Melagenin

 Melagenin
 Melagenin pigmentēts āda ir instruments, kas veicina sintēzi melanīna un pavairošanu ādu.

Farmakoloģiskā darbība

Melagenin ir zāles, kas ir spēja atjaunot ādas pigmentācija, palielinot ādas spēju absorbēt ultravioleto gaismu ar L-dopa klātbūtni, kas (uzturvielas) tiek pārvērsta melanīnu.

Vairāk populārs ir narkotika plus Melagenin, kas ir līdzīgs farmakoloģiskā darbība Melagenin.

Struktūra ietver Melagenin plus spirta ekstrakts cilvēka placentas un kalcija hlorīdu.

Cilvēka placenta ir augsta bioloģiskā aktivitāte un nozīmīgs terapeitisks iedarbīgumu, bet kalcija hlorīds spēlē svarīgu lomu atveidošanai melanocītiem (pigmenta šūnas) un sintēzi melanīna.

Melagenin, atsauksmes apstiprina, veicina atlaišanu pat akūtus gadījumus vitiligo (slimība, kas raksturojas ar izskatu depigmented plankumi uz ādas), kas iedarbojas uz bazālo slāni epidermu.

Jāatzīmē, ka rezultātā pieteikums sagatavošanu repigmentation neatgriezeniska. Kā atsauksmēm, Melagenin skar tikai depigmented jomas, neietekmējot normālu ādu. Turklāt, ātrāk pigmentācijas pakļauti pacienti ar tumšāku ādas, nekā tie, kas ir vieglāks ārējā apvalka.

Indikācijas Melagenin

Melagenin plus pamācība iesaka vitiligo un Depigmentācija ādas, izraisa apdegumus, bet norāde par narkotiku joprojām Melagenin baldness un alopēcija (fragmentāra matu izkrišana).

Kontrindikācijas

Saskaņā ar instrukcijām, Melagenin nedrīkst lietot grūsnām vai laktējošām pacientiem. Paaugstināta jutība - kontrindikācija lietošanai norādītajā Instrukciju Melagenin plus.

Lietošanas instrukcijas Melagenin

Melagenin ražots formā losjonu, kas ir piemēroti, viegli berzes uz ādas bojājumi, trīs reizes dienā.

Reizi dienā (ne vairāk kā 15 minūtes), narkotiku apstrādātas ādas laukums būtu pakļauts tiešai saules staru vai nelielu darbības vai UV starojumu.

 Melagenin plus
 Ja to izmanto pareizi Melagenin pirmo posmu ārstēšanas skartajās teritorijās kļūs sarkans, un tikai pēc kāda laika sāk satumst.

Melagenin plus losjons, kas devā 1-5 ml rokasgrāmatas iesaka pirkstus maigi berzēt vērā depigmented jomās 1 dienā.

Ir svarīgi, ka pieteikums Melagenin plus saules gaismas iedarbības vai infrasarkano staru lampas, nav priekšnoteikums.

Blakus efekti

Melagenin atsauksmes raksturot kā instruments, kas ir labi panes pacienti.

Iespējamās blakusparādības no zāļu ietver alerģiskas reakcijas.

Kontrindikācijas

Saskaņā ar instrukcijām, Melagenin nedrīkst lietot grūsnām vai laktējošām pacientiem. Paaugstināta jutība - kontrindikācija lietošanai norādītajā norādījumiem uz Melagenin plus

Papildus Informācija

Cieši noslēgtā flakons Melagenin jāuzglabā vietā, kas ir aizsargāta no gaismas un mitruma, kas atbilst līdz istabas temperatūrai.

Ražotājs garantē piemērotību narkotiku trīs gadus ar nosacījumu, ka tas ir pareizi uzglabāti.

Яндекс.Метрика