Marcaine

 Muguras marcaine
 Marcaine - Vietējā anestēzija.

Farmakoloģiskā darbība

Aktīvā viela marcaine - bupivakaīnu, anestēzijas un amīdu tipa ar ilgu iedarbības laiku.

Marcaine izraisa blokāde (atgriezeniska) nervu šķiedras un novērš vadāmību par impulsu, nomācot pagājušo nātrija jonu caur nervu šūnām.

Izmantojiet marcaine galvenokārt ilgtermiņa epidurālo (aģents ievada caur mugurkaula) atsāpināšanas.

Saskaņā ar instrukcijām marcaine mazās devās ir mazāk izteikta ietekme, to var izmantot par anestēziju pēc operācijas, darba un piegādes laikā.

Marcaine muguras iedarbojas uz tā paša tipa, ka tas tiek izmantots, lai subarachnoid anestēzijā (daudzums, kas ievadāms zem muguras smadzeņu apgabalā).

Produkta veids

Marcaine un muguras marcaine ražots injicējamiem risinājumiem.

Indikācijas

Instrukciju marcaine norādīja, ka zāles tiek izmantots infiltrācijas anestēziju, ja nepieciešams ilgstošs anestēzija pacientu.

Narkotiku indicēts nepārtrauktas epidurālās anestēzijas un vadi, kad izmantošana spēcīgu miorelaksanta, vai kombinācijas adrenalīna neiespējamu. Tās efektivitāte dzemdniecības praksē.

Marcaine muguras izmanto spinālo anestēziju operācijās (kā ilgstošu darbību kājās), un ginekoloģiskās procedūras.

Lietošanas instrukcijas marcaine

Marcaine jālieto piesardzīgi. Pirms pirmās epidurālās anestēzijas darīt testa injekciju - 3-5ml marcaine ar adrenalīnu, un piecas minūtes kontrolēt biežumu sirds sitieni, uzturēt mutisku kontaktu ar pacientu. Vēlams, lai veiktu pārbaudi telpā, kur ir iekārtas atdzīvināšanu.

Epidurālā anestēzija tiek veikta ar ātrumu 25-50mg / min un noguldījumu fondu posmos. Bupivakaīns deva noteikts stingri individuāli.

Lai veiktu infiltrācijas anestēziju lieto 5-30ml marcaine (25-150mg bupivakaīna).

Lai veiktu starpribu nervu bloku Norādījumus marcaine nozīmējot to 2-3ml (bupivakaīna deva satur 10-15mg) uz nervu.

Lielā nervu blokādes (epidurālās anestēzijas, sakrālajā, pleca pinuma) tiek ievadīta 6-10ml (30-50mg aktīvās vielas) no narkotiku laikā. Ja pārnesamību marcaine labi, varat to ievadīt atkal divas, trīs stundas.

Par epidurālās blokādes (arī par cesarean sadaļā) ievada 15-30ml līdzekļus (75-150 aktīvo vielu).

Bupivakaīns deva jāsamazina, ja tiek pierādīts, kombinējot ar opioīdiem.

Pieņemami Deva - 2 mg uz kg ķermeņa svara, pieaugušo maksimālo devu - 30 ml (150 mg bupivakaīna), kas pārvalda vairāk nekā četras stundas.

Pieļaujamā dienas deva - 400 mg bupivakaīna.

Marcaine mugurkaula uroloģiskās operācijas, operācijas starpenē, kājas ko ievada 2-3ml (10-15mg) pacientam horizontālā stāvoklī. Darbība sākas pēc 5-8min anestēzijas un ilgst divas līdz trīs stundas.

 Marcaine

Par operācijām vēdera, no hip marcaine muguras ievadīts 3-4ml (15-20mg). Turpiniet ar 5-8min anestēzijas sākas un ilgst nākamo 3-4ch.

Zāles var ievadīt un bērniem. Jaundzimušajiem, zīdaiņiem, lai sasniegtu līmeni, blokādes pieaugušajiem nepieciešama palielināta deva muguras marcaine kopš tie ir liela apjoma cerebrospinālajā šķidrumā. Aprēķināšana tiek veikts, pamatojoties uz svara bērnu. Mazuļi sver līdz pieciem kg administratīvi 0, 4-0, 5 mg / kg; bērni, kas sver 5-15kg - 0, 3-0, 4 mg / kg; Bērniem, kuri sver 15-40kg administrē 0, 25-0, 3MK kg.

Blakus efekti

Marcaine var izraisīt hipertensija vai hipotensija, sirds apstāšanās, bradikardija, sirds aritmijas, galvassāpes, parestēzija, mēles nejutīgums, troksnis ausīs, hiperakūzija (bailes no skaļiem trokšņiem), reibonis, neskaidra redze, trīce, samaņas zudums, redzes dubultošanās, arahnoidīts (iekaisums mugurkaula membrānu, smadzenes).

Turklāt sakarā ar narkotikām var attīstīties neiropātija, perifērā nervu bojājumus, alerģijas, slikta dūša, elpošanas nomākums, vemšana, traucēta urinācija, muskuļu vājums, paralīze, muguras bloku, muguras sāpes, paraplēģija.

Kontrindikācijas marcaine

Marcaine Instrukciju nevar izmantot epidurālo anestēziju tiem, kuri cieš smagu hipotensiju (tostarp hypovolemic, kardiogēns šoks).

Tāpat nav izmantot rīku pediatrijā, intravenozi reģionālajai anestēzijai (Bier blokādi), nervu sistēmas, intrakraniāla asiņošana, tuberkulozes un metastāzes mugurkaulā, septicēmiju, dekompensēta sirds slimības, anēmija ar mugurkaula simptomi, ascīts pauda, ​​masveida pleiras efūzijas slimības , artrīts, spondilīta un citas slimības no mugurkaula, jo smagu vēdera dobumā spiediens, vēdera masu, pustulozi ādas bojājumi, smagas hipotensijas, ar patoloģijām asiņošana ārstēšanas ar antikoagulantiem laikā.

Marcaine muguras nav indicēts pacientiem ar sirds mazspēju, aknu, hipotensija, hipertireoze, bērniem līdz 12 litriem. Nav izslēgts contra marcaine.

Piesardzības pasākumi bija anestēzijas marcaine, marcaine muguras laktācijas periodā un grūtniecēm.

Яндекс.Метрика