Neoton

 Neoton
 Neoton - zāles, kas stimulē vielmaiņu.

Farmakoloģiskā darbība

Neoton - analogs phosphocreatine, tiek ražots cilvēka organismā, nodrošinot samazināšanu muskuļu procesā iesaistīto attīstības adenozīna trifosfātu.

Zāles Neoton izmanto, lai nodrošinātu normālu darbību miokarda, traucēta sakarā ar palēnināta metabolisma hipoksijas vai išēmijas laikā.

Narkotiku novērš aritmiju, ir antioksidanta un diurētisku efektu, novērš asins recekļu veidošanos, izlabo kļūdas vielmaiņas izraisīti saistībā ar pārmērīga fiziskas slodzes.

Sistēmiskā hipoksiju Neoton spēj aizsargāt nieru audu, uzlabo asinsriti mazo kuģiem.

Produkta veids

Zāļu atbrīvošanās Neoton šķīdumā.

Indikācijas Neoton

Neoton lietošanas instrukcijas akūta miokarda, miokarda išēmija, sastrēguma sirds mazspēju, akūtas asinsrites traucējumi smadzenēs.

Sportisti Neoton noteikti pasākumi, lai novērstu fizisku stresu un paātrinātu pielāgošanos smago fiziskas slodzes.

Kontrindikācijas

Neoton nedrīkst lietot, ja Jums ir paaugstināta jutība.

Lai panāktu lielāku efektu, zāles jālieto pēc iespējas īsākā laikā pēc pirmo simptomu išēmijas. Narkotiku sajauc ar šķīdinātāju tieši pirms ievadīšanas.

Zīdīšanas laikā, grūtniecība Neoton lietot tikai stingrā norādes, kā dati par drošību tās izmantošanu šajās valstīs nav.

Ieceļot narkotiku uzskata, ka tas uzlabo citu anti-išēmijas un aritmiju iedarbību un tiem, kas stimulē kontrakcijas miokarda.

Lietošanas instrukcijas Neoton

Neoton par akūtu miokarda pirmajās 24 stundās tiek intravenozas bolus - 2-4gr, tad pilienu jāievada 8-16gr atšķaida ar 200 ml 5% glikozes šķīduma divas stundas. Nākamajos 24 stundu intravenozas pilienveida 2-4gr divu p / dienā. Trešajā dienā infūzijas jāievada 2g ir divi p / dienā. Ja nepieciešams, zāles tiek ievadīts daudzumā no 2 g, sešu dienu.

 Dozēšana Neoton - IV
 Sirds mazspējas Neoton intravenozas pilienveida 1-2gr divas rindas / dienā 10 dienas vai divām nedēļām.

Kad miokarda išēmija darbības laikā izstrādāt, zāles ir ievadīšanai daudzumā Neoton 3 g uz litru cardioplegic šķīduma. Labs efekts ir novērots injekciju kursu pirms operācijas laikā - par 3-5dn divām rindām 2g / dienā, un pēc operācijas - par 1-2dn.

Lai novērstu ekstremitātes išēmija norādījumus Neoton bolus intravenoza tādā daudzumā 2-4gr, preoperatively. Operācijas laikā, ieliet vairāk 8-10gr Neoton izšķīdina 5% dekstrozi.

Blakus efekti

Piemērojot līdzekļus terapeitiskās devas blakusparādības parasti nenotiek, bet strauja intravenozi spiedienu var samazināt.

Dati par pārdozēšanu Neoton, kas noveda pie negatīvām sekām, nav noteikts.

Яндекс.Метрика