Luvox

Luvox - zāles no grupas, kas satur antidepresantus, selektīviem serotonīna atpakaļsaistes inhibīciju. Aktīvā viela - fluvoksamīns - selektīvi Luvox iepakojumā
 bloķē serotonīna neironiem smadzenēs. Luvox praktiski nav ietekmes uz vielmaiņas procesiem norepinefrīna, ir vāja afinitāte adrenerģiskos receptorus, serotonīna, dopamīna, histamīna un holinoretseptorami. Atsauksmes Luvox ar psychoneurologists runāt par augstas efektivitātes zāļu.

Lietojot iekšķīgi, Luvox labi uzsūcas kuņģa-zarnu traktā. Tā rezultātā tiek pirmā fragmenta caur aknām. Biopieejamība - 53%. Mode maltīte neietekmē absorbcijas likmi Luvox, kā arī tā biopieejamību. Maksimālā koncentrācija plazmā tiek sasniegta pēc 3-8ch pēc zāļu ieņemšanas. Luvox saistās ar plazmas olbaltumvielām tādā daudzumā, kas lielāks par 80%. Tā tiek metabolizēts aknās.

Puse - 13-18 stundas. Formā metabolītu izdalās caur nierēm.

Jo patoloģiju no aknu zāļu metabolismu palēnina.

Indikācijas Luvox

Norādījumus, lai Luvox norādīja, ka zāles tiek izmantots dažādu etioloģijā depresija, obsesīvi kompulsīvi traucējumi.

Devas, Deva

Luvox ir paredzēts iekšķīgai lietošanai. Tabletes jānorij veselas, nav saspiesti. Maksimālā dienas deva - 300 mg. Dienas devu parasti ievada vienā reizē. Zāles ieteicams lietot vakarā, kad nepieciešams atdalīt devas - no rīta un vakarā. Deva un terapijas ilgums katrā gadījumā nosaka ārsts.

Vidējā dienas deva, kas depresijas ārstēšanā pieaugušajiem ir 50-100 mg. Nepietiekamas terapeitisko iedarbību devas pakāpeniski tiek palielināts. Pēc klīniskās iedarbības novēršanai atkārtošanās sasniegšanai ieteicams turpināt ārstēšanu vismaz sešus mēnešus.

Deva Luvox par recidīvu profilaksei, ārstējot depresīviem traucējumiem, ir 100 mg.

Ārstēšanai obsesīvi kompulsīvi traucējumi deva ir 50 mg. Ar nelielu efektu deva tiek palielināta pēc 2-3 dienām. Maksimālā deva šīs slimības arī ir 300mg.

Dienas deva Luvox bērniem 8-18 gadu vecumam ir 25 mg. Ar nepietiekama klīniskā iedarbība var palielināt devu norādīto 2-3 dienu laikā. Maksimālā dienas deva - 200 mg. Ja pēc 10 nedēļu ilgas zāļu nav spēkā, būtu jāatceļ.

Saskaņā ar instrukcijām, Luvox kad aknu slimība būtu jānosaka minimālā klīniski efektīvo devu. Lielākā devā vairāku dienu pacientam jābūt ārsta uzraudzībā.

Kontrindikācijas Luvox

Norādījumus, lai Luvox satur šādas kontrindikācijas:

 • Individuāla paaugstināta jutība pret fluvoksamīnu;
 • vienlaicīga ārstēšana monoaminooksidāzes inhibitoriem, tizanidīnu;
 • alkoholisms;
 • 8 gadu vecumam, jo ​​nav pietiekamas pieredzes izmantošanā Luvox šajā vecuma kategorijā;
 • smaga nieru mazspēja un aknu, epilepsija, tieksme uz asiņošanu.

Blakusparādības Luvox

Kad jūs saņemat šīs zāles var attīstīties daudz blakusparādību, kas bieži izraisa negatīvas atsauksmes par Luvox ar pacientiem, kas lieto narkotikas. Reģistrēta šādas blakusparādības Luvox:

 • no kuņģa-zarnu trakta: slikta dūša, vemšana, sāpes pakrūtē, traucēta ēstgribas zudums, sausas mutes dobuma gļotādas, traucējumiem krēsls, paaugstināts aknu enzīmu;
 • CNS un perifērās nervu sistēma: galvassāpes, vājums, reibonis, uzbudinājums, nemiers, trīce, ataksija, traucējumi miegā un nomodā, ekstrapiramidāliem traucējumiem;
 • ar KMK: pazeminot sirdsdarbība, sirds ritma traucējumi, ortostatiska hipotensija, sirdsklauves;
 • Alerģiskas reakcijas: izsitumi, nieze, angioedēma, fotosensitivitāte;
 • Citi: muskuļu un locītavu sāpes, pavājināta seksuālo funkciju, pastiprināta svīšana, galaktoreja traucēta urinācija, svara izmaiņas.

Saņemot Luvox un analogu var izraisīt hiponatriēmija darboties pēc narkotiku atsaukšanu.

Tas ir reti minēts attīstību serotonīna sindroms (muskuļu stīvums, paaugstinātu ķermeņa temperatūru, izmaiņas psihē, koma, labilitāte par veģetatīvo nervu sistēmu).

Lai novērstu blakusparādības Luvox būtu jāveic ārsta uzraudzībā tikai tad, ja, ko ārsts izrakstījis un.

Piemērošana Luvox grūtniecības laikā

Nav pietiekami daudz Tabletes Luvox
 datu apjoms par ietekmi narkotiku uz augli. Gadījumos, ja sagaidāmais ieguvums mātei ievērojami pārsniedz iespējamos riskus auglim, Luvox var tikt piešķirts grūtniecības laikā. Terapijā Luvox ar III grūtniecības trimestrī nepieciešama rūpīga uzraudzība attiecībā uz jaundzimušo, jo risks abstinences simptomus.

Mijiedarbība ar citām zālēm Luvox

Vienlaicīga lietošana Luvox un hipoglikēmiskajām narkotikas prasa korekciju deva pēdējo.

Kontrindikācijas Luvox un analogā uztveršana vienlaikus ar MAO inhibitoriem.

Narkotiku maina farmakokinētiku terfenadīnu, cisaprīdu, astemizolu, teofilīna, Valium, metadona, karbamazepīnu, fenitoīnu.

Luvox paaugstina koncentrāciju kofeīna daudzumu asinīs, varfarīnu, propranololu, midazolāmu, ropinirolu, diazepāmu.

Luvox ir kontrindicēta kombināciju ar etanolu.

Pārdozēt

Ja ir pazīmes pārdozēšanas Luvox kuņģa-zarnu trakta patoloģijas, sirds un asinsvadu sistēmu, nervu sistēmu: slikta dūša, vemšana, nogurums, miega traucējumi, zems asinsspiediens, sirds aritmiju, krampji, aknu mazspēja. Specifisks antidots. Ieteicams mazgāt kuņģī, veikt helātus un simptomātiska ārstēšana. Hemodialīze, piespiedu diurēze ar pārdozēšanas Luvox nav efektīva.

Atsauksmes Luvox

Sakarā ar augsto efektivitāti narkotiku Luvox atsauksmes no ārstiem pozitīvas. Atsauksmes Luvox pacienti arī runāt par labu klīnisko efektu narkotiku, bet daudzās Luvox blakusparādības, novēršanai vai mazināšanai attīstību, ko var nepārtraukti mediķu uzraudzībā un atlases atbilstošu devu.

Analogus Luvox

Ir šādi analogi Luvox: Deprivoks, fluvoksamīnu.

Uzglabāšanas nosacījumi

Luvox zāles jāuzglabā istabas temperatūrā. Zāles jāuzglabā prom no saules gaismas un nepieejamā bērniem.

Pirms izmantot šo narkotiku detalizēti pētīt instrukciju Luvox.

Luvox un analogi var lietot tikai ar ārsta recepti.

Яндекс.Метрика