Meratin

 Meratin tabletes

Meratin - pretmikrobu līdzeklis.

Farmakoloģiskā darbība

Aktīvā viela Meratin - ornidazol ka ir pretprotozoju aktivitāte (aktīva pret Pneumocystis, Leishmania, Trichomonas, Trypansoma, Giardia, amoebae, Toxoplasma), tāpēc zāles ir aktīvs pret amēbu dizentēriju, zarnu lamblia, Trihomoniāze, klostrīdiju, anaerobās koki, Bacteroides , fuzobakterii.

Ornidazole pēc norīšanas uzsūcas no gremošanas trakta, un trīs stundas vēlāk sasniedz maksimālo koncentrāciju plazmā tiek iegūti galvenokārt nieres.

Meratin Combi - apvienot instruments, kurā iekļauta ne tikai Ornidazole ir Nistatīns, Prednisolone, neomicīnu sulfātu.

Produkta veids

Meratin tablešu formā, infūzijas šķīdumu.

Meratin combi ražots veidā vaginālo supozitoriju.

Indikācijas Meratina

Meratin saskaņā ar instrukcijām, kas norādītas uz zarnu, non-zarnu forma amoebiasis, ieskaitot amebic aknu abscess, Amoebic dizentēriju, trihomonoze.

Pozitīvas atsauksmes par Meratin piemēroti profilaksei infekcijas komplikācijas pēc operācijas ginekoloģijā, proktoloģija.

Meratin combi tiek izmantots, lai ārstētu ginekoloģisko slimību: Trichomonas vaginīts un sēnīšu (ko izraisa Candida albicans), bakteriālā vaginoze un vaginīts, vaginīts izraisa jauktu infekciju (rauga, piemēram, sēnītēm, Trichomonas, Gardnerella).

Sveces Meratin izmanto arī, lai sagatavotu profilaksi pirms ginekoloģiskās operācijas, rehabilitācijas maksts pirms aborta, dzemdības, pirms un pēc to pretapaugļošanās intrauterīnās ierīces ieviešanu pirms intrauterīno pārbaudi pirms un pēc diathermocoagulation erozija dzemdes kakla.

Meratin combi efektīva, ja tā saistīta ar mutvārdu formā ornidazole.

Kontrindikācijas

Meratin apmācības ir kontrindicēta, ja konstatēta pastiprināta jutība, jo nervu sistēmas slimības, grūtniecība (do12ned), laktāciju.

Meratin neņem sveces laikā 1. trimestrī. Vēlāk, 2, 3 trimestris narkotiku lietošana ir iespējama tikai atsevišķos gadījumos. Negatīvas atsauksmes Meratin sveci izmanto laikā laktācijas nav. Ja piešķirto kombinēto terapiju - kombinācija sveču ar tabletēm jāpārtrauc zīdīšanu.

Lietošanas instrukcijas Meratina

Tabletes Meratin Trichomoniasis ņemt vienu lietu divas p / dienā 10 dienas. Ārstēšana seksuālo partneru ir nepieciešama. Pieļaujamā deva bērniem - 25 mg / kg ķermeņa masas.

Ārstēšanai amebiasis pieaugušo ņem 1, viens p 5g / dienā (vēlams vakarā) trīs dienas. Labas atsauksmes par Meratin arī pieteikties alternatīvu shēmu: 0, 5 g divas p / dienā 5-10dn. Bērnu dienas deva - reizi 0, 025gr uz kg.

Ārstēšanai jaukto komplicētu formu giardiasis shēmas pieaugušajiem tiek izstrādāta individuāli. Bērni līdz 35kg saskaņā ar instrukcijām Meratin uzņemties 0, 04gr uz kg vienu p / dienā.

Novēršanai anaerobo infekciju veikt Meratin 1000mg stundā pirms un divas divas rindas 500mg / dienā pēc operācijas 3-5sut.

Saskaņā ar instrukcijām Meratin pieņemts pēc ēšanas.

Infūzijas šķīdums pirms ievadīšanas izšķīdināja 5% glikozes vai D-p 0 nātrija hlorīda 9%. Viena deva tiek ievadīta intravenozi 20-30min. Kids pēc 12L. ievadīt uzreiz 500-1000mg pirmo dienu, un pēc tam ik pēc 8 h pie 0, 5g - 5 ml / min. Ārstēšana parasti ilgst 5-10dn. Ievadiet šķīduma Meratin bērnus ar likmi 0, 02gr / kg / dienā. Dienas devu ievada trīs dalīts reģistratūrā.

Ja ir norādes par ilgstošas ​​terapijas, intravenozi Meratin turpināt. Ievadiet narkotiku devu pārsniedz 4000mg neiespējami.

Sākuma deva ārstēšanai amebiasis ir 500-1000mg un 500 mg ik pēc 12 stundām pēc tam. Ārstēšana ilgst 3, 6, 10d.

 Sveces Meratin combi
 . Lai novērstu anaerobo infekciju pēc bērniem 12l, Pieaugušie šķīdumu ievada intravenozi devā 500-1000mg: pirmais ievads - in 24h. pirms operācijas; Otrais pārvalde - operācijas dienā; ieviešana trešais - pēc 24 stundām. Pēc operācijas. Deva tiek koriģēta individuāli - 1, 5 mg / kg.

Meratin combi izmanto 10d nepārtraucot ārstēšanu, pat menstruāciju laikā.

Sveces Meratin ieviesa vienam naktī, dziļi makstī. Pirms no sveces ieviešana ir jānolaiž uz siltu vārītu ūdeni vai fizioloģisko šķīdumu (ieteicama sievietēm, kam ir nosliece uz alerģijām). Pēc sveču sieviete ieviešanu būtu apgulties apmēram 15 min.

Blakus efekti

Ir atsauksmes par Meratin, kas izraisa sausa mute, miegainība, aizkaitināmība, galvassāpes, dispepsija (reti), nogurums.

Meratin lielās devās, veikti laika gaitā var izpausties hepatotoksicitāte. Dažos gadījumos, zāles izraisa alerģisku reakciju (izsitumi, nieze, pietūkums, angioedēma, nātrene), var parādīties trīce, apjukums, koordinācijas traucējumi, krampji.

Sveces Meratin var izraisīt kairinājumu maksts gļotādas, niezi. Šādā gadījumā ārstēšana ir jāpārtrauc.

Яндекс.Метрика