Luteīns

 Luteīns
 Luteīns - hormonālās zāles ir pozitīva ietekme uz reproduktīvo sistēmu sievietēm.

Farmakoloģiskā darbība

Luteīns ir aktīvā viela progesterons ir hormons no corpus luteum olnīcu.

Progesterons palīdz normalizēt sekretoro endometrija gļotādas dzemdes no pārejas proliferatīvās posma, ko procesu atjaunošanai un reģenerācijai raksturo pēc menstruācijas, jo sekrēcijas fāzē, kas ir sagatavošana dzemdes par implantāciju olu.

Arī ietverti sagatavošanā gadījumā progesterons Luteīns apaugļošanas atvieglot un paātrināt pāreju no dzemdes tādā stāvoklī, lai būtu ērti attīstībai apaugļotas olšūnas. Luteīna lietošana var samazināt kontraktilitāte un uzbudināmība muskuļiem dzemdes, kas neļauj dzemdes tonusa palielināšanos un novērš aborts. Kā atsauksmēm, luteīns palīdz palielināt urīna izdalīšanos.

Solis luteīns neaprobežojas tikai ietekmi uz reproduktīvo sistēmu, narkotiku spēj regulēt glikozes līmeni asins plazmā, paaugstinātu ķermeņa temperatūru, stimulētu elpošanas aktivitāti, paaugstināt aminoskābju asinīs.

Luteīns, atsauksmes apstiprināt ieteiktās devas nav kontracepcijas īpašības.

Luteīns var izmantot vagināli (makstī) vai zem mēles (zem mēles). Pēc tam, kad medikaments ir ieviesta vagīnā, maksimālā koncentrācija asinīs var sagaidīt 6-7 stundu laikā, ātrāk darbojas luteīns formā tabletēm lietošanai zem mēles - ar 1-6 stundām.

Pēc maksts piemērošana progesterona pusē tiks parādīti 13 stundas, un pēc tam zem mēles - divreiz ātrāk.

Indikācijas Luteīns

Luteīna preparāts ir lietderīgi piemērot gadījumos, kad pastāv endogēno progesteronu trūkums, proti, ja:

 • menstruālā pārkāpumi;
 • premenstruālā sindroma;
 • bezovulyatsionnyh cikli;
 • dismenoreja;
 • funkcionālais dzemdes asiņošana;
 • endometrioze dzemdes;
 • neauglība, kas ir saistīts ar luteālās mazspēju;
 • mākslīgā apsēklošana;
 • apdraudētas vai pastāvīgā abortu, kas pavada progesterona trūkumu;
 • nepieciešamība koriģēt hormonālās līmeni sievietēm, kuras pirms menopauzes;
 • hormonu aizstājterapiju.

Kontrindikācijas

Luteīns intravagin tabletes netiek piešķirts ar paaugstinātu jutību, vēzi reproduktīvās sistēmas un krūts un laktācijas.

Luteīns tabletes lietošanai zem mēles, papildus iepriekš minētajām kontrindikācijām nepiemēro, ja neizskaidrojama asiņošana no dzimumorgānu trakta, klātesot atlieku dzemdē pēc spontānā aborta, Smagi aknu darbības traucējumi, holestātiska dzelte, trombembolijas.

Lietošanas instrukcija luteīna

Pirms sākuma piemērošanas luteīns ieteicams veikt pētījumu par krūts un dzemdes kakla-maksts apvidus, lai izslēgtu iespējamās kontrindikācijas.

Deva, lietošanas veids un lietošanas ilgums luteīna ārsta būtu jānosaka, ņemot vērā klīnisko ainu un individuālās īpašības pacientam.

Luteīns sveces paredzēti intravagin piemērošanai, viena svece atbilst 50 mg progesterona. Zāles jāinjicē makstī tik dziļi, cik vien iespējams, lai atvieglotu šo procesu, ieteicams samitrināt mazliet sveci.

Kad premenstruālais sindroms, no cikla pārkāpumi, sāpīgas menstruācijas pirms menopauzes luteīns sveces parasti ievieto makstī līdz ½ vai 1 gab. divas reizes dienā. Piesakies zāles vajadzētu būt 10-12 dienu laikā otrajā posmā (pēc ovulācijas) menstruālā cikla laikā. Lai iegūtu vēlamo terapeitisko efektu ārstēšanas ieteicams 3-6 cikliem pēc kārtas pirms menopauzes - pirms menopauzes.

Divreiz dienā pusi 1pc. Luteīns sveces ievietota makstī hormonu aizstājterapiju laikā. Neregulāra terapija ietver izmantot sagatavošanas ar 15 līdz 25 dienu ciklā, kā nepārtrauktas terapijas - reizi 2-3 dienās.

Kad disfunkcionālas asiņošana no dzemdību kanālu luteīns intravagin tabletes lieto 5-7 dienas 1 gab. divas reizes dienā. Turpiniet ārstēšanu nākamajiem 2-3 cikliem saskaņā ar ieteicamo periodiskai hormonu aizstājterapiju shēmas.

 Luteīns sveces
 Nepārtraukta terapija narkotiku sešiem mēnešiem liecina, endometrioze, kur divreiz dienā, lietojot 1-2 luteīnu sveces.

Kad bezovulyatsionnyh cikli un aborts izmanto divreiz dienā 1-3 luteīna tabletēm vagināli. Kad pastāvīgā aborts ir ieteicams sākt ieviest narkotikas makstī cikla koncepcijas laikā un, iespējams, turpinājās līdz 18-20 grūtniecības nedēļās.

Kad mākslīgās apsēklošanas 3-4 LUTEĪNS sveces lieto divreiz dienā. Ārstēšanas ilgums - 77 dienu laikā no dienas, kad kustības embrija, pabeigšana narkotiku ietver pakāpenisku samazināšanu devu.

Luteīns tabletes lietošanai zem mēles ir paredzēta lietošanai, ievietojot tos zem mēles. Narkotika ir tādā formā, guide, tas parasti ieteicams izmantot 1 tabletei 3-4 reizes dienā, viena tablete atbilst 50 mg progesterona.

Piesakies luteīns tabletes lietošanai zem mēles par premenstruālo sindromu un cikla traucējumu jābūt 3-6 cikliem pēc kārtas. Kad sadalīti shēmas hormonu aizstājterapiju zāles lieto pēdējo divu nedēļu laikā pēc 28 dienu ciklu un ar nepārtrauktiem shēmām - katru dienu.

Disfunkcionālas dzemdes asiņošana apstrādā 2-3 mēnešus, piemērojot šo narkotiku uz 15 līdz 25 dienu ciklā par ierosināto shēmu. Kad bezovulyatsionnyh cikli un aborts viena deva ir dubultojies (2 LUTEĪNS tabletes lietošanai zem mēles), un mākslīgās apsēklošanas - 2-3 tabletes vienlaicīgi.

Blakus efekti

Luteīns, atsauksmes apstiprina to labi panes pacientiem, tikai novēroja retos gadījumos nelabvēlīgu ietekmi.

Piemērojot šo narkotiku, ir iespējams izveidot šādu reakciju kā:

 • nogurums, nespēks, miegainība, depresija, reibonis, galvassāpes;
 • ķermeņa masas izmaiņas, iracionālas bailes, atmiņas traucējumi, slikta koncentrācija;
 • sāpīgas menstruācijas, ilgstoša menstruāciju trūkums, starpmenstruālu asiņošanu, par aizplūšanu žults pārkāpumi;
 • pinnes, ādas apsārtums, tromboze, alerģisku reakciju.

Luteīns tabletes lietošanai zem mēles var izraisīt smaganu asiņošana un sausa mute.

Papildus Informācija

Saskaņā ar instrukcijām, atsauksmes, luteīns nezaudē savas ārstnieciskās īpašības, ja to uzglabāšana tiek veikta tumšā un sausā vietā istabas temperatūrā.

Яндекс.Метрика