Mannitols

 Infūzijām Mannīts risinājums
 Mannitol - narkotiku palielināt urīnu.

Farmakoloģiskā darbība

Mannitol sauc osmotisko diurētiķis, kas, palielinot spiedienu plazmā un in ūdens aizture pieaugums ir filtrācija, un in urīna apjoma pieaugumu. Narkotiku palielinot spiedienu plazmas rezultātu šajā šķidrumā iet no smadzeņu audu vai asinsvadu kādā acs ābola. Papildu ietekme mannīta - pieaugums asins apjoma, kas ir jāņem vērā, ka tiek līdzekļu.

Augstāka deva mannīta, labāk tās diurētisku efektu izpaužas.

Pārkāpjot nieru spēju filtrēt ienākošo šķidrumu, azotēmiju, attīstīties pacientiem ar ascītu vai aknu cirozi, izmantošanu mannīta neefektīvas.

Produkta veids

Mannīts tiek veidots kā šķīdums.

Indikācijas Mannitol

 Narkotiku Mannitol
 Zāles ir parakstītas ar intrakraniālais / intraokulārā spiediena, epileptiskais stāvoklis, akūta nieru mazspēja, ieskaitot solī oligūriju, smadzeņu tūska, glaukoma, akūta aknu mazspēja, saindēšanās ar barbiturātu, bromīdu, salicilātiem, litija, lai diurēzi cita veida saindēšanās.

Instrukciju, mannīts norāda, ka to var izmantot, lai piespiedu diurēzi saindēšanās gadījumos, darbam ar ekstrakorporālo cirkulāciju, profilaksei vai hemoglobinemia hemolysis in prostatas operācijas vai elpošanas un sirdsdarbības sistēma (piemēram, veicot operācija), pie akūta oligūriju - par noteikšana indekss glomerulārās filtrācijas ātrums.

Pirms perfūzijas operācijas, kas tiek piemērots mākslīgo asinsriti laikā, izmantojot arī mannītu.

Instrukcijas mannīts: kā izmantot

Zāles tiek ievadītas pa pilienam vai plūsma (lēni) intravenozi - 10-20% šķīdums, ievadot devas, 0, 5-1, 5 g / kg, un dienas deva nepārsniedz 140-180g.

Ja narkotiku pulvera, tās risinājumu tieši pirms vārtiem - in destroze 5%. Pirms injekcijas, risinājums mannīta ieteicams sasilt līdz 37 grādiem.

Pirms perfūzijas 20-40g pārvalda narkotiku.

Blakus efekti

Mannitols var izraisīt dehidratāciju, kura simptomi: sausa mute, gremošanas traucējumi, asinsspiedienu, sausa āda, krampji, myasthenia gravis, halucinācijas, un nelīdzsvarotību ūdens un elektrolītu, tromboflebīts, izsitumi uz ādas.

Ir atsauksmes par mannīta, kas izraisa sāpes krūtīs, tahikardiju.

Ja pacients sūdzas par vemšana, redzes traucējumi, galvassāpes, reibonis, nepieciešams izslēgt subarachnoid / subdurālas smadzeņu asiņošana.

Kontrindikācijas

Diurētiskie līdzekļi nedrīkst lietot pacienti ar nieru hronisku slimību, paaugstināta jutība, nieru filtrācijas funkcija, insults, smaga dehidratācija, subarachnoid asiņošana, hipohlorēmiju hipokaliēmija, hiponatriēmija pasliktināšanos.

Grūtniecēm, sievietēm zīdīšanas periodā ir atļauts ņemt mannitols, bet ar lielu piesardzību, mediķu uzraudzībā.

Ototoksiskas un nefrotoksiska ietekme var rasties kopā ar mannīta, neomicīnu. Toksicitāte reibumā narkotiku izstādīt sirds glikozīdi - palielina risku hipokaliēmiju.

Diurētisku efektu narkotiku tiek uzlabota, bet iecelšanai ar citiem diurētiskiem līdzekļiem.

Яндекс.Метрика