Insty

 Insty

Insti - līdzeklis pret saaukstēšanos augu bāzes.

Farmakoloģiskā darbība

Insti - kombinēts preparāts, kas ietver izvilkumus baltā vītola mizas, lapas, smaržīgi vijolītes, adhatody asinsvadu, ķīniešu tēja, sfērisks eikalipta, lakrica saknes, baldriāns, fenheļa augļi.

Sakarā ar iekļauto sagatavo augu komponentu dabas īpašībām, Insty novērš siltuma palīdz novērst flegma, novēršot iekaisumu.

Produkta veids

Medicīna Insty ražotas granulas izmanto, lai sagatavotu karstu risinājumu iekšējai lietošanai.

Indikācijas

Insti saskaņā ar instrukcijām, kas norādītas uz simptomu SARS: drudzis, aizlikts deguns, galvassāpes, klepus, sāpīga rīšana.

Iepriekš Ja ķermeņa temperatūra pieaug 38grd redzēt lielāku klepus, sēkšana parādās plaušu, kakla sāpes, strutaini krēpas, strutaini rinoreja ar, jums ir nepieciešams pārtraukt lietot narkotikas, mainīt attieksmi (bieži pārvietojas uz antibiotikām, nesteroidy).

Lietošanas instrukcijas Insty

 Medicīna Insty piedzēries kā karstu tēju
 Pieaugušie iecelt Insty veikt divas vai trīs p / dienā. Lai sagatavotu risinājumu, granulas uzlej karstu ūdeni (apmēram 250 ml), samaisa un pēc tam lēnām dzert. Dzert Insty parasti pēc ēšanas.

Ārstēšana ilgst ne vairāk par 7-8dn.

Blakus efekti

Tikai blakusparādība Insty - alerģiskas reakcijas, ja atsevišķiem paaugstinātu jutību, kas ir daļa no ekstrakta.

Kontrindikācijas Insty

Saskaņā ar instrukcijām Insty kontrindicēta bērniem līdz 18L., Nepanesība medikamentu komponentiem.

Neskatoties uz to, ka sastāvs Insty tikai dabiskas sastāvdaļas, ieskaitot papildvielas nav etanols, nav ieteicams lietot grūtniecības laikā (sastāvā ir lakrica, fenhelis, ir kontrindicēti grūtniecības laikā) zīdīšanas laikā.

Medicīna Insty jālieto piesardzīgi traucējumiem aknu, nieru funkcijas, sirds un asinsvadu slimības, paaugstināts asins recēšanu.

Viens no palīgvielām nozīmē, saharoze, kas būtu jāņem vērā, piemērots pacientiem ar cukura diabētu, un tiem, kas tur uz diētu ar samazinātu cukura saturu.

Nelietojiet zāles vienlaicīgi ar līdzekļiem, klepus un krēpu ražošanas milzīgs, jo tas var novest pie krēpām stagnācijas un pasliktināšanos auksts.

Яндекс.Метрика