Meloksikāms

 Meloksikāms tabletes

Meloksikāms - pretiekaisuma līdzeklis.

Farmakoloģiskā darbība

Meloksikāms - NPL grupa oksikāmu grupai, ir pretsāpju un pretiekaisuma iedarbība.

Meloksikāms uzsūcas gremošanas traktā pilnībā, bet pārtikas uzņemšana uz absorbciju neietekmē. Pēc vienas iekšējai lietošanai Meloksikamam sasniedz maksimālo koncentrāciju caur 5-6ch.

Produkta veids

Ražošana Meloksikāms tabletes, šķīdums injekcijām intramuskulārās meloksikāmu.

Indikācijas izmantošanas meloksikāma

Meloksikāms ir noteiktas saskaņā ar norādījumiem saasināšanos osteoartrīta, reimatoīdā artrīta, hronisks artrīts, ankilozējošā spondilīta ārstēšanai (ankilozējošo spondilītu).

Kontrindikācijas

Instrukcijas Meloksikāms norādīja, ka tā ir kontrindicēta: smaga sirds mazspēja, kad, aknas, nieres, asiņošana no kuņģa-zarnu trakta, un citu cerebrovaskulāru, čūlas gremošanas sistēmu.

Nelietojiet zāles bērniem līdz 15 l., Pacientiem ar paaugstinātu jutību pret meloksikāmu citu nesteroidam, īpaši aspirīnu. Tas nav ieteicams lietot līdzekļus, lai tie, kas agrāk ir bijusi alerģiska reakcija pret kādu medikamentu formā nesteroīds deguna polipi, angioneirotiskā tūska, bronhiālās astmas lēkmes, nātreni.

Meloksikāms grūtniecības laikā ir kontrindicēta.

Apvienot meloksikāmu tabletes vai injekcijas ar ņemot litiju nav ieteicama, jo var palielināt toksiskumu pēdējo. Ir vēlams apvienot narkotikas ar trombolītisku, prettrombotiskie līdzekļi (koagulācijas parametri, jākontrolē asins ēka), ar nesteroidami citām grupām (paaugstināts risks čūlu un eroziju gremošanas trakta)

Ir arī atsauksmes no meloksikāma, ka tas mazina intrauterīno kontracepciju.

Lietošanas instrukcija meloksikāma

Meloksikāms tabletes tiek veikti reizi p / dienā ēšanas laikā, tās vajadzētu dzert 250ml šķidruma.

Injekcijas Meloksikāms tiek veikta tikai intramuskulāras injekcijas. Intravenoza narkotikas ir kontrindicēta. Injekcijas Meloksikāms darīt pirmajās ārstēšanas dienās, un tad sākt lietot tabletes.

Ārstēšanai paasinājumu osteoartrīta veikt 7 viens 5 mg p / dienā. Gadījumos, kad terapeitiskais efekts netiek sasniegts, deva tiek palielināta līdz 15 mg.

Ārstēšanai reimatoīdā artrīta, ankilozējošā spondilīta veikt 15 mg meloksikāma viens p / dienā. Ja rezultāts ir manāms, dienas devu var samazināt līdz 7, 5 mg.

Veikt meloksikāmu tabletēm devas, kas pārsniedz 15 mg nav ieteicams.

Saskaņā ar norādījumiem meloksikāma pacientiem, kuriem veic dialīzi, kas cieš no nieru mazspējas iecelts veikt ne vairāk kā 7, 5 mg / dienā. Pacientiem ar viegliem un vidēji smagiem nieru darbības traucējumiem nav pielāgot devu  Meloksikāms - ārstēšanai saasināšanās osteoartrīta, reimatoīdā artrīta, poliartrīta
 seko.

Gados vecāki pacienti, kas cieš no reimatoīdā artrīta, ankilozējošā spondilīta par pagājušo ilgstošas ​​terapijas ir paredzēta, lai ņemtu 7, 5 mg, un, ja pastāv risks, ka blakusparādības, palielināt deva ir neiespējami.

Spriežot pēc atsauksmēm par savākto Meloksikams pacientiem ar aknu funkciju traucējumiem vidū, vieglas deva nevar samazināt.

Blakus efekti

Meloksikāma lietošana var izraisīt izmaiņas redzes asuma, galvassāpes, troksnis ausīs, apziņas, reibonis, anēmija, leikopēnija, agranulocitoze, trombocitopēnija, sāpes vēderā, sāpes pakrūtē, slikta dūša, meteorisms, vemšana, aizcietējums, kuņģa čūlas zaudējumu, asiņošana no kuņģa, ezofagītu perforācija siena no gremošanas trakta, kolīts, gastrīts, caureja. Visbiežāk novērotās blakusparādības no kuņģa un zarnu trakta rasties gados vecākiem pacientiem - attīstību peptiska čūla, kuņģa-zarnu trakta asiņošana, perforācija gremošanas traktā.

Ir atsauksmes par meloksikāma, izraisa paaugstinātu spiedienu, asinsvadu paplašināšanos zem ādas ar sajūtu drudzis, tahikardija, nieru mazspēja, bronhiālās astmas lēkmes (pacientiem ar alerģiju pret nesteroidy vēsturē), izsitumi un nieze uz ādas, toksiskā epidermālā nekrolīze, gļotādas tūska vai ādas aptver angioedēma, fotosensitivitāte, erythema multiforme, hepatīts, aknu darbības traucējumi.

Яндекс.Метрика