Lutset

 Lutset tabletes

Lutset - neuroprotective narkotikas, ir pozitīva ietekme uz smadzeņu asinsriti un vielmaiņas procesus organismā.

Farmakoloģiskā darbība

Lutset ir nootropics kas ietver spēju narkotiku uzlabot kognitīvās funkcijas, aktivizējot smadzeņu vielmaiņas procesus.

Aktīvā viela ir Lutsetama piracetāms - viela tieši ietekmē smadzeņu, uzlabo uzmanības, atmiņas, mācīšanās spējas, uzlabot garīgo darbību.

Lutset ietekmē centrālo nervu sistēmu, mainot ātrumu pavairošanas ierosināšanas neironu plastiskums uzlabošanai (viens no mehānismiem informācijas pārraides) un vielmaiņas procesus nervu šūnām.

Pieteikums Lutsetama uzlabo mijiedarbību starp puslodēm smadzenēs, kā arī normalizēt smadzeņu asins plūsmu.

Lutset, atsauksmes iesakām nav nomierinoša, psihostimulantu un vazodilatējošs rīcību. Upuru un atjaunojošas īpašības narkotiku normalizēt smadzeņu darbību pēc traumas, saindēšanās vai hipoksiju.

Pēc iekšķīgas lietošanas maksimālā koncentrācija Lutsetama piracetāms asinis var novērot pēc vienas stundas.

Indikācijas Lutsetama

Lutset instrukcijas ieteicama šādos gadījumos:

 • Alcheimera slimība (slimība smadzenēs, ko raksturo progresīvu samazināšanās intelektu) un senils demenci no Alcheimera tipa (pēkšņas atrofiskas izmaiņas smadzenēs, uz gaidāmo 40-60 gadiem dzīves);
 • simptomātiska ārstēšana psiho-organiskā sindromu, tostarp vecāka gadagājuma cilvēkiem, izpaužas kā atmiņas zudums, samazināta koncentrēšanās, reibonis, garastāvokļa izmaiņas, gaitas traucējumi, uzvedības traucējumi;
 • pēc išēmiska insulta ārstēšanai ar šīm sekām kā runas traucējumi, garīgās darbības traucējumiem, lokomotorās aktivitātes, emocionālo sfēru;
 • atjaunot smadzeņu funkcijas pēc traumām un reibumu;
 • ārstēšanai abstinences sindromu un psihoorganisks hroniska alkoholisma;
 • ārstēšanai līdzsvara traucējumi, saistīti ar reiboni un vertigo tieši apstrādei;
 • uzlabot spējas bērnu mācīties, jo īpaši gadījumos, kad nesekmība nav saistītas ar garīgo atpalicību no bērna, īpaši ģimenes klimatu vai neatbilstošas ​​apmācības;
 • ārstēšanā garozas mioklonusa (pēkšņa muskuļu paraut).

Kontrindikācijas

Lutset nav paredzēts pacientiem ar hemorāģisko insultu, nieru mazspējas, beigu stadijas, kā arī paaugstināta jutība pret piracetāms. Kontrindicēta narkotikas grūtniecības laikā, zīdīšanas laikā, un bērniem (līdz 1 gadam).

Lietošanas instrukcijas Lutsetama

Lutset Tabletes var būt 0, 4D, 0, 8 un 1 g, 2 g piracetāms, kas paredzēta iekšķīgai lietošanai.

Veikt Lutset guide iesaka tukšā dūšā vai ēšanas laikā, izskaloti ar sulu vai ūdeni tabletēm, 2-3 reizes dienā. Vidējais dienas deva no narkotiku - 0, 03-0, 16 g / kg.

Hroniskas sindroms parasti psihoorganisks vispirms veic 2-3 nedēļas 4, 8 g Lutsetama dienas, tad pāriet uz saņemt balstdeva, kas atbilst 1, 2-2, 4 g produkta. Traucējumi uztveres izraisīto traumatisku smadzeņu traumas, sākotnēji izmanto Lutsetama ar dienas devu 9-12 g, ar pakāpenisku pāreju uz 2, 4 g zāļu dienā. Lai novērstu sekas insulta parasti ir parakstītas 4, 8 g piracetāms dienā. Ilgums Lutsetama nedrīkst būt mazāks par 3 nedēļām.

Pediatrijā labot mācīšanās izrakstīt dienas devu narkotiku, koncentrējoties uz bērna vecumā - no 0, 4 g uz 2, 4 g

Kā viedokļos, Lutset efektīvi uzlabot bērnu, ja jūs ņemt to laikā pētījumā.

Kad garozas mioklonuss Lutset ceļvedis iesaka sākt lietot 7, 2 mg dienā, palielinot devu 4, 8 g ik pēc 3-4 dienām, tādējādi to beidzot uz 24 gramiem dienā. Turpiniet ārstēšanu līdz atveseļošanās būt, bet pēc 6 mēnešu nepārtrauktas ārstēšanas vai samazināt devu narkotiku (1, 2 g ik pēc 2 dienām), vai atteikties to izmantot.

Kad nieru mazspēja prasa korekciju summas Lutsetama: ar vieglu slimības - 2/3 no parastā deva, sadalīta 2-3 devās, ar mērenu - 1/3 devas sadalīta divos posmos, smagas slimības formu - vienreiz 1/6 devas.

 Lutset risinājums

Lutset šķīdumā var piemērot kā intravenozas vai intramuskulāras injekcijas veidā.

Parenterāla zāļu lietošanas ilgums ir atkarīgs no klīniskās ainas slimības un pacienta stāvokli, tomēr parasti injekciju, kuru izmanto pirmās pāris nedēļas, un tad pāriet uz Lutset tablešu veidā.

Vairumā gadījumu tas ir ieteicams sākt ar pieteikumu par 2, 4 g narkotiku dienā, tad var vai nu samazinot devu un 1, 2 g, vai turpmāku administrēšanu pašā devā.

Saskaņā ar norādījumiem, Lutset ar alkohola abstinences ārstēšanā alkoholisma laikā, kas ievadīšanai daudzumā no 12 g dienā, kam seko pāreju pie 2, 4 gramiem dienā.

Cerebrovaskulāri bojājumi un simptomi traumatisks pārdomāt izmantošanas Lutsetama daudzumā 9-12 g / dienā pirmajās 14 ārstēšanas dienu laikā, un 2, 4 g / dienā - nākamie trīs nedēļas.

Kad garozas mioklonuss terapija jāuzsāk ar 2-4 g Lutsetama dienā, vairākas dienas pirms palielinot devu 9-12

Gados vecāki pacienti organiski psihiski sindromu ārstē sākotnēji administrēšanu 4 Lutsetama 8 g dienā pēc dienas summa narkotikas tiek samazināts līdz 1, 2-2, 4 g

Blakus efekti

Lutset atsauksmes aprakstīt kā labi panesama narkotika, taču varbūtību nelabvēlīgo ietekmi pēc ārstēšanas joprojām pastāv.

Saskaņā ar norādījumiem, var izraisīt Lutset blakusparādības, piemēram:

 • nervozitāte, Hiperkinēzes (patvaļīgas kustības), miegainība, depresija, galvassāpes, līdzsvara traucējumi, reibonis, trauksme, uzbudinājums, paaugstināts seksualitāte, halucinācijas;
 • caureja, vemšana, sāpes vēderā, slikta dūša, svara pieaugums;
 • pietūkums, izsitumi, nieze, dermatīts.

Atsauksmes Lutsetame apstiprina, ka visvairāk pakļauti nevēlamām sekām narkotiku vecākiem pacientiem, kuri saņēma devas, kas pārsniedz 2, 4 grami dienā.

Lai novērstu blakusparādības Lutsetama vairumā gadījumu tas ir tikai nepieciešams samazināt devu.

Papildus Informācija

Keep Lutset rokasgrāmatu iesaka prom no saules gaismas, sausā vietā, kur temperatūra atbilst 15-30 0 NO.

Яндекс.Метрика