Mebendazols

 Narkotiku mebendazols
 Mebendazols - anti helminthiasis.

Farmakoloģiskā darbība

Mebendazols tiek uzskatīts plaša spektra narkotiku, kas izraisa pārkāpumu atdalīšanas glikozes organismā parazītu un līdz ar to notiesāt.

Spriežot pēc atsauksmēm, mebendazols ir īpaši efektīvs enterobioze - pinworm infekciju.

Produkta veids

Tabletes.

Analogi mebendazola: Vermoxum, Vormin, Vero Mebendazols, Telmoks - zāles ar tādu pašu aktīvo vielu.

Indikācijas

Veikt Mebendazols at ankilostomidoze, trihotsefaleze, ehinokokozi, askaridoze, enterobioze, strongiloidoze un jaukta helminthiasis.

Instrukcijas Mebendazols: kā izmantot

 Mebendazols tabletes
 Bērniem pēc 10L, pieaugušajiem būs efektīvs pie devā 100 mg enterobioze kas ņem vienu reizi.

Saskaņā ar norādījumiem Mebendazols bērnu 2-10l sniedz 25-50mg no narkotikām, kā vienu reizi. Ja pastāv liela iespējamība, ka atkārtotas infekcijas spalīši, atkal ņem zāles - pēc divām vai četrām nedēļām.

Lielākā daļa no pozitīvajām atsauksmēm par mebendazola - tiem pacientiem, kuri lietoja narkotikas, tajā pašā laikā ar savu ģimeni.

Kad trihotsefaleze, teniasis, askaridoze, strongyloidiasis, jaukta helminthiasis ankilostomidoze jāņem 100mg no rīta, vakarā trīs dienas.

Par ārstēšana būtu efektīva trihenelleza shēma, kurā trīs rindas veikt 200-400 / dienā uz trim dienām, un ceturtajā līdz desmitajā dienā veikt 400-500mg trīs p / dienā.

Kad Ehinokokoze pieņemt divas rindas 500 mg / dienā pirmo trīs dienu ārstēšanas un pēc tam vēl trīs dienas laikā - trīs rindās 500 mg / dienā. Tad ņem 25-30mg / kg / dienā 3-4 p / dienā.

Ja pacients rāda ilgtermiņa ārstēšana, tas ir nepieciešams, lai kontrolētu darbību nierēm, aknām, uzrauga statusu perifērajās asinīs.

Beigās izmantošanas mebendazola prasa iziet tamponu no tūpļa un fekālijām analīzei, lai novērtētu ārstēšanas efektivitāti. Tiek uzskatīts, ka terapija ir veiksmīga, ja trūkums tārpu olu un pieaugušajiem apstiprināts nedēļas laikā.

Blakus efekti

Mebendazols un Mebendazols ekvivalenti var izraisīt galvassāpes (ar ilgstošu lietošanu), slikta dūša, vemšana, caureja, sāpes vēderā, leikopēnija, hematūrija, eozinofilija, anēmija, reibonis, cylindruria, alerģijas, matu izkrišana.

Kontrindikācijas

Nedodiet zāles bērniem līdz diviem gadiem, zīdīšanu, grūtniecību, paaugstinātu jutību laikā ņemot ar aknu funkciju traucējumiem.

Nav mebendazols apvienojumā ar alkoholu, caurejas.

Яндекс.Метрика