Luteīns komplekss

 Luteīns komplekss

Luteīns komplekss - preparāts, kas satur virkni organisko vielu, vitamīnu un minerālvielu, kas ir būtiski, lai aizsardzības, stabilizācijas un uzlabošanā redzes funkcijas.

Farmakoloģiskā darbība

Luteīns komplekss ir uztura bagātinātājs bagāta ar flavonoīdiem (augu vielu), karotinoīdu (dabisko pigmentu dzeltenā un sarkanā), vitamīni un minerālvielas, kas ir nepieciešami, lai saglabātu acu par savu funkcionālo stāvokli.

Luteīns komplekss ir pieejams tablešu veidā 500 mg, kas satur 130 mg standartizētu ekstraktu melleņu, 2 mg luteīna 1100 sv A vitamīna, 1, 3 mg beta-karotīnu, 100 mg C vitamīna, 15 mg E vitamīna, 50 mg taurīns, 15 mg selēna, un 5 mg cinka 0, 5 mg vara.

Melleņu ekstrakts ir spēja palielināt vielmaiņu un asinsriti audu līmenī.

Properties Melleņu Luteīns ļauj komplekss atjaunot rhodopsin, kas ir gaismas jutīgs pigments, kas savukārt noved pie redzes asuma palielināšanu krēslā un labāku pielāgošanu acīm līdz Ņemot vērā dažādu intensitāti.

Luteīns ir ietverts šis preparāts tika iegūta no kliņģerīšu ziedlapiņas, bet to var dabiski atrodami augļos, dzelteni-sarkano augļu, olas. Ir divi karotenoīdi, kas ir spēja iekļūt acu audos - luteīns un zeaksantīns no luteīns veidojas tīklenē. Šie karotinoīdi atbild par redzes asums, nav no tiem var izraisīt neatgriezenisku pasliktināšanos redzes funkcijas.

Šīs īpašības luteīns luteīns kompleksa dēļ spēju struktūras, lai pasargātu acis no agresīvās daļas gaismas spektru, neitralizējot to kaitīgo ietekmi. Arī luteīns novērš darbību brīvajiem radikāļiem un novērš kataraktas audu iznīcināšanu.

C vitamīns ir iesaistīts atjaunošanas vizuālās pigmentu, tas spēlē nozīmīgu lomu daudzu bioķīmisko procesu, un normalizē asins kapilārus. Vitami ir aktīvi ESTATE sintēzē būtisku vielu acīm, uzlabo krāsu uztveri, atjaunošanos šūnu populāciju. E vitamīns ir svarīgs komponents daudziem procesiem audu vielmaiņu un novērš lielāku trauslumu un caurlaidību kapilāru, no kurām daudzas ir acīs.

Jāatzīmē, ka preparātā Luteīns komplekss satur E vitamīnu, kas iegūts no dabiskām izejvielām, augu izcelsmes, kas ir ievērojami aktīvāk, salīdzinot ar tās sintētiskiem analogiem.

Taurīns ir aminoskābe, kas piedalās programmas photosignals stimulējot metaboliskās un atjaunošanās procesus acs audos. Cinks palīdz uzturēt A vitamīna līmeņus, sintezēt proteīnu molekulu. Vara trūkums negatīvi ietekmē izturību asinsvadu un var novest pie asiņošana. Selēns izraisa narkotikas spēju aizsargāt sarežģīto luteīns acu audus no kaitīgās ietekmes brīvo radikāļu.

Luteīns kompleksi atbildes liecina efektīvu zāles, kas paildzina dabisko jaunības acs, jo tās spēcīgu antioksidantu iedarbību, kas izpaužas kā maņu orgānu aizsardzībai no agresīvas formas aktīvā skābekļa.

Bērniem, kas vecāki par 7 gadiem, ir ieteicams ņemt luteīns komplekss bērniem, kurā sastāvu un daudzumu aktīvo sastāvdaļu visvairāk pielāgojušies vajadzībām redzes sistēmas šajā vecuma grupā. Viena tablete kompozīcija satur no 0 līdz 25 mg zeaksantīns, luteīns 1 mg, 4 mg antociānu, 0, 7 mg likopēna, 30 mg C vitamīna, 150 mg / g A vitamīna, 4 mg E vitamīna, 50 mg taurīns un 3 mg cinka.

Likopēna darbība, luteīns ietverts produktu klāstu bērniem, kas paredzēts, lai aizsargātu tīkleni no bojājumiem, ko var izraisīt oksidatīvo stresu, kā arī normalizēt intraokulārā spiediena un regulēt aizplūšanu šķidruma.

Indikācijas Luteīns Complex

Luteīns komplekss ieteicams rokasgrāmatā:

  • "noguris" acis;
  • deģeneratīvās slimības tīklenes;
  • tuvredzība;
  • diabēts, reimatoīdais artrīts, hipertonija, sirds un asinsvadu slimības, lai izvairītos no acs slimībām;
  • sports, kurā kaitējumu acīm var izraisīt lielu atstarojuma sniega vai ūdens (kalnu kāpšana, slēpošana, vindsērfings);
  • ilgstoša lietošana datora;
  • darba vietas, kas ir saistīti ar spilgtu gaismu (prožektoru, flash metināšanas);
  • ar darbību acīm, lai paātrinātu dzīšanu;
  • ja vecumu saistītās izmaiņas, lai palēnināt novecošanās procesu struktūrās acs (varavīksnenes subatrophy, iznīcināšana stiklaino, kataraktu).

Luteīns komplekss bērniem piešķirts novēršanu acu slimībām, kas var uzsākt ķermenī bērna trūkst luteīna, likopēna, zeaksantīns, ēteriskajām vitamīnus un minerālvielas.

Kontrindikācijas

Luteīns komplekss netiek piešķirts ar individuālu neiecietību pret to veidojošo sastāvdaļu.

Lietošanas instrukcijas luteīnu Complex

Pieaugušajiem un bērniem no 12 gadu luteīns kompleksa pamācībā iesaka ņemt dienā 1 tableti ēšanas laikā.

 Luteīns komplekss bērniem
 Maksimālā dienas deva - 3 tabletes. Narkotiku ilgumu nosaka ārsts, koncentrējoties uz lasījumā. Lai novērstu luteīns kompleksu jāņem divreiz gadā, divu mēnešu kursu.

Luteīns komplekss pediatrijas pacientiem paredzēti ar ēdienu un 2 tabletes, un pacientiem, kas vecāki par 11 gadiem, 7-10 gadi - 3 tabletes. Daudzveidība uzņemšanas - 1 reizes dienā. Ārstēšanas ilgums - 1 mēnesis.

Blakus efekti

Luteīns Complex atsauksmes raksturot kā labi panesama narkotiku, tas arī apstiprina klīnisko praksi, kurā tika novērota kaitīga ietekme.

Papildus Informācija

Luteīns sarežģītas instrukciju jāuzglabā vēsā vietā, prom no mitruma un saules gaismas. Produkts, ja to pienācīgi uzglabā saglabā savas ārstnieciskas īpašības divu gadu laikā no izdošanas dienas.

Яндекс.Метрика