Maltofer

 Maltofer pilieni

Maltofer - līdzeklis, lai papildinātu dzelzs deficīts.

Farmakoloģiskā darbība

Sastāvā Maltofer komplekss dzelzs (III) hidroksīda polymaltose, kas ir stabila, neatbrīvo bez dzelzs jonus kuņģa un zarnu traktu.

Tās struktūra ir līdzīga ar dabisko savienojumu feritīna dzelzs, saskaņā ar kuru dzelzs (III) nonāk asinsritē no zarnām, aktīvi transportu. Dzelzs, kas ir iesūc Maltofer saistās ar feritīna uzkrājas aknās galvenokārt. Pēc tam, tas ir iekļauta hemoglobīna kaulu smadzenēs.

Pastāv korelācija starp līmeni uzsūkšanās dzelzs un vārda viņa trūkst dzelzs uzsūcas labāk, vairāk deficītu organismā.

Visaktīvāk process dzelzs uzsūkšanās notiek tievajās zarnās un divpadsmitpirkstu zarnā. Kas nav iesūcas asinīs daļa izdalās ar izkārnījumiem.

Narkotiku Maltofer netīrs bez dzelzs satur folijskābi, kas pieder grupai B vitamīnu, ir iesaistīta attīstībā nukleīnskābes, purīnu, aminoskābes, pirimidīna, veicina eritropoēzi (sarkano asins šūnu ražošanas procesu).

Produkta veids

Tabletes un pilieni Maltofer Maltofer.

Maltofer nediena ražot tabletes.

Indikācijas Maltofer

Maltofer saskaņā ar instrukcijām, paredzēts, lai ārstētu pacientu, kas cieš no dzelzs deficīta anēmija, latentās dzelzs deficīta.

Labas atsauksmes par Maltofer veikti, lai novērstu dzelzs deficīta riska grupas pacientiem, piemēram, gados vecākiem pacientiem, grūtniecēm, tie, kas ievēro stingru diētu, bērnu, pusaudžu aktīvās augšanas laikā.

Maltofer piezīme ir arī efektīvs slēptā un izteiktu dzelzs deficīta, ka tas tiek izmantots, lai profilaksei dzelzs deficīta un folijskābes (it īpaši, laktācijas laikā, grūtniecības).

Kontrindikācijas

Maltofer instrukcijas netiek parakstītas: hemochromatosis, gemosideroze, pārkāpumiem dzelzs izdalīšanās (piemēram, anēmija, svina saindēšanās izprovocēja, talasēmija, anēmija sideroahresticheskaya), paaugstināta jutība pret aģents, hemolītisko anēmiju un megaloblastiskā.

Pieņemtie cukura diabēts var, bet terapijas laikā jāņem vērā, ka Maltofer pilieni (1 ml), kas satur 0, 01 vienības, maizes, košļājamās vienu tableti - 0, 04 vienības, graudu, 5 ml šķīduma iekšējai lietošanai - 0, 11 vienības graudu.

Negatīvas atsauksmes Maltofer, grūtniecības laikā iecelts nav, bet ņemt to ar piesardzību.

Ir arī nav ticamu datu par drošību Maltofer barojošām sievietēm.

Maltofer nediena kombinācijā ar hloramfenikolu var izraisīt relatīvo terapeitisko iedarbību folskābi un hloramfenikolu pasliktināšanos. Jūs nevarat apvienot zāles ar citiem dzelzs bagātinātājiem.

Tie, kas cieš no folijskābes trūkumu, izmantošana nepatīkamām Maltofer var izraisīt seruma fenitoīna metabolismu pieaugumu.

Lietošanas instrukcijas Maltofer

Pilieni Maltofer paredzēts iekšējai lietošanai.

Pirms izmantošanas tos var izšķīdināt dārzeņu vai augļu sulas. Viens ml parauga (20kap) ietverti 176 5 (III) mg dzelzs. Viens piliens satur 2 5 mg elementārā dzelzs.

Ārstēšanai izteiktu dzelzs deficīts saskaņā ar instrukcijām Maltofer Priekšlaicīgi dzimušajiem Maltofer iecelt 1-2 pilieni / dienā katru dienu 3-5mes. bērni līdz vienam gadam dot 10-20kap. dienā; bērni 1-12l - 20-40kap / dienā; 12L pēc bērniem, pieaugušajiem - 40-120kap / dienā. Grūtniecēm ir paredzētas 80-120kap / dienā. Saskaņā ar instrukcijām Maltofer terapija ilgst vismaz divus mēnešus.

Ārstēšanai latento dzelzs deficīta bērniem līdz viena gada dot 6-10kap / dienā; bērni 1-12l - 10-20kap / dienā; 12L pēc bērniem, pieaugušajiem - 20-40kap / dienā. Grūtniecēm ir 40kap / dienā.

Lai novērstu bērnu vecumā līdz vienam gadam dot Maltofer 2-4 pilieni dienā, vecākie bērni, pieaugušie veikt 4-6kap. Grūtniecēm kā profilaksi, ņemot 6kap Maltofer dienā.

Tabletes Maltofer pieņemts pēc ēšanas.

 Netīrs Maltofer
 Par attieksmi pret izteiktu dzelzs deficīta veikt vienu tableti Maltofer vienu, trīs p / dienā 3-5mes, tad terapija tiek turpināta vairākus mēnešus, lai atjaunotu līmeni dzelzs organismā - ņemt uz 1st Maltofer tablete dienā. Grūtniecēm tiek iecelti uzņemties 1. tableti Maltofer divi, trīs p / dienā, lai stabilizētu hemoglobīns. Pēc tam jums vajadzētu dzert 1. tableti / dienā pirms piegādes novēršanai dzelzs deficīts, ārstēšanas latentās dzelzs deficīta.

Maltofer incidenti veikt laikā vai pēc ēšanas. Pieaugušie un bērni pēc 12L, sievietēm zīdīšanas periodā ar dzelzs deficīta jāņem cilnē 1.. viens, trīs p / dienā. Pēc hemoglobīna līmenis ir sasniegts, ņem 1 tabulu. p / dienā. Parasti ārstēšana ilgst 5-7mes. Sievietes ar anēmiju, ko izraisa dzelzs deficīta, ņemot cilni 1st stāvoklī. 2-3 p / q. un pāriet uz vienai tabletei dienā pēc atjaunošanas hemoglobīna līmeni. Labas atsauksmes par Maltofer no grūtniecēm turpināt veikt to līdz dzemdībām.

Bērni vecāki par 12 litriem, pieaugušie ar latentu dzelzs deficītu un profilaksei trūkst folijskābes un dzelzs lietojat cilnē 1.. R / dienā. Profilakse parasti ilgst 1-2mes.

Blakus efekti

Par Maltofer galvenokārt pozitīvas atsauksmes. Dažos gadījumos ir vemšana, pārkāpumu izkārnījumos, slikta dūša, sāpes pakrūtē, ņemot šo narkotiku.

Ņemiet vērā, ka tāpēc, ka dzelzs saturs Maltofer tumšāka novērots ekskrementi, kas nav bīstams.

Яндекс.Метрика