu urīnpūslī).

Piesardzības pasākumi būtu jāveic Lorista tabletes cilvēkiem ar nieru vai aknu mazspēju, ūdens-elektrolītu līdzsvara pārkāpumiem, ar samazinātu asins tilpumu.

Lietošanas instrukcijas Lorista

Lorista ražots tablešu formā, kas satur 100, 50, 25 vai 12, 5 mg losartāna kālija sāls. Narkotiku lieto iekšķīgi vienu reizi dienā.

Hipertensijas, lai samazinātu insulta risku, kā arī lai aizsargātu nieres pacientiem ar cukura diabētu, ņemot tabletes Lorista lietotājam iesaka dienas devu 50 mg. Ja nepieciešams, lai panāktu lielāka ietekme, devu var palielināt līdz 100 mg dienā. Kā atsauksmēm, Lorista attīstīt savu antihipertensīvo laikā 3-6 ārstēšanas nedēļām. Tajā pašā laikā, ņemot lielas diurētiku devas izmantot Loristy jāsāk ar 25 mg dienā. Arī mazāka deva ieteicama cilvēkiem ar aknu darbības traucējumiem.

In hroniska slimība narkotiku Lorista, ietver vienlaicīgu lietošanu diurētisko līdzekļu un sirds glikozīdi, ko izmanto konkrētu modeli. Pirmās ārstēšanas nedēļas laikā Loristu jāņem 12 5 mg dienā, pēc tam katru nedēļu diennakts deva ir jāpalielina par 12, 5 mg. Ja zāles tiks veikta pareizi, ceturtajā nedēļā ārstēšanas tiks uzsākta ar 50 mg dienā Loristy. Turpmāka ārstēšana ar Lorista nepieciešams turpināt veikt tehniskās apkopes devu, kas atbilst 50 mg.

 Lorista H

Lorista ir H, tabletes, kas satur 50 mg losartāna un 12, 5 mg hidrohlortiazīda.

Tabletes Lorista ND satur vienu un to pašu vielu kombinācija, tikai divreiz vairāk - 100 mg 25 mg losartāna un hidrohlortiazīda.

Kad hipertensija ieteicamā dienas deva Loristy h - viena tablete ir atļauta, ja nepieciešams, ņemot 2 tabletes dienā. Ja pacients ir samazinājies asins apjoma, narkotiku lietošana jāsāk ar dienas devu 25 mg. Veikt tableti Lorista H seko asins apjoma labošanu un anulēšanu diurētisko līdzekļu.

Kā atsauksmēm, Loristu H risks sirds un asinsvadu slimības ir ieteicams lietot, ja losartāna monoterapiju nepalīdzēja sasniegt mērķa asinsspiedienu līmeni. Ieteicamā dienas deva - 1-2 tabletes.

Blakus efekti

Blakusparādības tabletes Lorista atsauksmes un klīniskie pētījumi ietver:

 • galvassāpes, bezmiegs, nogurums, reibonis, nogurums, atmiņas traucējumi, trīce, migrēna, depresija;
 • devas atkarīgā hipotensija, bradikardija, tahikardija, sirdsklauves, stenokardija, aritmija, vaskulīts;
 • bronhīts, klepus, kakla sāpes, aizlikts deguns, vai pietūkums, elpas trūkums;
 • sāpes vēderā, caureja, slikta dūša, sausa mute, anoreksija, gastrīts, meteorisms, aizcietējums, vemšana, zobu sāpes, aknu disfunkcija, hepatīts;
 • urīnceļu infekcijas, nekontrolējama vēlmi urinēt, nieru mazspēja, palielinot summu, kreatinīna un urīnvielas serumā;
 • samazināšanās dzimumtieksme, impotence;
 • sāpes muguras, kājas, krūtis, krampji, muskuļu sāpes, artrīts, artralģija;
 • konjunktivīts, redzes miglošanās, garšas sajūtas traucējumi, troksnis ausīs;
 • eritēma (ādas apsārtums izraisīja ar paplašināšanos kapilāru), pastiprināta svīšana, sausa āda, fitosensibilizatsiyu (palielināta jutība pret ultravioleto starojumu), pārmērīga matu izkrišana;
 • podagra, hiperkaliēmiju, anēmija;
 • tūska, izsitumi, nieze, nātrene.

Raksturīgi, ka uzskaitītās nevēlamās sekas narkotiku un īsu Lorista ir neliela ietekme.

Blakusparādības Loristy H daudz pašā reakciju uz izmantošanu Loristy.

Papildus Informācija

Uzglabāt zāles Lorista norādījums iesaka vietā, kur temperatūra nepārsniedz 30 0 NO.

Uzglabāšanas laiks Loristy H - 3 gadi Loristy kā tabletes 50 mg - 5 gadi, cita veida preparātu - 2 gadi.

Яндекс.Метрика