Magnija sulfāts

Farmakoloģiskā darbība

 Magnija sulfāts pulveris

Magnija sulfāts ir medikaments, terapeitiskais efekts ir atkarīgs no metodes piemērošanai.

Tādējādi, uzņemot magnija sulfāta ir caureju un choleretic efektu.

Caureju efekts narkotiku dēļ tā sliktā uzsūkšanās, kas noved pie rasošanu osmotisko spiedienu zarnas, kas noved pie ūdens uzkrāšanās, un atšķaidīšanas satura zarnu, kā rezultātā pieauga peristaltiku.

Choleretic efekts no magnija sulfātu, jo tā refleksu darbību uz gļotādas divpadsmitpirkstu zarnas.

Šis rīks ir pretlīdzeklis saindēšanās ar sāļiem smago metālu.

Magnija sulfāts sāk darboties 0, 5-3 stundas pēc iekšķīgas lietošanas, terapeitiskais efekts ilgst 4-6 stundas.

Intravenoza un intramuskulāra lietošana magnija sulfāta ir diurētiķis, vazodilatoru, antiaritmiskiem, pretkrampju, spazmolītiskais un nomierinoša iedarbība. Parenterāla ievadīšana lielu devu zāles var izraisīt tocolytic (novērš priekšlaicīgas dzemdības), miega, kurarepodobnymi (nomāc neiromuskulārās transmisijas) un narkotisko iedarbību narkotiku.

Magnija sulfāta izmantošana ļauj samazināt uzbudināmība elpošanas centra, samazināt asinsspiedienu, sakarā ar nomierinošas īpašības narkotiku, lai palielinātu urinēšana.

Pēc intravenozas ievadīšanas, narkotiku stājas spēkā gandrīz uzreiz, tajā pašā laikā saglabājot savu terapeitisko iedarbību vairāk nekā stundu. Pēc intramuskulāras magnija sulfāta stājas spēkā pēc 60 minūtēm un turpinās nākamo 3-4 stundas.

Norādes magnija sulfāta

Magnija sulfāts pulveris, kas ir paredzēts, lai sagatavotu apturēšanas vai šķīdumu iekšķīgai lietošanai, ir parakstītas aizcietējums, holecistīts (akūts iekaisums žultspūslī), holangītu (iekaisums žults ceļu), žultspūšļa diskenzii (pārkāpums saīsināts), divpadsmitpirkstu zarnas skanējuma, nomizoti zarnu pirms diagnostikas procedūrām.

Magnija sulfāts ampulās, kas satur risinājumu intramuskulāri vai intravenozi, izmanto:

  • hipomagnēmija;
  • krampji gestosis (ķermeņa sistēmas traucējumi grūtniecības laikā);
  • draudi priekšlaicīgas dzemdības;
  • hipertensija;
  • epileptiskie sindromi;
  • encefalopātija (smadzeņu slimība nav iekaisīgas dabas);
  • eklampsija (augsts asinsspiediens, ir svarīgi, lai grūtniecēm vai grūtniecēm);
  • urīna aizture.

Magnija sulfāts jebkādā zāļu formā efektīvai par saindēšanos ar smago metālu sāļi, piemēram, arsēns, tetraetilsvina un dzīvsudrabu.

Kontrindikācijas

Oral magnija sulfātu piemērots norādījums nav ieteicams taisnās zarnas asiņošana, apendicīts, zarnu nosprostojumu, dehidratācija, gipermagniemii.

Magnija sulfāts flakonos parenterālai lietošanai ir kontrindicēta apspiešanu elpošanas centra, hipotensija, bradikardija, AV bloku. Pirms dzemdībām Nelietojiet zāles uz 2 stundām.

Magnija sulfāts jebkādā zāļu formā netiek piešķirts hronisku nieru mazspēju un paaugstinātu jutību pret narkotiku.

Norādījumi par lietošanu magnija sulfāta

Pirms norīšanas, magnija sulfāts pulveris tika izšķīdināti 100 ml ūdens ir nedaudz karsē. Par caureju veicinoša iedarbība kā vienu devu pieaugušajiem, izmantojot saturu vienas paciņas (20-30 g), un bērniem - summa gramos pulvera jāatbilst bērna vecumam gados.

Magnija sulfāts 20-25% šķīdums lieto iekšķīgi kā nepieciešams iegūt choleretic efektu - 3 reizes dienā 15 ml. Divpadsmitpirkstu zarnas intubāciju saistīta ar mākslīgo barošanu, 10% (100 ml) un 25% (50 ml) siltu šķīdumu. Lai attīrītu kuņģi no sāļu smago metālu tiek veikta vai mazgāšanas 1% šķīdumu vai pacients uzņem 20-25 g magnija sulfāta pulvera, kas izšķīdināts 200 ml ūdens. Dienas deva pieaugušajiem, nedrīkst pārsniegt 40 gramus narkotiku.

 Magnija sulfāts ampulas
 Magnija sulfāts ampulas parenterālas ievadīšanas kas būtu jāveic lēnām - pirmo trīs minūšu laikā nedrīkst lietot vairāk kā 3 ml. Parasti, zāles lieto 1-2 reizes dienā 5-20 ml, izmantojot šķīdumu 20-25%. Ārstēšanas ilgums - 2-3 nedēļas.

Lai attīrītu organismu no smago metālu sāļiem magnija sulfāta konkrētā intravenozi rokasgrāmata iesaka 5-10% šķīdumu 5-10 ml.

Relief lēkmju bērniem ietver intramuskulāras preparāta, ātrumu 20-40 mg uz kilogramu.

Blakus efekti

Magnija sulfāts var izraisīt nevēlamas reakcijas organismā, piemēram:

  • saasināšanās gremošanas traktā, caureja, vemšana, slikta dūša, meteorisms, slāpes, ja nieru mazspējas slimību - gipermagniemii simptomi (reibonis);
  • elektrolītu līdzsvara traucējumi, kas izpaužas kā krampji, aritmiju, apjukums, nogurums, nespēks.

Gipermangiemiya agrīnā stadijā var izteikt, samazinot asinsspiedienu, galvassāpes, elpas trūkums, vājums, vemšana, slikta dūša, nojauc runas, bradikardija, pēkšņi "plūdmaiņas" asinis uz sejas.

Pārmērīga koncentrācija magnija asins serumā ir šādas funkcijas: depresija elpošanas centra, dziļi cīpslu refleksi, traucēta sirds impulsu, sirds mazspēja, nemiera, pastiprināta svīšana, pastiprināta urīna, dziļa sedācija (depresija samaņas), atonisks dzemdes (straujā samazināšanās un tonusa zudums zaudējums kontraktilitātes muskuļos).

Papildus Informācija

Veikals magnija sulfāts ceļvedis iesaka istabas temperatūrā, šis nosacījums ļaus narkotiku paliek spēkā 5 gadus.

Яндекс.Метрика