Menovazin

 Menovazin risinājums
 Menovazin - risinājums vietējo anestēziju.

Farmakoloģiskā darbība

Menovazin - kombinētā rīku, kas pateicoties daļa no mentola, prokaīnu benozokainu ir pretsāpju un vietējo rīcību.

Prokaīna (Novocain) - viela ar vieglu anestezējošu efektu, bloķējot nātrija kanālus, lai novērstu rašanos impulsu jutīgos nervu galiem.

Benzokaīns - instruments, kas tiek izmantots virsmas anestēziju un kā prokaīnu novērst tādas sāpju impulsu nervu šķiedru un jušanas nervu galiem.

Mentols iekaisušas nervu galiem uz ādas, paplašinās virszemes asinsvadus, palielina analgētisko efektu benzokaīnu un prokaīnu, rada sajūtu vēsumu, mazina niezi.

Sistēmiskā asinsritē ja lokāli Menovazin netrāpa.

Produkta veids

Produce risinājumu un ziežu Menovazin Menovazin. Līdzekļi satur vienu gramu Benzokaīns un Prokaīna, 2, 5 g mentolu.

Šķīdums Menovazin satur 70% etilspirta.

Indikācijas Menovazin

Saskaņā ar instrukcijām Menovazin izmanto kā vietējās anestēzijas pie mialģija (muskuļu sāpes), neiralģijas (sāpes, kas saistītas ar nervu traumas), artralģija (locītavu sāpes). Pieteikums Menovazin arī efektīvs niezi ādas dermatožu - kā Pretniezes līdzeklis.

Kontrindikācijas Menovazin

Ir vēlams piemērot ziedi vai risinājumu sadalīti ādu (ievainoti, slimi apdegumus, dermatīts, ekzēma, uc) un ādu, kur platība, kas ir jāārstē, ir iekaisums.

Menovazin kontrindicēts grūtniecības laikā. Lai grūtniecības laikā novērstu locītavu sāpes, muguras sāpes, nevis Menovazin ir labāk izmantot paracetamolu.

Uzmanīgi noteikt līdzekļus sieviešu, bērnu zīdīšanas periodā līdz 18 gadiem. No psihomotorās reakcijas ātrums, koncentrācija nozīmē nekādas ietekmes.

Lietošanas instrukcijas Menovazin

 Menovazin ziede
 Risinājums un ziedes Menovazin izmantota tikai ārēji. Instruments būtu jāpiemēro ādas rajoniem, kas ir vairāk nekā skartajā zonā un berzēt. Lai būtu visefektīvākais ziedes vai risinājums ir piemērots divu vai trīs p / dienā, un turpina veikt procedūras, lai skaidri uzlabojumi.

Pieteikums Menovazin ilgāk kā 3-4 nedēļas nav ieteicams. Pēc kāda laika, ja nepieciešams, terapeitiskā kurss var atkārtot.

Pēc atsauksmēm, Menovazin izmantoti tautas medicīnā hipertensiju. Šķīduma sastāvs ieziest ādu no kakla līdz auss divas reizes dienā.

Apraksts blakusparādības Menovazin

Saskaņā ar atsauksmēm un aprakstiem Menovazin var izraisīt kontaktdermatītu, alerģiskas reakcijas. Ilgstoša lietošana rīki var izraisīt asinsspiediena pazemināšanos, nogurums, reibonis.

Saskaņā ar ieteikto pārtrauciet narkotikas norādījumiem, ja jums ir problēmas ar asinsspiedienu.

Dati par pārdozēšanu, kas izraisīja nevēlamas sānu reakciju, ir reģistrēti.

Яндекс.Метрика