Magne B6

 Magne B6 forte
 Magne B6 - narkotiku paredzēts, lai aizpildītu budžeta deficītu magnija organismā, kā arī, lai novērstu pārkāpumus, kas izriet no trūkuma šī mikroelementa.

Farmakoloģiskā darbība

Magne B6 ir kombinēts preparāts, kas sastāv no magnija un piridoksīna.

Magnijs ir iesaistīts daudzos vielmaiņas procesos, jo īpaši reakcijas, kas saistītas ar muskuļu kontrakcijas un pārsūtīšanu nervu impulsiem. Kā neorganiskā elementa uzņem ar pārtiku, viņa uzturs trūkums var izraisīt, nepietiekamu uzturu, slikta absorbciju zarnās, pārmērīgu sekrēciju nierēs. Tāpat iestāde var izjust lielāku pieprasījumu pēc magnija stresa laikā, pieauga garīgo un fizisko aktivitāti, izmantošanu diurētiķu grūtniecības laikā.

Papildus magniju, Magne B6 satur arī vitamīnu B 6 (Piridoksīns), kas arī piedalās daudzos vielmaiņas reakcijās, ieskaitot vielmaiņas procesiem, kas notiek uz nervu sistēmu. B vitamīnu 6   uzlabo uzsūkšanos magnija gremošanas traktā, un arī veicina tā iespiešanās dziļumu un saglabāšanu šūnās.

No devas Magne B6 uzsūcas gremošanas trakta pusi.

Indikācijas Magne B6

Piesakies Magne B6 ceļvedis iesaka, lai novērstu vai kompensētu trūkumu magnija organismā, kā arī pārkāpumi izraisīja trūkums šī elementa:

 • miega traucējumi;
 • nogurums, garīgs un fizisks nogurums, astēnija;
 • aizkaitināmība, pastiprināta nervu uzbudināmību;
 • tirpšanas sajūta;
 • kuņģa-zarnu trakta spazmas, sāpes un muskuļu spazmas;
 • izpausmes trauksme uzbrukumiem, kam ir pievienoti smago elpošanu;
 • sirdsklauves.

Magne B6 grūtniecības laikā parasti tiek noteikts kā dzemdes toniku, draudēja aborts, krampji.

Kontrindikācijas

Magne B6 nav indicēts:

 • smaga nieru mazspēja;
 • nepanes fruktozi, saharozi, isomaltose deficītu, malabsorbciju galaktozes vai glikozes;
 • fenilketonūrija (traucēta metabolisma no aminoskābēm, jo ​​īpaši fenilalanīna);
 • Paaugstināta jutība uz Magne B6 sastāvdaļu.

Narkotika ir kontrindicēta bērniem jaunākiem par 1 gadu un sievietēm zīdīšanas periodā.

Esiet piesardzīgi Magne B6 rokasgrāmatu iesaka vidēji smagu nieru mazspēju.

Lietošanas instrukcija Magne B6

Katra tablete sastāvs satur 470 mg magnija laktāta dihidrāta un 5 mg piridoksīna hidrohlorīds. Viena tablete Magne B6 forte ietver tās biedru 618, 43 mg magnija citrāta un 10 mg piridoksīna hidrohlorīds. Narkotika ir pieejama formā šķīduma iekšķīgai lietošanai, kas satur flakonu ar 186 mg nātrija laktāta dihidrāta, 936 mg magnija pidolāts un 10 mg piridoksīna hidrohlorīds arī.

Veikt Magne B6 guide iesaka ēšanas ar glāzi ūdens tabletes, ampulas un saturs laikā - izšķīdināt 100-150 g ūdens. Dienas deva parasti tiek sadalīta 2-3 devās.

Pieaugušie un bērni vecāki par 12 gadiem, ar izteikto deficītu magnija dienā ir parakstītas 3-4 vai 6-8 pudelītēm tabletes, bet spazmofilii - 2-3 vai 4-6 flakoni no tabletes. Bērni 6-12 gadi Magne B6 ieteicams lietot 1-3 vai 2-6 flakoni tabletes dienā bērniem 1-6 gadu izrakstīto medikamentu kā risinājumu - 10-30 mg magnija uz kilogramu ķermeņa masas dienā. Veikt narkotikas vajadzētu būt līdz atjaunošanai normālu līmeni magnija organismā.

 Magne B6 ampulas

Kā atsauksmēm, Magne B6 parasti izstāda un pastiprina terapeitisko efektu mēneša laikā.

Magne B6 grūtniecības laikā, ja ārsts nav iecēlusi cita shēma, lieto 3 reizes dienā 2 tabletes.

Magne B6 forte pieaugušo noteikt devu 3-4 tabletēm dienā, un bērniem, kas vecāki par 6 gadiem - 2-4 tabletes dienā, daudzveidība saņemšanas - 2-3 reizes diennaktī.

Blakus efekti

Magne B6, atsauksmes apstiprina to labi panes, tikai retos gadījumos pacientiem tika ziņots sāpes vēderā, vēdera uzpūšanās, vemšana, slikta dūša, caureja, aizcietējums, alerģisku reakciju.

Ilgstoša lietošana Magne B6 lielās devās var izraisīt perifērā neiropātija (kaitējumu perifērās nervu sistēmas) un parestēzijas (nejutīgums formā tirpšana, nejutīgums un tirpšana).

Papildus Informācija

Magne B6 Uzglabāšana istabas temperatūrā sausā un tumšā vietā nodrošinās piemērotību narkotiku uz diviem gadiem.

Яндекс.Метрика