Kļava

 Narkotiku kļava.
 Maple (starptautiskais nosaukums - beklometazons) attiecas uz grupu glyukokortisteroidnyh gatavošanos lokālai uzklāšanai. Maple ir izteikta pretiekaisuma un anti-alerģiskas efektu.

No kļavu sastāvs

Galvenā aktīvā sastāvdaļa - beklometazonu.

Palīgvielas: sorbitāna laurāts, nātrija hlorīds, polisorbāts, attīrīts ūdens.

Produkta veids

Narkotiku nāk kā aerosola dozētā inhalācijas pulvera un kapsulu.

Farmakoloģiskā darbība

Maple tiek izmantots kā efektīvs līdzeklis, lai novērstu un ārstētu bronhiālo astmu. Narkotiku akti vērsti samazinot iekaisumu un nomākumu alerģisku reakciju. Darbības galveno vielu (beklometazons) laikā samazina veidošanos chemotaxis un uzlabota satura lipokortina.

Saskaņā ar ietekmi samazinot kļavu tuklajām šūnām in bronhu gļotādā un novērš tūsku un retard uzkrāšanos neitrofilu un veidošanās kairinājumu elpojot.

Pozitīvas atsauksmes ir kļavu kā zāles, kas pārtrauc bronhu spazmas un ar augstu terapeitisko efektu ārstēšanā elpošanas sistēmas slimībām.

Kad pareizā terapeitiskā deva kļavas ir aktīva, neradot blakusparādības, kas raksturīgas līdzīgām precēm.

Labas atsauksmes par Maple pacientiem, kas veic ārstēšanu ar inhalējamo medikamentu 4 līdz 7 dienas. Šajā periodā, parasti jau sasniegusi augstu ārstniecisku efektu.

Indikācijas Maple

Zāles tiek dots kā pamata terapeitisko līdzekli bronhiālās astmas ārstēšanai. Maple arī var piešķirt, lai samazinātu ietekmi perorālo narkotiku un, lai uzlabotu darbību ketotifēna un bronhodilatatoriem.

Lietošanas instrukcijas kļava

 Par inhalācijām kļava risinājums.
 Saskaņā ar norādījumiem kļava noteiktajā ieelpojot zāles pieaugušajiem un bērniem virs 12 gadiem ar astmu ir dažāda smaguma. Dienas deva ir aptuveni 300-600 mg, sadalīta 2-4 ieelpojot. Maksimālā dienas deva pieaugušajiem, nedrīkst pārsniegt 1 mg un bērniem - 500 mikrogrami.

Arī saskaņā ar instrukciju kļava, lietojot narkotikas pulvera veidā, ir nepieciešams izmantot speciālas barotavas, kuras visefektīvāk putekļveida narkotiku plaušās.

Pirms iecelšanas narkotiku, pacienti jābrīdina par pazīmēm Maple Lietošanai akūtas astmas lēkmes. Viņiem ir jāzina, kā injicēt narkotiku plaušās, lai apturētu uzbrukumus un mazina spazmas bronhos.

Saskaņā ar norādījumiem kļava jābrīdina acis no kļūst narkotiku un izskalot muti pēc inhalācijas.

No kļavu ar fenobarbitāls, fenitoīns un rifampicīns mijiedarbība mazina bronhiālās astmas ārstēšanai.

Kontrindikācijas

Kontrindikācija narkotikām ir paaugstināta jutība un neiecietību tā kļava sastāvdaļu, kā arī smagas posmus astmas un astmas bronhīta nav raksturs.

Blakusparādības Maple

Lietojot kļava var rasties šādas blakusparādības: alerģiskas reakcijas, klepus, šķaudīšana, aizsmakums, rīkles kairinājums, elpceļu kandidozi.

Hroniska zāļu ievadīšana var novērot rašanos patogēno mikroorganismu veidā sēnīšu infekciju mutē.

Pēc pirmā zāļu lietošanas var rasties nedaudz samazinājies virsnieru funkciju, kas ir atgūt 2-3 dienas. Pretējā gadījumā uzņemšana kļavu būtu jāatceļ.

Kā sistēmiskajām blakusparādībām, lietojot kļava var parādīties galvassāpes, slikta dūša, reibonis, paaugstināts asinsspiediens, kataraktu, leikocitoze, virsnieru mazspēja.

Яндекс.Метрика