Melitor

 Melitor

Melitor - zāles, kas ietekmē nervu sistēmu.

Farmakoloģiskā darbība

Melitor attiecas uz grupu, kas satur antidepresantus, ir efektīvs dažādās depresīvu stāvokļu, ieskaitot stresa, ļaunprātīga sinhronizēt diennakts ritmu (cikliskās svārstības, kas saistītas ar izmaiņām dienu un nakti, un pārstāv "iekšējo pulksteni"), trauksme.

Melitor palīdz sinhronizēt diennakts ritmu, atvieglo aizmigšana, miega stabilizējas, tas stimulē melatonīna (hormonu ar antioksidantu iedarbību, kas regulē ciklu "nomoda-miega").

Ir atsauksmes par Melitor, pacienti, kas cieš no depresijas, ko izmanto, viņi atzīmēja in slow-viļņu miega fāzes pieaugums nemainot strauju posmu miega.

Tiek arī norādīts, ka Melitor stimulē atbrīvošanu norepinefrīna, dopamīnu frontālās daivas smadzeņu.

Zāles tika pētīta veseliem brīvprātīgajiem, kurā tika konstatēts, ka negatīvā ietekme uz atmiņu, svaru, asinsspiedienu, sirdsdarbības ātruma, koncentrācijas, seksuālo funkciju, bet tā nav. Ir arī atsauksmes par Melitor, ka tas nav atkarību, neizraisa attīstību abstinences simptomus pēc terapijas.

Maksimālā koncentrācija narkotiku sasniedz pēc viena, divas stundas pēc zāļu ieņemšanas.

Aktīvā viela ir - agomelatīnu.

Produkta veids

Melitor tabletes.

Indikācijas Melitora

Melitor saskaņā ar instrukcijām, paredzēts, lai ārstētu depresiju.

Kontrindikācijas

Melitor nevar izmantot, ja konstatēta pastiprināta jutība, laktāzes deficītu, iedzimtu galaktozes nepanesību, glikozes-galaktozes malabsorbciju, smaga aknu slimība.

Tāpat saskaņā ar instrukcijām Melitor kontrindicēta gados vecākiem pacientiem ar demenci, medmāsu, grūtniecēm, bērniem līdz 18L.

UZMANĪBU pacientus piešķirot pēc Melitor 65l, tiem, kuri cieš no mānija vai hipomāniju, nieru slimībām, pacientiem lieto alkoholu, kā arī tiem, kas pieņem hepatotoksisku narkotikas.

Šīs darbības ir saistītas ar bīstamo iekārtu, vadot transportlīdzekli, ir jāatbilst īpašu piesardzību terapijas Melitor laikā.

Biopieejamība Melitor samazinās smēķēšanas un izmantošanu perorālo kontracepcijas, gluži pretēji, tas palielina.

Lietošanas instrukcijas Melitora

Melitor paredzēta tikai iekšējai lietošanai. Norijiet tabletes veselas, bez saspiešanas vai košļājamo.

 Melitor - zāles, kas ietekmē nervu sistēmu.
 Lai izvairītos no blakusparādības no kuņģa-zarnu trakta, ieteicams lietot zāles ēšanas laikā, parasti pirms gulētiešanas. Dienas deva Melitor veikt vienā reizē.

Pieaugušie Melitor Norādījumus par ņemot 25mg / dienā. Ja pēc divu nedēļu ārstēšanas, rezultāts ir niecīgs, deva tika palielināta līdz 50 mg. Devu var mainīt, ārstējošais ārsts atkarībā no pacienta veselības stāvokļa. Iet cauri ārstēšanu, pacienti ir ieteicams pastāvīgi kontrolēt aknu funkciju: sākumā ārstēšanas un pēc pāris reizes ik pēc sešām nedēļām (apmēram 6, 12, 24ned). Ilgst depresijas ārstēšanai parasti ir ne mazāks par sešiem mēnešiem.

Blakus efekti

Melitor parasti ir labi panesams, tikai dažos gadījumos izstrādāt blakusparādības, kas izzūd pēc divām ārstēšanas nedēļām.

Pēc terapijas uzsākšanas var būt slikta dūša, gastralgia, hepatīts, traucēta izkārnījumos, paaugstināts aknu transamināžu, reibonis, parestēzija, redzes traucējumi, domas par pašnāvību raksturs, migrēna, sajūta bezcēloņu trauksme, galvassāpes, traucējumi miega, nātreni, eritematozi izsitumi, nieze, mialģija, muguras sāpes, nogurums, ekzēma.

Ir atsauksmes par Melitor, kas pārsniedz ieteicamo devu, var attīstīties sāpes pakrūtē, nogurums, miegainība, nemiers, uzbudinājums (spēcīgs uzbudinājums, kopā ar sajūtu bailes un nemieru), cianoze (zilas ādas, gļotādu), spriedze, savārgums reibonis. Pārdozēšanas gadījumā, pacientiem vajadzētu mazgāt kuņģi, ņem helātu, kā īpašs pretlīdzeklis in Melitor nav.

Яндекс.Метрика