Maraslavin

 Zobu šķidrums Maraslavin
 Maraslavin - narkotiku ar pretiekaisuma iedarbību, ko izmanto zobārstniecībā.

Farmakoloģiskā darbība

Maraslavin ir pretiekaisuma, pretsāpju, pretiekaisuma, pretmikrobu, sadzīšanu.

Ietekme uz zāļu tiek īstenots šādi: uzreiz pēc piemērošanas smaganas kļūst sarkanas, pietūkušas un iekaisušas gļotādas, tad no smaganu kabatas ārā toksiskus produktus no sabrukšanas un izaugsme sāk kolagēna šķiedras ir sablīvēta gumija audu aug jaunu slāni epitēliju un periodonta (root čaumalām) cieši saistīts pie zoba saknes .

Kad hemorāģisko forma periodonta slimību - tas pavada asiņošana smaganu audos pienācīgu Maroslavinu samazina pietūkumu un asiņošanu, gaiši smaganas ir noslēgtas, to sprauslas kļūst plānāki un labāk piespiež kakla zoba. Smaganu kabatas izzust vai pat samazināties ievērojami.

Kad parodontoze, pārveidota strutojošu formā, pirmajās ārstēšanas dienās ir strutas no smaganām, tad summa tiek samazināta, un tā pazūd. Tāpat, spriežot pēc atsauksmēm par Maraslavine, atrisināt papillas, smaganas ir saskaņoti un piespiež cieši pret zobiem.

Struktūra phytopreparation Maraslavin ietver: Artemisia Pontica, pumpuri smaržīgos piparus, pikanta, melnos piparus (augļi), bumbuļaugi zingibera.

Produkta veids

Risinājums.

Indikācijas Maraslavina

Zāles tiek izmantots Maraslavin strutojošu veidā periodonta slimību, asiņojoša veidā periodonta slimību ar veidošanos kabatām.

Labas atsauksmes par Maraslavine piemērojama pēc operācijas periodonta slimību.

Instrukcijas Maraslavina: kā izmantot

 Narkotiku Maraslavin
 Maraslavin izmanto vienīgi zobu slimnīcā, saskaņā ar ārsta uzraudzībā. Pirms piemērot risinājumu novērš zobakmens veidojas virs smaganas, smaganu veikta ventilācijas gaisu.

Pēc šīm manipulācijām kaulu un smaganu kabatas administrēto mīksti prapjus vates iemērc šķīdumā. Izmērs tampons tiek noteikts individuāli atkarībā no platuma kabatas.

Tamponu tuvās Maraslavinom kreisajā 5-6 minūtes kabatās norādījumiem, līdzīga procedūra ir jāatkārto uz pirmo ārstam 5-6 reizes pārmaiņus visas kabatas. Jāatzīmē, ka katra jauna pumpurs nāk dziļāk savā kabatā. Pēdējā piektajā vai sestajā uztriepe nav noņemta, palicis kabatās līdz nākamajai pārvaldē. Noņemiet tampons var būt patstāvīgi, ja temperatūra paaugstinās. Tādā gadījumā, jums ir jākonsultējas ar savu ārstu, cik drīz vien iespējams.

Par otro uzņemšanas tamponus Maraslavinom kas pirmajā uzņemšanas kabatām tiek noņemts, noņemt zobakmens, atkārtojiet procedūru tādā pašā veidā kā 1. sesijā, atkal atstāja tampons kabatā.

Tādējādi apstrāde tiek veikta ar pārtraukumiem trīs mēnešus. Vidēji ārstēšanai, spriežot pēc atsauksmēm par Maraslavine, jums ir nepieciešams tērēt aptuveni 20 sesijas, ar pirmajiem pieciem vai sešiem ārstēšanas veiktas katru dienu.

Saņemot kontroles pacientam jāpārstāv sešos mēnešos: ārsts pārbauda stāvokli smaganas un tos apstrādā 1-2 reizes Maraslavinom - lai novērstu attīstību baktērijām.

Maraslavina Instrukcijas norādīja, ka pēdējā pārbaude-up tiek veikta pusgadu.

Ārstēšanas laikā, pacients Maraslavin risinājums ir vēlams, lai pievienotu jūsu diēta Foods bagāti ar vitamīniem, novērstu pārtikas produktus, kas var kairināt gļotādu (rieksti, sīpoli, ķiploki), ņemot papildus vitamīnus A un C. Turklāt, nevēlami ārstēšanas Maraslavinom laikā tīrot ar zobu suka pastas, izmantojiet dezinfekcijas izskalot muti ilgu laiku saulē.

Blakus efekti

Maraslavin varētu paaugstināt temperatūru līdz 37-38 grādiem, kas ir vairumā gadījumu, kas saistīti ar pus. Temperatūra normalizējās pēc izņemšanas tamponu no kabatām.

Pēc pieteikšanās Maraslavina var parādīties alerģiskas reakcijas.

Kontrindikācijas

Nelietojiet šķīdumu, ja Maraslavin paaugstināta jutība pret to.

Яндекс.Метрика