Losek

 Losek tabletes
 Losek - efektīvs pretčūlas zāles lietot monoterapijā un kombinētā terapijā ar antibiotiku zālēm, lai ārstētu kuņģa un divpadsmitpirkstu zarnas čūlas.

Farmakoloģiskā darbība

Aktīvā sastāvdaļa narkotiku Losek ir antiulcer rīcību.

Lietojot ikdienas Losek nodrošina efektīvu nomāca gan dienā, gan naktī sālsskābes sekrēciju. Spriežot pēc atsauksmēm, maksimālā ietekme zāļu tiek sasniegta četru dienu laikā.

Complex rīcība Loseka ar antibakteriālu medikamentu veicina ātru izskaušanu Helicobacter pylori. Tas faktiski apcietināt simptomus un noved pie dzīšana no cietušās gļotādu, tādējādi samazinot iespējamību asiņošana no kuņģa-zarnu trakta un ilgstošas ​​nepieciešamību antiulcer terapiju.

Produkta veids

Losek ražots veidā:

 • Tabletes, kas satur 10 mg omeprazola un 20, 7, 14 vai 28 gabaliem plastmasas pudelēs;
 • Liofilizāts šķīduma pagatavošanai flakonos, kas satur 40 mg omeprazola.

Indikācijas Loseka

Saskaņā ar instrukcijām Losek, ko izmanto, lai ārstētu:

 • Kuņģa čūla un divpadsmitpirkstu zarnas čūlas, tai skaitā čūlas un erozijas kuņģa un divpadsmitpirkstu zarnas, ko izraisa nesteroīdiem pretiekaisuma līdzekļiem;
 • Gastroezofageālā atviļņa slimība;
 • Kuņģa čūla, ko izraisa Helicobacter pylori;
 • Skābes gremošanas traucējumi;
 • Zolindžera-Elisona sindroms.

Kontrindikācijas

Narkotiku lietošana ir kontrindicēta tikai tad, ja konstatēta pastiprināta jutība pret aktīvo vielu vai papildu Loseka sastāvdaļām. Grūtniecība un zīdīšana Losek instrukciju laikā var izmantot tikai uz stingriem nosacījumiem.

Dozēšanas Loseka

 Anti-čūla narkotiku Losek
 Tabletes Losek pieņemt pilnībā vai izšķīdina ūdenī pirms lietošanas, vai augļu sulu.

Paasinājums divpadsmitpirkstu zarnas čūlu divas nedēļas lietoja 20 mg dienā Loseka. Kad čūlas izturīgi pret terapiju, parasti devu un lietošanas ilgumu dubultspēlē. Lai novērstu paasinājumu, parasti ir tikai 10 mg dienā.

Paasinājums kuņģa čūlu, kā arī barības vada refluksa un erozijas un čūlaino bojājumiem Gastroduodenālo kuņģa-zarnu traktā pacientiem ar HIV infekcijas ārstēšanai tiek veikta mēneša 20 mg dienā Loseka laikā. Dažos gadījumos deva ir divas reizes palielināta un ārstēšanas ilgums - līdz 2 mēnešiem.

Kuņģa čūla, ko izraisa Helicobacter pylori, Losek lietošanas instrukcijas kombinētās terapijas amoksicilīnu un klaritromicīnu.

Kad dedzināšana, sāpes vai diskomforta sajūta pakrūtē reģionā, ko izraisa skābes dispepsija, ārstēšana tiek sākta ar 10 mg Loseka dienā, ja nepieciešams, devu var palielināt līdz 2 reizes. Ja simptomi divu nedēļu ārstēšanas laikā, nepazūd, mainīt ārstēšanas režīmu.

Ar Zolindžera-Elisona sindroms bieži dozēšanas režīms ir izveidots ārsts individuāli. Apstiprināja dienas deva svārstās ar 60 līdz 120 mg zāļu, kas ir ieteicams veikt divus soļus.

Kur perorāla terapija nav iespējama Losek intravenozas infūzijas veidā vienu reizi dienā:

 • Kuņģa čūla vai divpadsmitpirkstu zarnas čūla - 40mg;
 • Ar Zolindžera-Elisona sindromu - 60 mg.

Ja nieru darbība vecāka gadagājuma pacientiem režīms Losekom korekcijas ir nepieciešama.

Ja slimība ir pievienota būtisku spontāna svara zudums, bieža vemšana, vai rīšanas traucējumi, pirms sākt ārstēšanu vajadzētu novērst iespēju ļaundabīgo audzēju.

Pie lielākas devas par narkotiku smagiem simptomiem pārdozēšanas parasti nav novērota.

Blakusparādības Loseka

Balstoties uz atsauksmēm no preparāta, pieteikums Loseka var izraisīt blakusparādības vāji valkā pārejošas. Retos gadījumos, zāles mēdz radīt traucējumus ar:

 • Centrālās un perifērās nervu sistēmas, visbiežāk izteikta kā galvassāpes. Daudz retāk traucējumi izpausties kā bezmiegs, reibonis, parestēzija, redzes traucējumi, depresija, miegainība, garšas sajūtas traucējumi, halucinācijas;
 • Gremošanas sistēma kā sāpes vēderā, caureja, vemšana, aizcietējums, slikta dūša, vēdera uzpūšanās. Vairāki mazāk atbilstoši norādījumiem Losek izraisīt sausa mute, hepatīts, stomatīts, aknu disfunkciju un dzelte;
 • Endokrīno sistēmu, kas izpaužas kā ginekomastija;
 • Skeleta sistēma, kas izteikta kā sāpes muskuļos un locītavās, un muskuļu vājums.

Tāpat, spriežot pēc atsauksmēm, Losek var izraisīt:

 • Izsitumi vai nieze;
 • Erythema multiforme, fotosensitivitātes, alopēcija;
 • Angioneirotiska tūska, nātrene, drudzis, anafilaktiskais šoks, bronhu spazmas, intersticiāls nefrīts;
 • Pastiprināta svīšana, nespēks, perifēra tūska.

Uzglabāšanas nosacījumi

Narkotiku Losek recepti. Derīguma termiņš - 24 mēneši. Pudele liofilizāts bez kartona kastē zem iekštelpu apgaismojums nevar ietaupīt vairāk nekā vienu dienu.

Яндекс.Метрика