Melbek

 Melbek tabletes
 Melbek - pretiekaisuma līdzeklis.

Farmakoloģiskā darbība

Melbek - nesteroīds zāles, kuru aktīvā viela - meloksikāma.

Zāles ir pretiekaisuma, pretsāpju, pretiekaisuma iedarbība.

Noteikts, ka Melbek ir mazāk toksiskums nekā citiem pretiekaisuma līdzekļiem nesteroidov grupa (piemēram, diklofenaks, naproksēnu, piroksikāmu), kam var būt negatīva ietekme uz nierēm un gremošanas sistēmu.

Ir arī novērots, ka Melbek pie ieteiktās devas nav nekādas ietekmes uz trombocītu agregāciju, asiņošanas laiku savukārt naproksēnu, ibuprofēnu, diklofenaks, ievērojami indometacīnu paildzināt asiņošanas laiku un kavē trombocītu agregāciju.

MELBEK aktīvā viela ātri uzsūcas no gremošanas trakta, neatkarīgi no ēdienreizēm, maksimālā koncentrācija asinīs sasniedz pāri 5-6ch pēc iekšējai lietošanai. Vienota resursu koncentrācija notiek caur 3-5sut. terapija.

In intramuskulāra Meloksikāms pilnībā uzsūcas, maksimālā koncentrācija līdz vienai stundai pēc injekcijas Melbek.

Produkta veids

Melbek tabletes, šķīdums injekcijām Melbek un taisnās zarnas svecītēm.

Indikācijas

Melbek Instrukcijas norādīja, ka zāles ir indicēts simptomātiskai ārstēšanai reimatoīdā artrīta, lai atvieglotu sāpes osteoartrīta, deģeneratīvu locītavu slimību, osteoartrīts, ankilozējošā spondilīta, sāpju un dažādas izcelsmes (zobu sāpes, sāpes pēc traumas vai operācijas, sāpes dorsalgia, muskuļu sāpes, algodismenoree, išiass).

Lietošanas instrukcijas Melbek

Tabletes Melbek iesaka lietot kopā ar ēdienu, viņi nevar sakost. Ieteicamā deva - 7 5-15mg vienu p / dienā.

Intramuskulārās injekcijas Melbek darīt tikai pirmajās ārstēšanas dienās, un tad doties uz tableti.

Apvienojot kombinēta terapija injekcijas un tabletes Melbek nedrīkst pārsniegt dienas devu 15 mg.

Taisnās zarnas svecītes Melbek ievadīts viens p / nakts viena lieta (15 mg).

 Melbek injekcijas
 Pacientiem, kuriem tiek veikta hemodialīze, kuri cieš no nieru mazspējas, nedrīkst lietot vairāk nekā 7, 5 mg narkotiku / dienā.

Pacientiem, kuriem ir paaugstināts blakusparādību risku, sākt ārstēšanu ar 7, 5 mg / dienā.

Pareiza deva Melbek pacientiem ar viegliem, vidēji smagiem nieru slimību, kompensē ciroze posms nav nepieciešama.

Blakus efekti

Melbek var izraisīt vemšanu, caureja, slikta dūša, aizcietējums, vēdera uzpūšanās, ezofagīts, hepatīts, sāpes vēderā, gastrīts, kolīts, var izraisīt attīstību kuņģa čūlu, redzes traucējumi, konjunktivīts, pietūkums, angioedēma, akūta nieru mazspēja, stomatīts, izsitumi, nieze, kairinājums, āda, anēmija.

Arī Melbek instrukciju paziņoja, ka tas var izraisīt šajā līmenī transamināžu, bilirubīna, kreatinīna, izmaiņas asinsainā (citopēniju, trombocitopēnija, leikopēnija), galvassāpes, reibonis, nogurums, garastāvokļa izmaiņas pieaugumu, zvanīšana ausīs, izskats tūskas, paaugstināts spiediens.

Kontrindikācijas Melbek

Melbek apmācības ir kontrindicēta: nieru mazspēja, aknu, paaugstināta jutība, kuņģa čūla dvenadatsatiperstnoy kuņģa-zarnu trakta akūtajā fāzē, bronhiālā astma, deguna polipozes, angionevroticheskom tūsku, nātreni, ko izraisījusi izmantošanu, acetilsalicilskābi un citiem nesteroīdiem pretiekaisuma līdzekļiem. Tāpat mēs varam pieņemt fondu māsu, grūtnieces, bērnus līdz 15L.

Melbek intravenozas injekcijas nav.

Nelietojiet kombināciju divu vai vairāku Nesteroīdas narkotiku, jo liela varbūtība asiņošana no kuņģa-zarnu traktā, tas čūlas. Būtu arī jāņem vērā, ka Melbek vēlams kombinēt ar litija sāļus (nesteroidy kavē procesu likvidēt litija sāļus caur nierēm, kas noved pie to uzkrāšanos un toksicitāti). Preparāti, mēdz saasināt ietekmi tiklopidīnu, heparīnu, kuru dēļ palielina asiņošanas risku no kuņģa atvēršanas.

Sievietes, kuras lieto kontracepcijas IUS par, paturiet prātā, ka Melbek samazina tā efektivitāti.

Piemērojot medikamentus ar diurētisko līdzekļu vienlaikus, tas ir nepieciešams, lai izmantotu pietiekamu šķidruma daudzumu.

Ir arī zināms, ka meloksikāms mazina zālēm, kas pazemina asinsspiedienu.

Nav jāapvieno ar ciklosporīnu Melbek kopš Tas var izraisīt nefrotoksisko iedarbību tā.

Nav informācijas par iespēju apvienot zāles ar antacīdiem, digoksīnu, furosemīdu, tāpēc jums vajadzētu meklēt profesionālu konsultāciju pirms terapijas uzsākšanas.

Atļauja tiek piešķirta, lai izmantotu Melbek ar perorālajiem pretdiabēta zālēm.

Яндекс.Метрика