Marvelon

 Marvelon
 Marvelon - līdzeklis kontracepciju.

Farmakoloģiskā darbība

Pieteikums Marvelon noved pie apspiešanu ovulācijas, palielinot ražošanas dzemdes kakla gļotas (kas savukārt padara to necaurlaidīgi spermu).

Action Marvelon ir balstīta uz diviem komponentiem: etinilestradiola (30mkg) un desogestrel (150mkg).

Uzņemšana Marvelona arī izraisa vairākus pozitīvus efektus: saskaņots menstruālo ciklu, kļūst mazāk sāpīgas menstruācijas, un asiņošana - mazāk smaga, kas samazina risku saslimt ar dzelzs deficīta anēmija. Ir arī atsauksmes no Marvelon, tās labvēlīgā ietekme uz tauku vielmaiņu, ādas stāvoklis (pinnes vulgaris, piemēram).

Produkta veids

Marvelon tabletes.

Indikācijas Marvelona

Pieteikums Marvelon parādīts sievietes, kas vēlas, lai kontrolētu sākuma grūtniecības.

Kontrindikācijas

Marvelon par norādījumiem nevar veikti sirds un asinsvadu sistēmas (vēsturē un mūsdienās) slimības, smēķēšana sievietes virs 35l., Aknu patoloģijas, herpes grūtnieces un hemolītisko urēmisko sindromu (pagātni un tagadni). Negatīvas atsauksmes par Marvelon, kuras lietojat estrogēnu-in audzēju, ar smagu aptaukošanos, porfīrija.

Lietošanas instrukcijas Marvelona

Marvelon kā norādījis starta dzert 1.dienas menstruācijas. Dzert Marvelon tabletes 21 dienu. viens laikā katru dienu, vēlams vienā un tajā pašā laikā. Pēc kursa pabeigšanas sievietei vajadzētu darīt nedēļu pārtraukums, kura laikā parasti sākas pēc menstruācijas. Nākamais pēc pārtraukuma Marvelona uztveršana sākas nedēļas dienā, kas bija dzērumā 1st tableti, pat ja jūsu periods vēl nav beidzies.

Ja tabletes Marvelon nebija piedzēries gada 1. dienu mesyanyh, protams, var sākt par 5. dienā un veic parastajā veidā: vienu tableti katru dienu, bet pirmās divas nedēļas, jums ir nepieciešams piemērot papildu aizsardzību pret grūtniecību.

Saskaņā ar instrukcijām Marvelon sievietēm pēc dzemdībām ir jāveic pirmajā dienā pirmās menstruācijas pēc dzemdībām izšķirtspēju.

Ja sieviete pirms Marvelon kontracepcijas tabletes, kas 21-22sht paketi, jums ir ņemt tos pabeigt, un 1.diena nākamā menstruāciju sākt lietot Marvelon. Ir nepieciešams izmantot papildu kontracepcija.

Ja pāreja notiek ar sagatavošanās kursu, kas sastāv no 28 tabletēm, ir arī sāk Marvelon gada 1. dienā menstruāciju (pat tad, ja jūs turpināt saņemt neaktīvās tabletes), un tikai to pieņemt. Lietošana  Marvelon tabletes
 papildu kontracepcija nevajadzētu būt.

Ja pieņemts Marvelon tabletes, kas satur tikai progesteronu (mini-pill), pirmo tableti, kas jāveic 1.dienas mēneša, pat tad, ja tablete jau ir pieņēmusi mini tableti. Ir nepieciešams papildu kontracepcija.

Bieži vien, jo izmantošanas mini tableti (īpaši zīdīšanas laikā), neregulāras menstruācijas, un šādā gadījumā uzņemšana Marvelon sāksies pēc beigām mini tableti - nākamajā dienā. Pirmajās divās nedēļās, būtu jāievēro papildu kontracepcijas pasākumi.

Blakus efekti

Marvelon dažos gadījumos var izraisīt šādas blakusparādības: asiņošana starpmenstruālu izpildi, amenoreja (sakarā ar finansējuma atcelšanas), izmaiņas dzemdes kakla sekrētiem, progresēšanu endometrioze, vaginālo kandidozi, kas ir par dzemdes palielināšanos, piena dziedzeru zīmogu.

Ir arī atsauksmes no Marvelon, vemšanu, paasinājums žultsakmeņu slimības, slikta dūša, holestātisku dzelti, augsts asinsspiediens, depresija, šķidruma aizture, svara izmaiņas, galvassāpes, mainās glikozes tolerances, ādas izsitumus, ādas pigmentāciju, trombembolijas.

Яндекс.Метрика