Macropen

 Macropen granulas suspensijas

Macropen - antibakteriālos līdzekļus.

Farmakoloģiskā darbība

Macropen - ir antibiotika no makrolīdu grupas. Tā aktīvā sastāvdaļa - midecamycin kas nomāc stafilokoki, Clostridia, korinobakterii, streptokoku, Legionella, Ureaplasma, hlamīdijas, mikoplazmas, kampilobaktēriju Bacteroides, Haemophilus zizlis Helicobacter, morakselly.

Pēc pieteikšanās Macropen iekšēji, tas strauji uzsūcas maksimāli koncentrētiem H / s vienu, divas stundas pēc lietošanas vietās iekaisuma, bronhu izdalījumos, ādas.

Atsaukšana narkotikas galvenokārt aknu.

Produkta veids

Tabletes Macropen un granulas suspensijas.

Indikācijas macrofoams

Macropen atbilstoši instrukcijām indicēts infekciju izraisīja mikroorganismu jutīgu pret antibiotikām: elpošanas trakta, ādas, Uroģenitālās sistēmas, ādas infekcijas, difteriju, garo klepu slimībām, enterīts izraisa Campylobacter.

Labas atsauksmes par Macropen, pacientiem, kuriem ir alerģija pret penicilīnu un citām antibiotikām šajā grupā izmantotas.

Kontrindikācijas

Macropen Norādījumus neveiksmes ir kontrindicēta smagiem aknu, paaugstināta jutība pret objekta.

Tabletes nedrīkst dot Macropen bērniem līdz trim gadiem.

Piesardzības pasākumi būtu ņemot narkotikas laktācijas, grūtniecības laikā, un, ja ir vēsture alerģija pret aspirīnu.

Lietošanas instrukcija macrofoams

 Macropen tabletes
 Tabletes pieaugušie parasti aizņem vienu tableti (0 4gr) trīs p / dienā. Pieļaujamā dienas deva - 1, 6gr, kas ir sadalīts trīs posmos.

Macropen bērniem, kas sver vairāk nekā 30 kg, administrē tablešu formā tādā pašā devā kā pieaugušajiem.

Bērni ar mazāku svaru parasti ir parakstītas apturēšanu, cerot nepieciešamo devu, pamatojoties uz bērna svara 0-5kg - 3, 75 ml (131, 25 mg); 5-10kg - 7, 5 ml (262, 2 mg), 10-15kg - 10ml (350mg), 15-20kg - 15ml (525mg), 20-25kg - 22, 5 ml (787, 5 mg). Atļaut vircu bērniem divas rindas / dienā, izšķīdinot granulas uz 100ml ūdens.

Atļauts deva bērniem ir Macropen 30-50mkg / kg.

Narkomānijas ārstēšana ilga 1-1 5ned, tikai gadījumā, ja ārstēšanā hlamīdiju infekciju -. Aptuveni divas nedēļas.

Blakus efekti

Ir atsauksmes par Macropen, izraisa sliktu dūšu, alerģiskas ādas, bronhu spazmas, vemšana, apetītes zudums, paaugstināts aknu enzīmu, dzelte.

Application Macropen var izraisīt slimību, "smaguma", kas epigastrium, caureja (kas var būt pazīme kolīts psevdomembranoobraznogo), vispārējs vājums.

Яндекс.Метрика