Vilka zobi

Apraksts melnos

 Melnā rudzu grauda ausis uz labību
 Melnie graudi vai dzemdes ragi - parazītiska sēne, kas rodas pacientiem ar ausīm labības, galvenokārt kviešiem un rudziem. Gather ragi ražas graudu ar atpūtas posmā, kas pielāgoti ziemošanas. Tagad lauksaimniecības kultūru pateicoties mūsdienu ārstēšanas metodes, melnos graudus gandrīz nenotiek, un medicīniskiem mērķiem tā tiek kultivēta izolētas stādījumiem.

Ķīmiskais sastāvs ietver vairākas melnā rudzu grauda alkaloīdu toksisko - ergozin, ergotamīns, ergocryptine, ergocristine, ergocornine, ergometrine, kurš, kad laiž miltus formā piemaisījumu var izraisīt smagu saindēšanos sauc ergotismu. Bez ragiem satur pigmentus, saharīdus, fitosterolus, organiskās skābes, tauku eļļas, amīni un aminoskābes.

No melnajiem graudiem izmantošana

Ārstnieciskiem nolūkiem, izmantojot melnos graudus otrajā pusē XIX gadsimta kā efektīvu hemostatiskās aģents dzemdes asiņošana. Jo pulvera formā un šī sēne infūzijas izraisa asinsvadu sašaurināšanos, vienlaikus palielinot muskuļu tonusu dzemdē. Tā atonisks pēcdzemdību dzemdes asiņošana ir galvenās indikācijas par saturošu preparātu lietošanas melnos graudus - Ergometrine maleāts Ergotala un Ergotamīns kā daudzums. Turklāt, šīs zāles ir parakstītas pārkāpumiem menstruālā cikla, kā arī diagnostikas invazīvām procedūrām un asiņošana pēc aborta.

 Melnos graudus - parazitāras sēnīte ģimene sporynёvye
 Vilka zobi iekļauta arī dažos kombinētā narkotikām, piemēram, Belloidum kas papildu satur papildus rudzu grauda alkaloīdu ar Belladonna un butiletilbarbiturovuyu skābes un piemērots ar neirotiskiem traucējumiem, migrēnas, hipertireoze un Menjēra slimības.

Melnajiem graudiem ir daļa no homeopātiskā Secale comutum un indicēts satricinājums, apakšstilbu čūlas, caureja, migrēnas, diabēta, grūti darba un augstu asinsspiedienu.

Tautas medicīnā lieto kā melno rudzu graudu hipotensīvās un vazodilatatoru ārstēšanai hipertensijas un citu slimību, kas veicina asinsrites traucējumiem, kā arī galvassāpes, garīga rakstura traucējumiem, menopauzes un migrēna. Lai sagatavotu buljonu ārstēšanai migrēna vienu tējkaroti melno un pārlej ar glāzi verdoša ūdens un ievadīt pusstundu. Ņem 1 ēdamkaroti trīs reizes dienā. Šis novārījums var arī izmantot, lai apturētu dzemdes asiņošana.

Eksperimentālo pētījumu skaits ierakstīts, ka melno rudzu graudu zāles, kas ietekmē asinsspiedienu, var izraisīt bradikardiju, un palielina asins recēšanu un sabojāt asinsvadu endotēlija.

Lietojot melnos graudus, būtu jāpatur prātā, ka šis augs ir ļoti toksiska un prasa lielu uzmanību un obligāto medicīnisko uzraudzību.

Kontrindikācijas melnos

Preparāti no melno kontrindicēta veikt grūtniecības laikā, un to izmantošana dzemdību laikā izraisa dažādas slimības, tostarp traucējumiem pašu placentu un elpošanas nomākumu jaundzimušajam.

Turklāt, kontrindikācijas un graudi ir stenokardija un perifēro vazokonstrikcija, glaukoma, traucējumi aknu un nieru funkcijas, septisko apstākļi, tad vēlāk posmi aterosklerozi un hipertoniju, peptiska čūlas slimība kuņģa-zarnu trakta, un epilepsijas zāles, kas satur melnos graudus, veikt piesardzīgi.

Pārdozēšanas gadījumā vai saindēšanās melno inficēti milti var attīstīties nekrotiskās izmaiņas perifērijas daļās ekstremitāšu, kurus pavada stipras sāpes un kaitējumu uz centrālo nervu sistēmu, kas izpaužas kā miegainība, parestēzija, reibonis, un garīgiem traucējumiem. Dažos gadījumos, melnos graudus var izraisīt akūtu intoksikāciju nāvi.

Яндекс.Метрика