Losap

Losap - zāles, kas, no grupas, angiotenzīna receptora antagonistiem II, lieto hipertensijas ārstēšanai.

Struktūra un sastāvs

 Losap Plus
 Losap pieejamas tablešu veidā (deva 12, 5 un 50 mg). Aktīvā viela - losartāna. Tabletes satur instrukcijas Lozap šādām palīgierīcēm: mikrokristāliska celuloze, mannīts, koloidālo silīcija dioksīds, krospovidons, talks, magnija stearāts, hipromeloze, makrogols, titāna dioksīds.

Lozap Tabletes - ovālas, abpusēji izliektas, apvalkotas. Narkotiku ražo blisteros pa 10 tabletēm. Kaste var būt 3, 6 vai 9 plastmasas blisteros ar instrukciju.

Farmakoloģiskās iedarbības Lozap

Saskaņā ar instrukcijām, Losap saistīts specifisks angiotenzīna II receptoru antagonistu un ir hipotensīvo efektu. Narkotiku samazina kopējo perifēro asinsvadu pretestību, pazemina asinsspiedienu, mazina stresu uz sirds muskuli, samazina asinīs adrenalīnu un aldosterona, ir diurētisku efektu. Losap palielina slodzes toleranci pacientiem ar hronisku sirds mazspēju un novērš miokarda hipertrofiju.

Pēc vienas devas Lozap maksimālais hipotensīvo efektu attīstās 6 stundu laikā, un pakāpeniski samazinājās par 24 stundām. Ar turpināja lietot narkotikas maksimālais antihipertensīvā iedarbība rodas pēc 3-6 nedēļām, sākot no uzņemšanas Lozap.

Pieteikums Lozap pacientiem ar hipertensiju un proteīnūriju vairāk nekā 2 g / dienā būtiski samazināja zaudējumus olbaltumvielu urīnā, urīna albumīnu un imūnglobulīnu. Devās līdz 150 mg dienā Losap neietekmēja asins glikozes (tukšā dūšā) un lipīdu parametriem.

Kad iekšā Losap labi uzsūcas, metabolizējas aknās. Biopieejamība 33%. Atsaukšana narkotiku un tā metabolīti galvenokārt caur zarnas un nieres.

Losap praktiski neiekļūst asins-smadzeņu barjeru.

Indikācijas

Losap lieto hipertensijas ārstēšanai. Arī zāles tiek parādīts kompleksā ārstēšanā pacientiem ar hronisku sirds mazspēju, diabētiskā nefropātija (hypercreatininemia un proteinūriju). Saskaņā ar instrukcijām Losap var izmantot, lai samazinātu risku, sirds - asinsvadu komplikācijas pacientiem ar hipertensiju un kreisā kambara hipertrofiju.

Kontrindikācijas Lozap

Lozap narkotiku lietošana ir kontrindicēta šādos gadījumos:

  • paaugstināta jutība pret losartānu un citām sastāvdaļām;
  • Vecums 18 gadi (klīniskie pētījumi par drošību šajā grupā nav veikti);
  • Grūtniecība un zīdīšana.

Piesardzības pasākumi Losap izmanto ūdens-elektrolītu vielmaiņas pārkāpumu, ar abpusēju nieru artēriju stenozi vai nieru artērijas stenozi par savrupu nieru, kā arī pazīmes nieru vai aknu mazspēja.

Lietošana grūtniecības un zīdīšanas laikā

Klīniskie pētījumi par to Lozap lietošanu grūtniecības laikā nav veikti. Jāatzīmē, ka jau zināmo faktu, ka zāles, kuras iedarbojas uz angiotenzīna sistēmas aldosternovuyu, teratogēna (izraisot anomālija, un pat nāvi auglim). Ja grūtniecība ir fonā Lozap, tas būtu jāatceļ nekavējoties. Zīdīšanas laikā, zāles arī nav ieteicams lietot.

Devas un administrēšana Lozap

Šīs zāles ir jālieto iekšķīgi 1 reizi dienā, atkarībā no laika uzņemšanas ēšanas pārtiku tur.

Ārstējot hipertensijas Lozap vidējā deva ir 50 mg. Ja nepieciešams, devu var palielināt līdz 100 mg.

Hronisku sirds mazspēju ieteicams lietot Losap 12, 5 mg dienā. Devu var palielināt (ar nedēļas intervālu) ar labu panesamību narkotiku.

Gadījumā, ja sirds mazspējas pacientiem, kuri saņem lielas diurētiku devas (diurētisko līdzekļu), deva Lozap samazina līdz 25 mg dienā.

Pacienti ar nieru darbības traucējumiem, aknu un gados vecākiem pacientiem zemāks Ieteicamā sākuma deva narkotiku (25 mg dienā).

Blakusefekts

Pēc atsauksmēm Losap reti izraisa blakusparādības. Ja rodas blakusparādības, šis nosacījums parasti ir pārejošas un nebija jāpārtrauc terapija. Biežākās blakusparādības Lozap hipertensijas ārstēšanai ir reibonis (4, 1%). Ortostatiska ietekme Lozap Atsauksmju atzīmēja mazāk nekā 1% pacientu.

No blakusparādībām atpūtas Lozap neatšķiras no blakusparādībām ar placebo ("fiktīvu"), tāpēc viņu attiecības ar uzņemšanu narkotikas ir neskaidra. Šīs nevēlamās simptomi ietver: astēnija, nogurums, sāpes krūtīs, pietūkums ekstremitāšu, sirdsklauves, caureja, sāpes vēderā, slikta dūša, sāpes muguras un / vai kājās, kāju krampji, galvassāpes, bezmiegs, klepus, aizlikts deguns .

Pārdozēšana Losap

Ar pārdozēšanas zāļu var būt ievērojami asinsspiediena pazemināšanās, tahikardija (dažreiz bradikardija). Ārstēšana ietver administrēšanu simptomātiska ārstēšana, izmantojot piespiedu diurēze. Hemodialīzes pārdozēšanas Losap nav efektīva.

Mijiedarbība ar citām zālēm

Saskaņā ar instrukcijām, Losap var kombinēt ar citiem antihipertensīviem līdzekļiem, tas uzlabo darbību savstarpēji simpatolitikov un beta adrenolokatorov.

Kopīgā pieteikumā Lozap un diurētiskie līdzekļi iezīmēja potencēšanu gan narkotikas.

Ja vienlaikus ar digoksīnu, hidrohlortiazīdu, varfarīnu, cimetidīnu, fenobarbitāls, ketokonazola un eritromicīna farmakoloģiskā mijiedarbību ir konstatēts. Kā uzskata Losap arī ar šīm zālēm neradot simptomus.  Losap tabletes

Application Lozap ar kāliju aizturošiem diurētiskiem līdzekļiem (spironolaktons, amilorīds, triamterēns) palielina risku hiperkaliēmijas.

Konkrēti norādījumi par to, kā piemērot Lozap

Sākt piemērošana šo preparātu būtu mazākā devā, kas nepieciešams, lai veiktu korekciju ūdens un elektrolītu līdzsvara pirms izrakstīšanas Lozap.

Pacientiem ar aknu cirozi koncentrācija narkotiku asinīs palielinās, tāpēc ir nepieciešams, lai izmantotu to mazākās devās.

Ieteicams kontrolēt koncentrāciju kālija līmenis asinīs, kas ļaužu un nieru darbības traucējumiem terapiju Losap laikā.

Ietekme uz spēju vadīt automašīnu vai citus mehānismus

Saskaņā ar instrukcijām Losap neietekmē spēju vadīt transportlīdzekļus un spēju koncentrēties, strādājot ar rakšanas mašīnas.

Analogus Lozap

Lozap analogi ir zāles no tās pašas grupas receptoru antagonisti angiotenzīna II, tie ietver: Lorista, Vazotenz losartānu, Prezartan, Cozaar, Bloktran, Renikard, Brozaar, Lozarel, Lothor.

Pirms aizstājot analogo Lozap jākonsultējas ar ārstu. Šie izstrādājumi nav paredzēti sevis lietošanai.

Яндекс.Метрика