Pie 10

 Pie 10
 Pēc 10 - nozīmē, lai ārstētu epitēlijķermenīšu nepietiekamība.

Farmakoloģiskā darbība

Pie 10 atjauno apmaiņu fosfora un kalcija. Tās aktīvā viela digidrotahisterol, tās struktūra un darbība ir līdzīga vitamīnu D2 un kalcitriolu piemīt protivorahiticheskoy mērenu aktivitāti.

Ja kāds no epitēlijķermenīšu līdzekļiem paaugstina koncentrāciju kalcija asinīs uzlabo mobilizāciju kaulu fosfora.

Produkta veids

Pēc 10 ražots formā šķīduma iekšķīgai lietošanai.

Indikācijas 10

Pēc 10 saskaņā ar instrukciju paredzētais hipoparatireoze, pseudohypoparathyreosis, tetānija, kaulu slimībām, ko izraisa nepietiekama vitamīna D

Kontrindikācijas

Tajā nevar pieņemt 10 no norādījumiem, ja: pārpalikums D vitamīna, hiperkalciēmija, muskuļu krampji, ko izraisa hiperventilācija, nieru osteodistrofiju ar hiperfosfatēmijas, paaugstināta jutība pret D vitamīnu

Uzmanīgi noteikt 10 plaušu tuberkulozi, hronisku sirds mazspēju un nieru mazspēju, nefrourolitiazefosfatnom, hiperfosfatēmija, sarkoidozi un cita veida granulomatozes, laktācijas, grūtniecība, gados vecākiem pacientiem un bērniem laikā.

Narkotiku Usage At 10

10 risinājumu lieto iekšķīgi tukšā dūšā vai pēc ēšanas, maisot ar nelielu ūdens daudzumu. Jūs varat lietot  Jūs varat lietot zāles Am 10 par kādu cukura vai maizes
 10 medicīnu par kādu cukura vai maizes. Eļļas šķīdumu ūdens nejaukt.

Kad hipoparatireoīdisms dot 0, 75-2, 5 mg narkotiku dienā 2-4 dienas. Dienas uzturošā deva - 0. 2-1mg. Veikt dienas devu vairākos posmos. Ārstēšanas un precīzākai dozēšanai nosaka ārsts ilgums.

Pārtrauciet lietot narkotikas par to pašu bez ārsta konsultācijas nevar būt.

Terapijas laikā ir jākontrolē līmeni fosfora un kalcija. Pirmo analīzi veica 5-7 dienas pēc ārstēšanas uzsākšanas un pēc viena vai divas reizes mēnesī.

Pacients prinimayuschemuAt 10, ieteica diēta ar zemu fosfora un augsts kalcija.

Rīcība 10. saglabājas mēnešus pēc terapijas beigām.

Blakus efekti

Dažos gadījumos, kad ir piemērots 10:00 alerģijas notiek.

Ja pārdozēšana novērota slikta dūša, apetītes zudums, aizcietējums, sāpes vēderā, caureja, vemšana, augsts asinsspiediens, nogurums, muskuļu vājums, miegainība, galvassāpes, sirdsklauves, slāpes zaudējumus. Pieteikums instrumenti jāpārtrauc un asins analīzes, lai noteiktu kalcija līmenis: pārdozēšana vielas var izraisīt nieru darbības traucējumiem, urolitiāzi, kalcifikācija nierēm un mīksto audu. Par ārstēšana diurēzi pavadīt ievērot kalcija-free diētu, veikt steroīdi, kalcitonīns, bisfosfonatu. Dažos gadījumos, hemodialīze. Pēc samazinot kalcija līmenis likmi ārstēšanas 10 pie atjaunot.

Яндекс.Метрика