Marimer

 Marimer pilieni
 Marimer - līdzeklis pret saaukstēšanos.

Farmakoloģiskā darbība

Marimer palīdz uzturēt normālu fizioloģisko stāvokli deguna gļotādā thins gļotas savākta un atvieglotu tā izvešanu. Turklāt aktīvā viela Marimer palielināt gļotādas pretestību pret vīrusiem un baktērijām.

Laba pārskati Marimer lieto, lai ārstētu alerģiska rinīta - narkotiku efektīvi noņem no tā gļotādu alergēnu.

Pamats sagatavošanas izotonisko jūras ūdens.

Produkta veids

Izgatavošanas piliens Marimer, aspirators Marimer apūdeņošanai deguna gļotādas.

Indikācijas Marimer

Marimer apmācības lieto, lai novērstu infekcijas, aizdegunes, deguna un iekaisumu deguna gļotādas pēc operācijas ārstēšanai alerģiskā rinīta, vazomotoros (traucējums rodas, kad autonomo sistēma, kuru dēļ jebkurš iekaisums deguna gļotādas nervu izraisa iesnas).

Labas atsauksmes par Marimer izmantoti ikdienas higiēnu, lai saglabātu aizsargājošās īpašības deguna gļotādas ar netīrumiem vai pārmērīga sausuma gaisā.

Kontrindikācijas

Marimer Instrukciju nevar izmantot pacientiem ar paaugstinātu jutību pret to. Izmantojiet aspirators, lai ārstētu bērnus līdz vienam gadam ir neiespējami.

Drops no atvērtā flakona, kas piemērota lietošanai ir tikai diena. Tā kā trūkst sistēmisku ietekmi uz cilvēku Marimer var kombinēt ar citiem medikamentiem.

Zīdīšanas, grūtniecības laikā, zāles var lietot.

Lietošanas instrukcijas Marimer

Drops Marimer bērniem līdz viena gada terapeitiskiem nolūkiem samazinājās par 2kap. katrā nāsī četru p / dienā, bērniem pēc gada, pieaugušajiem - 2kap. 4-6r / dienā.

Jo profilakses un higiēnas vajadzībām nomest jāiepilina 1-4r / dienā.

 Marimer aspirators
 Deguna skalošana ir bērni, kas jaunāki par 2 gadiem veikto guļus stāvoklī, galva pagriezās uz vienu pusi. Pati procedūra bērniem, kas vecāki par diviem gadiem, pieaugušo var veikt atrodoties sēdus stāvoklī, viņa galva arī jābūt ieslēgtam sāniem.

Aspirators Marimer izmanto mīkstu un dziļu apūdeņošanu uz deguna gļotādas, kas veicina strauju rīcību ietverts aktīvās vielas. Bērni pēc gada, izdevumi par pieaugušo izrakstīt vienu injekciju katrā nāsī 4-6r / dienā terapeitiskiem nolūkiem un 1-4r / dienā sanitāro, profilakses nolūkos.

Blakus efekti

Jo neiecietība jūras ūdens var izraisīt alerģiju.

Яндекс.Метрика