Maalox

 Maalox tabletes

Maalox - zāles, ko lieto, lai samazinātu kuņģa skābums un samazināt sāpes augšējā gremošanas traktā.

Farmakoloģiskā darbība

Maalox antacīdu ir (neitralizēts ar sālsskābi), aptverošo, absorbējošiem (noņem no zarnu alergēni, toksīnu, mikroorganismiem, gāzēm), choleretic un carminative (novērš pārmērīgu gāzi) īpašības.

Maalox ir kombinācija magnija hidroksīdu un algeldrata, kas nodrošina augstu drošību un neitralizējošo spējas narkotiku.

Piemērošana Maalox neitralizēt kuņģa brīvas sālsskābes un samazināt aktivitāti kuņģa sulas.

Indikācijas Maalox

Piesakies Maalox rokasgrāmata iesaka:

 • peptiska čūlas paasinājums;
 • akūts un hronisks gastrīts;
 • hronisks gastroduodenitis (kuņģa iekaisums un divpadsmitpirkstu zarnas), kas akūtā fāzē;
 • akūts gastroduodenitis;
 • kuņģa-zarnu trakta reflukss (galvenais simptoms - grēmas);
 • hiatal trūce;
 • novēršana un parādības dispepsija pēc lietošanas dažu narkotiku;
 • Iet sāpes diskomfortu šajā pakrūtē reģionā;
 • grēmas izraisīja kļūdas uzturu;
 • Ļaunprātīga kafijas, nikotīna un alkohola.

Kontrindikācijas

Maalox nav indicēts smagiem nieru darbības traucējumiem, Alcheimera slimību, hipofosfātēmija, paaugstināta jutība pret narkotikām, kā arī grūtniecības laikā.

Jāievēro piesardzība, lietojot Maalox bērnus līdz 12 gadu vecumam un sievietēm, kas baro bērnu ar krūti.

Lietošanas instrukcijas Maalox

Maalox tiek ražots tablešu formā vai suspensijas.

Veikt narkotiku jābūt vai nu 1-1, 5:00 pēc ēšanas, vai arī, ja Jums ir sāpes. Kad kuņģa-zarnu trakta refluksa Maalox instrukcija iesaka veikt īsu laika periodu pēc ēšanas.

Maalox tabletes, pieteikums ierosina rūpīgu uzsūkšanos vai košļāšanai, iecelt 1-2 gab. 3-4 reizes Maalox apturēšana
 diena; lai novērstu diskomfortu - tādu pašu summu par narkotiku vienreiz. Maksimālā dienas deva - 12 tabletes, maksimālais skaits triku - 6 reizes, maksimālais Ārstēšanas ilgums - 2-3 mēneši.

Maalox apturēšanu, kas jāveic 3-4 reizes dienā uz 15 ml, kas atbilst 1 ēdamkaroti vai 1 paketi. Intervāls starp devām zāļu nedrīkst būt īsāks par divām stundām. Maksimālā dienas deva Maalox apturēšanu - 90 ml (6 somas). Pirms sākat lietot narkotikas labi jāsakrata, vai ja soma, stiept rokas pamatīgi.

Lietojot Maalox bērniem devu un ārstēšanas ilgumu nosaka ārsts.

Blakus efekti

Prasības pieteikumā norādīts instrukcijā uz Maalox devas blakusparādības ir ļoti reti. Dažos gadījumos blakusparādība organisma ar narkotiku var izpausties kā aizcietējums, vemšana, slikta dūša, izmaiņas garšas.

Ar ilgstošu lietošanu Maalox pacientiem ar nieru ekskrēcijas funkcijas var novērot Hipokalciēmija, Hipofosfātēmija, osteoporoze, giperalyuminiemiya, gipermagniemiya, encefalopātija, nieru mazspēja.

Personām, kas cieš no nieru mazspējas, ilgtermiņa narkotiku lietošana var būt izslāpis, hyporeflexia, pazemina asinsspiedienu.

Maalox apturēšana vai tabletes gados vecākiem cilvēkiem var izraisīt Alcheimera slimību un paasināšanās kaulu un locītavu slimībām.

Papildus Informācija

Uzglabāšanas vieta produkta temperatūra nedrīkst pārsniegt 25 0 C. Uzglabāšanas laiks Maalox piekare -2 gadi, tabletes - 5 gadi.

Яндекс.Метрика