Luteīns forte

 Luteīns forte

Luteīns forte - narkotiku, pamatojoties uz augu pigmenti, vitamīniem un minerālvielām, ko izmanto, lai stabilizētu un uzlabotu redzes funkcijas.

Farmakoloģiskā darbība

Luteīns Forte ir uztura papildināšanai, kas, ieteicams, lai novērstu redzes zaudēšanai un, lai atjaunotu redzes funkciju dažādām slimībām.

Preparāts sastāv luteīns, zeaksantīns, vitamīnus, C un E, ekstrakts Ginkgo biloba, vara, cinka, selēna, hroma un taurīnu.

Luteīns un zeaksantīns ir karotinoīdi no līmeņa, kas ir atkarīga no redzes asuma un veselības tīklenes. Luteīns netiek sintezēts organismā, un ievada no ārpuses, parasti kopā ar ēdienu. Zeaksantīns no luteīns veidojas tieši tīklenē. Šie karotinoīdi ir spēja daļēji atspoguļo un daļēji absorbējot zila, visvairāk agresīvu daļa gaismas spektru, tādējādi aizsargājot tīkleni no tā bīstamajām sekām.

Turklāt, luteīns un zeaksantīns stipri izraisīt spēcīgs antioksidants efekts luteīns forte, jo to īpašības var apspiest brīvo radikāļu veidošanos, tādējādi novēršot kataraktu un tīklenes iznīcināšanu.

Ginkgo biloba ne tikai uzlabo antioksidantu iedarbību karotinoīdu kas veido luteīns forte, bet ir arī anti-hipoksiskas īpašības un spēj uzlabot smadzeņu asinsriti. Ekstrakts Ginkgo biloba ir pozitīva ietekme uz caurlaidību kapilāru, to samazinot, kā arī samazina iespēju, ka trombu veidošanos.

Vitamīns ir svarīga loma metabolismā rhodopsin vizuālās pigmenta reģenerāciju un palielina, kuru saturs ļauj pielāgot acs uz vājā apgaismojumā. C vitamīns rīcības mērķis ir reglamentēt vizuālās pigmentu atgūšanu, novēršot attīstību glaukoma, samazinot paaugstinātu acs iekšējo spiedienu. Turklāt, C vitamīns uzlabo antioksidantu aktivitāti citas sastāvdaļas luteīnu Forte. E vitamīns ir svarīga daļa no procesiem audu vielmaiņu un novērš kapilāru caurlaidību un palielina nestabilitāti.

Mikroelementi, kas ir daļa no luteīns forte, nodrošina normālu vielmaiņu acs un atjaunot tās šūnu struktūrām.

Taurīns ir aminoskābe, kas ir svarīgi, lai pārvades photosignal, stimulē vielmaiņu un reģenerāciju acu audos.

Indikācijas Luteīns forte

Veikt luteīns forte paziņojums iesaka:

  • ar vecumu saistītas slimības un traumas centrālās acs tīklenē;
  • sarežģīta tuvredzība;
  • glaukomatoza neiropātija;
  • acu operācija šajā atveseļošanās periodā.

Luteīns forte, atsauksmes apstiprināt labu darbu ar profilaksi redzes traucējumiem, kas cilvēkiem, kuri strādā spilgtā gaismā, pie datora, skatoties TV uz ilgu laiku, kā arī citi, acu nogurumu, stresu.

Kontrindikācijas

No piemērojot Luteīns forte vajadzētu atteikties personām, kuras cieš no neiecietības un pat vienu sastāvdaļu narkotiku.

Lietošanas instrukcijas luteīnu forte

 Luteīns - zāles, lai uzlabotu redzes funkcijas
 Luteīns Forte ir pieejams kapsulu veidā, kas pieaugušajiem un bērniem no 14 gadiem jālieto divreiz dienā viena lieta.

Lai iegūtu vēlamo terapeitisko efektu un tās noteikšanu veikt narkotikas nedrīkst būt īsāks par vienu mēnesi.

Blakus efekti

Pēc atsauksmēm, Luteīns Forte labi panes. Klīniskajā praksē ir atzīts nevēlamas reakcijas uz narkotiku.

Papildus Informācija

Keep luteīns forte norādījumu ieteicams tādā vietā, kur tas ir vienmēr sauss, tumšs, un telpas temperatūru. Saskaņā ar šo nosacījumu, narkotiku būs derīga divus gadus.

Яндекс.Метрика