Memoplant

 Memoplant

Memoplant - homeopātiskās sagatavošana, lai ārstētu patoloģiju smadzeņu cirkulāciju.

Farmakoloģiskā darbība

Memoplant izveidots, pamatojoties uz izrakstu no Ginkgo biloba.

Narkotikas palielina izturību audiem smadzeņu un ķermeņa uz hipoksiju, uzlabo veiktspēju, atmiņu, dzirdi, redzi, mazina tūsku tīklenes, ir neuroprotective efektu.

Ir pozitīvas atsauksmes no Memoplant piemēro atveseļošanās periodā pēc traumas - tas uzlabo perifēro, smadzeņu asinsriti, novērš toksisko, traumatisku smadzeņu tūsku.

Produkta veids

Memoplant ražot dzeltenīgi brūns apvalkotās tabletes.

Indikācijas Memoplanta

Memoplant efektīvi dažādiem funkcionāliem un organisko traucējumiem smadzenēs rodas pēc traumatisks smadzeņu traumas dēļ vecumu saistītās izmaiņas, demence, smadzeņu operācijas vai izraisījis smadzeņu aterosklerozes, Alcheimera slimība, insults. Arī izmanto narkotiku pārkāpjot perifēro cirkulāciju, par aterosklerozes ārstēšanā obliterējoša kāju, endarterīts, Reino slimība, diabētiskās angiopātiju.

Labas atsauksmes par Memoplant piemēro traucējumiem vestibulārā aparāta, kas izteikts troksnis ausīs, kustību koordinācijas traucējumi, reibonis.

Memoplant instrukcijas var lietot paaugstinātas garīgās slodzes.

Kontrindikācijas

Memoplant nevar ņemt pie: paaugstinātas jutības reakcijas, kad progresē kuņģa un zarnu trakta čūlas, miokarda infarkta akūtā stadijā, akūtas smadzeņu asinsrites patoloģijas, erozijas gastrīts, antikoagulācijas. Tāpat saskaņā ar instrukcijām Memoplant kontrindicēta bērniem līdz 12L.

Piesakies Memoplant zīdīšanas laikā, grūtniecība nav ieteicama, jo nav pietiekamas informācijas par drošību Memoplant terapiju šajā periodā.

Ir vēlams iecelt pacientam, kurš ilgu laiku acetilsalicilskābes, antikoagulanti - tas var izraisīt palēnināšanos asins recēšanu, asiņošana.

Piesardzība jāievēro pacientiem ar iedzimtu galactosemia, galaktozes malabsorbcijas sindroms, vai glikozes, iedzimta deficīta laktāzes, kā formulēšanā ietver palīgvielas ir laktoze.

Lietošanas instrukcijas Memoplanta

Tabletes Memoplant pieņemam, bez košļājamā, dzeramais ūdens.

Par attieksmi pret demences veikt vienu, divas tabletes trīs Memoplant p / dienā. Ārstēšanas ilgums ir vismaz 8ned. Ja pēc trīs mēnešus ilgas ārstēšanas nav uzlabojumu, tas ir nepieciešams, lai novērtētu iespēju turpmākai īstenošanai.

Jo patoloģijas asins perifēro cirkulāciju, troksnis ausīs, reibonis uzņemties 1. tablete trīs p / dienā, vai divas tabletes Memoplant divu p / dienā. Ārstēšana asinsrites traucējumu parasti ilgst vismaz sešas nedēļas, un troksnis ausīs, vertigo - 6-8ned. Ja klīniskā iedarbība, beidzoties šim periodam ir klāt, viņš ir maz ticama, tāpēc ir nepieciešams, lai aktualizētu jautājumu mainīt ārstēšanas režīmu.

 Memoplant - narkotiku uzlabot atmiņu

Terapija hronisku demence narkotiku Memoplant parasti ilgst ne mazāk 8ned. Pēc trim mēnešiem, jums ir jāveic pārbaude, lai pārbaudītu, cik pamatota turpināšanu terapiju.

Memoplant Apmācības tiek ieteikts lietot visu laiku, bez spraugām.

Ja tablete vēl trūka, vai tika veikti nepietiekamā daudzumā nākotnē ievērot ārstēšanas shēmām bez izmaiņām.

Blakus efekti

Par Memoplant pārsvarā labas atsauksmes. Retos gadījumos, alerģiska nieze, apsārtums, izsitumi, slikta dūša, vēdera uzpūšanās, caureja, reibonis, galvassāpes.

Ja ārstēšanas laikā bieži ir troksnis ausīs un reiboni, dramatiski vājina vai pazūd dzirde, jākonsultējas ar ārstu.

Dati par pārdozēšanu Memoplant nav, bet, ja ieteicamā deva ir pārsniegta, un tas būs saistīts ar attīstību nevēlamas blakusparādības, jums vajadzētu meklēt medicīnisko palīdzību kvalificēti.

Яндекс.Метрика