Mastodinon

 Mastodinon tabletes
 Mastodinon - homeopātiskā ārstēšanai mastītu.

Farmakoloģiskā darbība

Mastodinon - ārstniecības augu preparātu nesatur hormonus.

Sagatavošanas pamats ir ekstrakts K. prostrata parastā, kas ir samazināta darbība, prolaktīns - hormons, ko ražo grūtniecības laikā. Pārmērīgs daudzums prolaktīna organismā var izraisīt nepareizu olnīcas un dažos gadījumos - neauglību.

Ir novērots, ka pēc tam, kad kritums prolaktīna līmenim attīstīt cistisko fibrozi krūts apstājas.

Produkta veids

Izgatavošanas Mastodinon Mastodinon pilieni un tabletes.

Indikācijas

Mastodinon saskaņā ar instrukcijām, kas norādītas par cistisko fibrozi mastīts, premenstrual sindroms (jo īpaši gadījumos, ja tam ir pievienota maiguma un uzblīšanu, aizcietējums, tūska, nervozitāte, migrēna galvassāpes).

Labas atsauksmes par Mastodinon piesakās uz neauglību, menstruāciju traucējumi, izraisīto neveiksmes corpus luteum.

Lietošanas instrukcijas mastodinon

 Mastodinon pilieni
 Drops Mastodinon ņem divas 30pcs / nakts, sajaucot tos ar ūdeni un nedaudz kratot. Tabletes ir arī divi p / nakts viena lieta. Ārstēšana parasti ilgst trīs mēnešus. Uzlabošanās notiek aptuveni sešas nedēļas.

Ja, pēc terapijas beigām simptomi ir pazuduši, jāturpina saņemt mastodinon.

Blakus efekti

Ir atsauksmes par Mastodinon, izraisīt alerģiju, slikta dūša, galvassāpes, sāpes vēderā, neliela svara pieaugums, pinnes, izsitumi, kopā ar niezi, halucinācijas, apjukums, uzbudinājums.

Kontrindikācijas mastodinon

Mastodinon lai saņemtu instrukcijas kontrindicēts ļaundabīgo audzēju krūts, ja konstatēta pastiprināta jutība grūtniecības laikā.

Māsu sievietes izmanto narkotiku nav ieteicama sakarā ar to, ka tas ir savdabīgs apspiest laktāciju.

Tabletes Mastodinon jo laktozes saturs nedrīkst lietot pacienti, kas cieš no iedzimtas laktāzes deficītu, pataloģiju iesūkšanas galaktozi, glikozes, galaktozes nepanesību iedzimta.

Kad piemēro kā pilienu mastodinon jāapzinās, ka tie satur alkoholu, un to nevar izmantot pacientiem ar hronisku alkoholisma. Nozīmētajām devas uz fiziskās un psihomotorās reakcijas neietekmē narkotiku. Ar aprūpi izrakstīt kritumu aknu patoloģijām.

Alkoholu un smēķēšanu, var negatīvi ietekmēt efektivitāti līdzekļu.

Laika gaitā, pilieni var kļūt duļķains, nogulsnes, bet jūs varat turpināt lietot tos.

Яндекс.Метрика